Poleć znajomym

Magiczne prezenty z okazji Dnia Dziecka

Autor: , 1 czerwca 2012 w Dziecko, Komentarze (0) »

Myślałyście, że zapomnieliśmy o Dniu Dziecka? Nigdy! Dla naszych najmłodszych fanów mamy prezenty edukacyjne.

Na edukację nigdy nie jest za wcześnie, o ile potrafimy odpowiednio do tego podejść. Wykorzystaj naturalne zapędy artystyczne swojego dziecka i pozwól mu do woli "bazgrolić" w imię nauki!

Magiczny świat nauki

Dla waszych małych uczniów przygotowaliśmy wraz z wydawnictwem EDGARD dwa zestawy ścieralnych kart z serii Kapitan Nauka do samodzielnej nauki pisania, dodawania i odejmowania. Moje Magiczne Liczby i Moje Magiczne LITERKI to unikalne karty otwierające przed dzieckiem magiczny świat nauki poprzez zabawę. Dzięki nim dzieci uczą się literek i podstawowych liczb, trenują szlaczki, ćwiczą alfabet i podstawowe działania matematyczne, ale także pracują nad spostrzegawczością i koncentracją.

Do każdej książeczki dołączony jest specjalny mazak ze ścieralną końcówką. Kilkadziesiąt kart nadaje się do wielokrotnego użytku, co pozwala ćwiczyć tak często, jak to konieczne.

Zadanie

Wasze zadanie jest nieco trudniejsze niż 2+2, ale jesteśmy przekonani, że zasypiecie nas informacjami. Na forum w wątku Magiczny konkurs na Dzień Dziecka podzielcie się pomysłami na bezstresową, wczesną naukę pisania i liczenia. Jak zacząć? Jak bawić się alfabetem i cyferkami? Jakich akcesoriów używać? Na wasze propozycje czekamy do 17 czerwca.

Masz konto na Facebooku? Dołącz do nas i bądź na bieżąco z nowościami Fajnej Mamy.

Tagi: konkurs, nauka, edukacja, alfabet, Dzień Dziecka

Podobne artykuły:

Komentarze