Poleć znajomym

Naga ciąża Claudii Schiffer

Autor: , 18 maja 2010 w Ciąża, Komentarze (0) »

Najnowsze wydanie niemieckiego Vouge'a to kolejna kontrowersyjna okładka tego tytułu. Tym razem mamy okazję podziwiać nagą Claudię Schiffer... w ciąży.

Rozbierane sesje w ciąży to już dość powszechne zjawisko wśród największych gwiazd Hollywood i modelingu.

Tym razem możemy podziwiać niemiecką topmodelkę - Claudię Schiffer - która w najnowszym, niemieckim wydaniu miesięcznika Vogue pozuje jedynie... w biżuterii marki Pandora.

Z pewnością efekt końcowy to spora zasługa Photoshopa, ale trzeba przyznać, że modelka prezentuje się wyjątkowo pięknie. A jak się Wam podobają rozbierane zdjęcia w ciąży?

Tagi: naga ciąża, gwiazdy, Claudia Schiffer

Podobne artykuły:

 • Ciąża pozamaciczna (jajawodowa, ektopowa)

  Ciąża pozamaciczna (jajawodowa, ektopowa)

  Ciąża pozamaciczna zdarza się wówczas, gdy zapłodniona komórka jajowa zagnieżdża się nie w macicy, lecz w jednym z jajowodów, lub w obrębie jamy miednicy mniejszej. Więcej »

 • Ciąża pozamaciczna

  Ciąża pozamaciczna

  Ciążą pozamaciczną (ektopową) nazywamy rozwój płodu poza jamą macicy. Najczęstszymi miejscami, gdzie może rozwinąć się ciąża pozamaciczna są: jajowody, jajniki, szyjka macicy a także ... Więcej »

 • Ciąża wysokiego ryzyka

  Ciąża wysokiego ryzyka

  Ciążą wysokiego ryzyka określa się każdą ciążę, która przebiega nieprawidłowo lub ciążę u chorej kobiety. Do najczęstszych chorób zagrażających ciąży należy nadciśnienie, Więcej »

 • Ciąża w łóżku

  Ciąża w łóżku

  Ciąża to nie choroba, ale czasem musisz poleżeć w łóżku, albo po prostu odpocząć, by uniknąć pewnych komplikacji. Najczęściej na początku lub pod koniec ciąży. Sprawdź, kiedy to ... Więcej »

Komentarze