Poleć znajomym

Wygraj swoje mobilne biuro!

Autor: , 13 lipca 2013 w Mama i Tata, Komentarze (1) »

Weź udział w akcji Mobilne Biuro Mamy i wygraj mały, przenośny komputer lub inne atrakcyjne nagrody.

Jeśli twój salon jest jednocześnie miejscem pracy i placem zabaw, pewnie marzysz o tym, by móc wpakować swoje "biuro" do torebki i choć na chwilę wybiec z domu albo przynajmniej schować się z nim do sypialni. Pewnie byłoby łatwiej, gdyby niezbędne ci sprzęty były malutkie, lekkie i mobilne? Na szczęście, nowe technologie wspierają aktywne mamy!

Tylko pomyśl... TWOJE WŁASNE MOBILNE BIURO! Brzmi kusząco? Weź udział w konkursie, zainspiruj inne mamy i wygraj nagrody, które pomogą Ci to zorganizować. Wejdź na stronę www.mobilnebiuromamy.mamopracuj.pl i odpowiedz na pytanie:

Jak pokierowałabyś swoim życiem zawodowym, gdybyś miała swoje własne mobilne biuro?

Do wygrania jest Notebook HP Spectre XT Pro Ultrabook™ lub przenośne urządzenie wielofunkcyjne HP Officejet 150 Mobile All-in-One o łącznej wartości prawie 7 tysięcy złotych!

Pamiętaj o zapoznaniu się z regulaminem konkursu i powiedz o akcji swoim znajomym - niech głosują na Ciebie! Ranking historii będzie miał znaczenie przy ocenie prac przez Jury. Autorka wypowiedzi, która dostanie najwięcej głosów, otrzyma nagrodę specjalną - niespodziankę.

Na prace czekamy do 15 września, ale im wcześniej je zgłosicie, tym dłużej inni internauci będą mogli na nie głosować.

Organizatorem konkursu jest portal Mamo Pracuj (www.mamopracuj.pl), a partnerem technologicznym firma Hewlett-Packard. Życzymy powodzenia!

Fot. Natalia Szułdrzyńska (nataliasz.pl)

Fot. Natalia Szułdrzyńska (nataliasz.pl)

Tagi: mama w pracy, praca, konkurs

Podobne artykuły:

Komentarze

  1. aguskwiatek 5 lipca 2015, 20:35

    Piękny konkurs