Poleć znajomym

Targi MAMY DZIECKO

Autor: , 11 lipca 2012 w Mama i Tata, Komentarze (3) »

Targi dla Rodziców i Dzieci MAMY DZIECKO w Szczecinie - wydarzenie organizowane dla całych rodzin, dla firm i instytucji z dziećmi związanych, dla ich wspólnych spotkań. Druga edycja odbędzie się w dniach 20-21 października. Fajnamama.pl jest oficjalnym patronem medialnym targów.

Targi MAMY DZIECKO są atrakcyjną formą spędzenia czasu wolnego zarówno dla dzieci, kobiet w ciąży, rodziców, jak i dziadków. Dla opiekunów przygotowane będą stoiska targowe z ofertą produktów i usług (w tym ofertą spędzania czasu wolnego dla najmłodszych). W jednym miejscu i czasie będzie można zapoznać się z ofertą firm i instytucji branży dziecięcej, uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania, posłuchać na warsztatach wskazówek specjalistów na temat wychowywania dzieci i radzenia sobie z rolą rodzica bądź dziadka.

Tegoroczna edycja targów MAMY DZIECKO wiele uwagi poświęca zdrowiu dzieci. Będzie więc okazja, by skorzystać z konsultacji z lekarzami, personelem medycznym, psychologami, pedagogami, terapeutami.

W strefie zdrowia, której patronuje Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej “ZDROJE”, porad udzielą lekarze: ginekolog, neonatolog, pediatra, alergolog, pulmonolog, a także pielęgniarki i położne.

Prowadzone będzie poradnictwo w zakresie rehabilitacji małych i dużych pacjentów, badania stóp, konsultacje z ortodontą i dermatologiem. Znajdziemy tu zatem wszystko, co niezbędne na etapie planowania rodzicielstwa oraz pielęgnacji, wychowywania i rozwoju małych dzieci.

Targi będą okazją, by spotkać się z autorką książki „Macierzyństwo non-fiction. Relacja z przewrotu domowego”, Joanną Woźniczko-Czeczott.

Dla dzieci zaplanowano kolorową strefę zabaw, program artystyczny na scenie, kącik plastyczny, warsztaty robienia pacynek, czytanie bajek, wiele konkursów z nagrodami. Podczas targów występować będzie zespół dziecięcy „Arfik”, Teatr Lalek „Pleciuga”, będą warsztaty ekologiczne, pokazy taneczne, chustonoszenia i ratownictwa medycznego. Dzieci będą mogły pojeździć na konikach, a rodzice dowiedzą się czym jest hipoterapia.

Podczas targów będzie można wygrać rodzinny weekend w SPA w Międzyzdrojach. Trzeba będzie tylko przypomnieć sobie i na specjalnym formularzu napisać zabawną historię, śmieszną anegdotkę z udziałem naszych dzieci.

Organizator – Międzynarodowe Targi Szczecińskie, w trosce o wygodę dzieci i rodziców, przewiduje mi.in.: przedszkole targowe, miejsce do karmienia i przewijania dzieci, w restauracji posiłki dla dzieci w przystępnej cenie, a nawet parking na wózki dziecięce.

Ubiegłoroczna, pierwsza edycja targów była sukcesem - zgromadziła ponad 80 wystawców z Polski i Niemiec oraz 6000 zwiedzających. Przeprowadzono blisko 40 warsztatów, setki badań, a atmosfera była wyjątkowa. Przekonajcie się, że podobnie będzie na 2. Targach dla Rodziców i Dzieci MAMY DZIECKO w dniach 20-21 października w Szczecinie!

Więcej informacji na stronie www.mts.pl

Tagi: Mamy Dziecko, targi dla rodziców, targi dla dzieci, Międzynarodowe Targi Szczecińskie, produkty dla dzieci, artykuł dla dzieci, porady dla rodziców, zabawki, artykuły dla niemowląt

Podobne artykuły:

Komentarze

  1. Aga.W 11 lipca 2012, 15:34

    super! napewno pojdziemy :D

  2. tybopi (Gość) 17 października 2012, 22:30

    zapraszamy na stoisko nr 9 - tybopi.pl - sklep internetowy z takimi samymi ubraniami dla całej rodziny :) Rodziców zapraszamy dodatkowo na przeprowadzane przez nas warsztaty z zarządzania czasem oraz z efektywnego spędzania czasu z dzieckiem :) Do zobaczenia na targach !

  3. Recep (Gość) 29 grudnia 2012, 11:43

    obejrzałam kawałek. Dość często bywam na tartgach książki i choć na razie nie jetesm Pana czytelniczką, muszę pogratulować potoczystej polszczyzny :) ) Może kiedyś kupię Pańską ksiażkę, bo od Pańskiego tekstu o młodzieńczym Antonim Dudku-komuszku myślę, że można by się tego i owego dowiedzieć :) )pzdr