Poleć znajomym

UWAGA! Kolejny konkurs!

Autor: , 25 stycznia 2011 w Ciąża i Poród, Komentarze (1) »

Drogie Mamy! Wszystkie chyba zgadzamy się co do problemu, który najbardziej doskwiera nam po ciąży. W naszych ciałach zachodzą zmiany, które często trudno jest zaakceptować, a powrót do formy może okazać się niezwykle trudny.

Podzielcie się swoim doświadczeniem z innymi mamami. Napiszcie, jak pielęgnowałyście ciało w czasie ciąży, jak pogodzić macierzyństwo z dbaniem o sylwetkę i jak zaakceptować nieodwracalne zmiany. A może ten maleńki cud, który pojawia się na świecie sprawia, że ciało schodzi na daleki plan?

By wziąć udział w konkursie, wystarczy zarejestrować się w serwisie FajnaMama i dołączyć do nas na Facebook'u, a następnie wypowiedzieć się w wątku konkursowym na naszej stronie na FB. Na komentarze czekamy do 30 stycznia!

Dla autorek najciekawszych wypowiedzi przygotowałyśmy 3 zestawy DVD z ćwiczeniami z serii CHIC:

 • Cardio

 • Dirty Dancing

 • Summer Aerobic

 • Aeroboks

Tagi: konkurs

Podobne artykuły:

 • Konkurs fotograficzny - Wiosna, wiosna!

  Konkurs fotograficzny - Wiosna, wiosna!

  Rodzice robią prawdopodobnie więcej zdjęć niż profesjonalni fotografowie. Każda mina jest godna utrwalenia, każdy uśmiech inny - warto, by te wyjątkowe chwile były zachowywane w atrakcyjnej ... Więcej »

 • Konkurs wrześniowy

  Konkurs wrześniowy

  Wciąż jesteście z nami po wakacjach? Jeśli tak, czekają na was kolejne atrakcje ... pachnące kosmetyki, dzięki którym będziecie mogły zachować wspomnienie lata na dłużej. Więcej »

 • Konkurs: Jak rozmawiać o Bogu?

  Konkurs: Jak rozmawiać o Bogu?

  Na dobry początek roku, mamy dla was konkurs, który - choć poświęcony dzieciom - może skłonić do głębszej zadumy was samych. Więcej »

 • Konkurs na Dzień Dziecka

  Konkurs na Dzień Dziecka

  Za tydzień święto najmłodszych. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym możecie wygrać wspaniały prezent dla swojego dziecka. Więcej »

Komentarze

 1. madziarka19 25 lutego 2011, 9:26

  Wygrałam,płyty doszły,serdecznie dziękuję :)