Poleć znajomym

Projekt MLEKOTEKA

Autor: , 23 maja 2014 w Niemowlę, Komentarze (0) »

W Tygodniu Promocji Karmienia Piersią 26 maja - 01 czerwca 2014 roku w wielu miastach w Polsce (i na świecie!) odbędą się całodzienne akcje promujące karmienie mlekiem kobiecym.

MLEKOTEKA odbędzie się pod patronatem Fundacji Rodzić po Ludzku i ma na celu promocję karmienia mlekiem kobiecym. Niezależnie od tego, czy masz już dziecko, czy dopiero planujesz zostać rodzicem, czy karmisz bądź karmiłaś piersią, czy stosujesz mleko modyfikowane, przyjdź, by dowiedzieć się więcej.

Co?

Spotkania mają charakter otwarty i bezpłatny, skierowane są do wszystkich bez względu na osobiste doświadczenia czy wybory. Będą warsztaty edukacyjne i artystyczne, nieformalne spotkania, masaże, grupy wsparcia i konsultacje z ekspertkami w dziedzinie prawa i naturalnego karmienia. Szczegółowy opis wydarzeń znajduje się na stronie www.rodzicpoludzku.pl i na stronie wydarzenia na Facebooku. W programie W programie:

Gdzie?

W projekcie biorą udział 23 miasta: Piaseczno, Białe Błota, Otwock, Wągrowiec, Londyn, Gdynia, Sopot, Bydgoszcz, Jabłonna, Białystok, Zielona Góra, Wrocław, Toruń, Mińsk Mazowiecki, Rzeszów, Kraków, Zakopane, Warszawa (x2), Szczecin, Bielsko-Biała, Poznań, Katowice i Śrem.

Kiedy?

Aktualności i daty spotkań w poszczególnych miastach znajdziecie na fanpage'u MLEKOTEKI. Pierwsza odsłona już 27 maja 2014 w Warszawie!

Tagi: MLEKOTEKA, karmienie piersią, mleko matki, pokarm naturalny

Podobne artykuły:

Komentarze