Poleć znajomym

Zegarek z klepsydrą dla dziecka

Autor: , 2 stycznia 2010 w Maluszek, Komentarze (3) »

Zegarek z klepsydrą KWID Kid'Sleep nauczy Twoje dziecko obsługiwać normalny zegarek, zarządzać czasem i zapewni kontrolę nad aktywnościami w ciągu dnia.

Obecnie wiele mam ma problem z ogarnięciem chaosu związanego z wychowywaniem dziecka. Poczucie osamotniona i zagubienia, problemy z organizacją dnia codziennego odczuwa coraz więcej kobiet.

Czasem dziecka powinna zarządzać mama i powinien to być czas wypełniony różnymi twórczymi aktywnościami wykonywanymi codziennie lub co jakiś czas. Co możemy zaproponować naszemu dziecku? Mogą to być zabawy i gry z rówieśnikami , czytanie książek, zajęcia plastyczne, rysunek, taniec….. Tak, może to być niemalże wszystko, ale często zamiast wykorzystać naszą inwencję twórczą, sięgamy bo najprostsze sposoby zajęcia na jakiś czas naszego malucha.

Funkcja zegara piaskowego jest uruchamiana tylko przez rodziców. Zegar piaskowy pozwala rodzicom ustalić czas przeznaczony na określone aktywności (zabawa z dziećmi, zabawa na placu zabaw, czytanie, zabawa na komputerze, oglądanie TV, czas do łóżka, podróżowanie samochodem, itd..).

Wystarczy ustawić czas przeznaczony na daną aktywność, a klepsydra z przesypującym się piaskiem będzie wyświetlała czas do końca aktywności. Po upływie czasu włączy się alarm dźwiękowy, a na wyświetlaczu pojawi się króliczek, który zachęci do potwierdzenia zakończenia aktywności poprzez przyciśnięcie przycisku "KID" Można ustawić szeroki zakres przydzielonego czasu, od 5 minut do kilku godzin.

Zegarek z klepsydrą może być także normalnym zegarkiem pokazującym czas wskazówkami oraz cyframi. Pozwala dziecku zrozumieć godziny i odpowiadające im cyfry.

Zegarek z klepsydrą to wspaniały prezent dla każdej zabieganej mamy i malucha, który już od najmłodszych lat nauczy się efektywnego zarządzania czasem.

Zegarek klepsydra KWID Kid'Sleep kosztuje 129 pln i dostępny jest w sklepie www.babymama.pl.

Tagi: KWID Kid'Sleep, zegarek, zegarek dla dziecka, zegarek z klepsydrą, małe dziecko

Podobne artykuły:

Komentarze

  1. mamma33 2 stycznia 2010, 11:57

    kapitalne!

  2. Lolimaa 14 czerwca 2011, 1:08

    Ale fantastyczny pomysł!

  3. mamaela 27 lipca 2011, 17:42

    fajne to, pierwszy raz o tym czytam :)