Poleć znajomym

Sprawdź czemu warto rozważyć prywatne prowadzenie ciąży

Autor: , 1 kwietnia 2014 w Ciąża, Komentarze (2) »

Ubezpieczenie zdrowotne daje przyszłej mamie wiele udogodnień. Jednym z nich jest możliwość umówienia się na wizytę lekarską telefonicznie - przez siedem dni w tygodniu, 24 h na dobę.

Już sama myśl dla kobiety w ciąży – że ma taką możliwość, daje jej uczucie komfortu i bezpieczeństwa. Możesz je sobie zapewnić kupując polisę Antidotum Plus – sprawisz wówczas sobie i swojemu dziecku najlepszy prezent - zagwarantujesz sobie dostęp do najlepszych specjalistów, z których usług będziesz mogła korzystać m.in. w placówkach sieci LuxMed, zlokalizowanych na terenie całej Polski.

Ubezpieczenie Antidotum Plus występuje w trzech wariantach (Standard, Pełny i Prestiż). Gwarantuje Ci nielimitowany dostęp do specjalistów i możliwość konsultacji ginekologicznych (także z uwzględnieniem tych specjalistycznych). W ramach ubezpieczenia będziesz mogła wykonać wszelkie badania, m.in.: USG, cytologiczne, testy. Dodatkowo - wariant Pełny i Prestiż – mają w swoim zakresie także diagnostykę chorób tarczycy. Podczas ciąży wiele kobiet zmaga się z problemem niedoczynności tarczycy lub jej nadczynności, co często powoduje bardzo groźne powikłania, które mogą negatywnie wpłynąć na nienarodzone dziecko. Jeżeli zdecydujesz się wykupić ubezpieczenie w jednym z tych dwóch wariantów wszystkie badania na hormon tarczycy (TSH, T3, T4, fT3, fT4) wykonasz bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Miesięczny koszt ubezpieczenia Antidotum Plus w wersji Standard to tylko 52 zł. Tymczasem jedna wizyta w gabinecie ginekologicznym, u dobrego i cenionego lekarza ginekologa to koszt nawet 200 zł (a czasem nawet i więcej). Na początku ciąży Twoje kontakty z ginekologiem nie będą tak częste jak pod jej koniec – może się bowiem na przykład okazać, że z różnych względów (w zależności od Twojego stanu zdrowia) Twój lekarz będzie chciał Cię widzieć w swoim gabinecie nawet raz w tygodniu. Na pewno będziesz także musiała przeprowadzić kilka dodatkowych badań, a dzięki wykupionemu ubezpieczeniu będziesz miała nie tylko dostęp do najnowszych, specjalistycznych sprzętów, na których te badania zostaną wykonane ale przede wszystkim nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Ubezpieczenie Antidotum Plus to nie tylko gwarancja prowadzenia ciąży u najlepszych specjalistów, w renomowanych placówkach ale także możliwość korzystania ze standardowych usług medycznych. Polisa zapewni Ci m.in.:

 • opiekę ginekologiczną najlepszych lekarzy specjalistów już od pierwszych dni Twojej ciąży wraz z prowadzeniem dokumentacji medycznej (będzie Ci ona niezbędna przy gromadzeniu dokumentacji do „becikowego”);
 • badania bez ponoszenia dodatkowych kosztów (np. USG, poziom glukozy, cyklicznie morfologia);
 • łatwy i wygodny sposób umawiania się na wizyty lekarskie i wszelkie badania.

Polisę możesz kupić online – na inseco.pl czyli w internetowej multiagencji ubezpieczeniowej. Szybko, łatwo i bez zbędnych formalności, przy wykorzystaniu bogatej oferty płatności online kupisz polisę w dogodnym dla Ciebie wariancie. Po wykupieniu ubezpieczenia otrzymasz imienną kartę identyfikacyjną – skorzystasz z niej kiedy będziesz chciała zadzwonić na Infolinię Medyczną i zarejestrować się na wizytę do wybranego specjalisty czy na konkretne badanie.

Ubezpieczenie Antidotum Plus ma także inną, bardzo ważną zaletę, która wyróżnia je spośród innych ofert ubezpieczeń dostępnych na rynku dla kobiet w ciąży – mianowicie jest to brak karencji. Karencja to okres (zazwyczaj od 8 do 12 miesięcy) następujący bezpośrednio po zawarciu umowy ubezpieczenia, przez który kobiecie w ciąży nie przysługują świadczenia związane z jej prowadzeniem.

Ciąża to piękny ale i także momentami bardzo nerwowy, pełen obawy o nienarodzone dziecko, okres w życiu kobiety. Kupując ubezpieczenie zdrowotne z możliwością prowadzenia ciąży m.in. w placówkach sieci Lux Med zapewniasz sobie w tym szczególnym czasie bezpieczeństwo i opiekę na najwyższym poziomie.

Tagi: ubezpieczenie, ciąża, mama

Podobne artykuły:

 • Badania przed ciążą

  Badania przed ciążą

  Planujesz dziecko? Sprawdź, jakie badania powinnaś wykonać przed zajściem w ciążę. Więcej »

 • Przyszła mama - alergikiem

  Przyszła mama - alergikiem

  Przyszłe mamy muszą dobrze poznać swój organizm - na jakie alergeny są uczulone, czy ich alergia jest tylko sezonowa, na jakie kosmetyki mają uczulenie, jakich pokarmów powinny unikać. Więcej »

 • Ciąża pozamaciczna

  Ciąża pozamaciczna

  Ciążą pozamaciczną (ektopową) nazywamy rozwój płodu poza jamą macicy. Najczęstszymi miejscami, gdzie może rozwinąć się ciąża pozamaciczna są: jajowody, jajniki, szyjka macicy a także ... Więcej »

 • Fajna Mama Tygodnia: konwalia

  Fajna Mama Tygodnia: konwalia

  Ufa intuicji, nie przejmuje się błahostkami i kolekcjonuje dziecięce uśmiechy. Konstancja jest podwójnie szczęśliwą mamą bliźniąt. Jak daje sobie radę? Przeczytajcie same. Więcej »

Komentarze

 1. Koni (Gość) 4 kwietnia 2014, 17:05

  Ciekawe kiedy to wyłączą za taką cenę :-) hihihi

 2. Jennifer.v 30 lipca 2016, 15:11

  Kiedy byłem w potrzebie pomocy finansowej, skontaktowałem Calvin finansowe kredytu mieszkaniowego dla kredytu ZL790,000 i dostałem pożyczkę trzy dni po zatwierdzeniu bez stresu, jeśli jesteś w potrzebie biznesu, pożyczki osobiste lub jakiejkolwiek kredytu, proszę skontaktować się Calvin finansowe kredytu mieszkaniowego poprzez ich adres e-mail: (calvinfinancialloanhome@outlook.com) Tel: (+1) 501-404-7495 lub strona internetowa: http://calviinfinancialloanhomes.bravesites.com