Poleć znajomym

Rozstrzygnięcie konkursu Pierwsze Chwile

Autor: , 8 października 2013 w Mama i Tata, Komentarze (8) »

"Zanim Cię poznałam, nigdy nie pomyślałabym, że będę czytać kilkanaście razy dziennie tę samą bajeczkę, że będę udawać szalonego kurczaka, by sprawić komuś radość, że przerzucę cały świat do góry nogami na czyjeś życzenie. Każdy dzień spędzony z Tobą przynosi nam jakąś pierwszą chwilę, a każda z nich jest niezwykła".

Czy zdajecie sobie sprawę, Fajni Rodzice, ile emocji dostarczyliście nam swoimi wspomnieniami? Wybranie 5 spośród Waszych opowieści graniczyło z cudem, ale ostatecznie zdecydowaliśmy, że zestawy kosmetyków Ziajka otrzymają:

Gratulujemy, a wszystkim osobom biorącym udział w konkursie dziękujemy za magiczną podróż do przeszłości:) Wyróżnione mamy prosimy o przesłanie danych na adres ola@innovaweb.pl z dopiskiem "Ziajka" w tytule wiadomości. A tu kilka cytatów pochodzących z wyróżnionych wspomnień:

"Pierwsze chwile... strach, łzy, oczekiwanie... W jednej chwili człowiek dowiaduje się, co to prawdziwa miłość i że jest gotów poświęcić wszystko dla swojego dziecka".

"Pamiętam parę dużych ciemnych jak węgielki oczu wpatrzonych we mnie, nie płakał, tylko patrzył. Wzięłam go za rączkę i powiedziałam „Mój Wojtuś”, a z oczu popłynęły łzy".

"Jedni radzili tak, inni inaczej - i bądź tu człowieku mądry! A synek patrzył na mnie tylko tymi swoimi niebieskimi oczkami i zastanawiał się pewnie, czym aż tak bardzo się przejmuję..."

"Czas się dla nas zatrzymał, a my leżeliśmy przytuleni do siebie. Nie myślałam wtedy o tym co będzie za jakiś czas, byłam przekonana że właśnie to są pierwsze chwile. Nic bardziej mylnego. Mając dziecko każda chwila jest pierwszą. Każdego dnia czymś mnie zaskakiwałeś, razem uczyliśmy się. Ja poznawania Ciebie, a Ty poznawania Świata".

"Kiedy skończył się już cały ten koszmar, nadeszły uroki normalnego, codziennego macierzyństwa, którymi mogłam się wreszcie cieszyć: zupki, pieluszki, spacery, płacz, smutek i ogromna, ogromna radość. Radość ze zdrowia Synka, z prawidłowego rozwoju, z kolejnych osiągnięć, które za każdym razem wydają się być czymś niesamowitym, jakby miały dotyczyć wyłącznie mojego Dziecka".

Tagi: Ziaja, konkurs, pielęgnacja noworodka

Podobne artykuły:

 • Konkurs Ziajka: Pierwsze chwile

  Konkurs Ziajka: Pierwsze chwile

  Głęboki ukłon dla mam, które przed porodem nie miały wątpliwości, czy poradzą sobie z pielęgnacją maleństwa. Potem najczęściej okazuje się, że nie taki diabeł straszny i właśnie te ... Więcej »

 • Z dzieckiem na wakacjach - konkurs fotograficzny

  Z dzieckiem na wakacjach - konkurs fotograficzny

  Wiemy już, że lubicie dyskutować, komentować i doradzać. Teraz sprawdzimy czy równie chętnie robicie zdjęcia. Ogłaszamy letni konkurs fotograficzny "Z dzieckiem na wakacjach" ... nawet tym ... Więcej »

 • Konkurs na Dzień Dziecka

  Konkurs na Dzień Dziecka

  Za tydzień święto najmłodszych. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym możecie wygrać wspaniały prezent dla swojego dziecka. Więcej »

 • Konkurs wrześniowy

  Konkurs wrześniowy

  Wciąż jesteście z nami po wakacjach? Jeśli tak, czekają na was kolejne atrakcje ... pachnące kosmetyki, dzięki którym będziecie mogły zachować wspomnienie lata na dłużej. Więcej »

Komentarze

 1. askli 8 października 2013, 11:12

  oooo super :)
  dziękuje bardzo :) :)

 2. milenka87 8 października 2013, 12:21

  gratuluje :)

 3. angelusia 8 października 2013, 13:04

  Szkoda :(

 4. silvia 8 października 2013, 13:08

  Ależ się cieszę !! Dziękuje !!

 5. Tusia_k 8 października 2013, 14:12

  To ja! :) Super! Dziękuję :) )))

 6. czytelniczka (Gość) 8 października 2013, 16:16

  3 z pośród 5 wyróżnionych osób, rejestrowały się tylko i wyłącznie na potrzeby wzięcia udziału w konkursie. Tylko 2 to stałe użytkowniczki. W przyszłości warto zwrócić na to uwagę przy rozstrzyganiu innych konkursów. Pozdrawiam

 7. Mia 8 października 2013, 16:47

  Droga Czytelniczko,

  Konkurs adresowany był do wszystkich mam, nie tylko do stałych użytkowniczek.

  Serdecznie pozdrawiamy

 8. Tusia_k 8 października 2013, 17:09

  Ja rejestrowałam się tylko po to, żeby wziąć udział w konkursie i nie zamierzam tego ukrywać. Nigdzie nie jest napisane, że NIE MOŻNA :) Wcześniej nie wiedziałam o istnieniu tego portalu, dowiedziałam się o nim z Ziajki na facebook'u. Co innego, że na forum poruszane są różne ciekawe wątki i zamierzam na nim zostać. Dziwne byłoby, gdyby komisja miała wybrać gorsze prace, tylko dlatego że zostały nadesłane przez stałych użytkowników..