Sepsa - objawy, zapobieganie

Autor: Natalia Meler, 15 czerwca 2010 w Dziecko, Powrót do artykułu »

Komentarze

 1. sysia 6 października 2011, 20:46

  Cos okropnego

 2. Black_rose 21 października 2011, 7:13

  eh... najgorzej z maluchami :( ciężko upilnować czasami przed jakąś infekcją.

 3. mimi (Gość) 21 października 2011, 20:34

  ja jestem mama wczesniaka z 27 tc i boje sie strasznie!! szczepimy na pneumokokii mam nadzieje ze to pomoze.

 4. tata (Gość) 24 grudnia 2012, 15:00

  my mamy podobne objawy z naszym aniołkiem .pojechaliśmy na cewnikowanie serca niby nic a po tym już 3 tyg dziecko ma problem ma niby zapalenie płuc gorączkuje nic nie je nie pije a lekarze nic takiego nie robią tylko antybiotyki które nic nie dają od 3 tygodni. dziecko aż trafiło na intensywna terapie jest już nam 3 dni i dalej nic dziś znowu jakiś zabieg jakaś woda w sercu siedzimy jak na bombie ZAZNACZAM nic przed TYM cewnikowaniem z dzieckiem się nie działo biegała zdrowa nawet żadnej grypy czy coś tam takiego TAK LECZA W SZPITALU W WARSZAWIE CENTROM DZIECKA. POTRZEBUJE POMOCY!!!!!

 5. Ania* (Gość) 4 marca 2013, 11:28

  moj syn sika co chwile wymiotuje nie chce jesc temperatury nie ma wynik moczu dobry jutro usg brzuszka cos jest nie tak a lekarze rozkładaja rece.Dziecko ma 4latka 3razy przespało cała noc a tak buzi sie z krzykiem, bylismy juz 6razy w szpitalu w tym 3razy zapalenie płuc,podejrzenie o refluks, hemofilie mukowiscydoze i pani doktor nie raczyła go zbadac i stwierdziła że nie ma on mukowiscydozy bo za mało razy miał zapalenie płuc jako dziecko roczne i ładnie wyglada, co jakas drobna infekcja i kaszelek dziecko wymiotuje całe noce dopoki nie ustąpi całkowicie kaszel,nie wiem co robic lekarze rozkładają recę i mowią taki jego urok....

 6. natka889 19 sierpnia 2014, 12:41

  witam, jak można dowiedzieć się jak mogłam zarazić się sepsą? nie iwem co mi się dzieje ale dzś od samego rana notuje nagłe skoki temperatury i okropne bóle, temperatura skoczyła mi nagle o 2 stopnie.. czytałam na tej stronie/ http://www.biomedical.pl/zdrowie/objawy-sepsy-116.html że to własnie sepsa a teraz bardzo się boje ;( nie chce tej choroby ona jest straszna... słyszałam że można przez nią umrzeć a ja jeszcze chce żyć.. co robić?! iśc do szpitala czy może za bardzo panikuje?