Poleć znajomym

Konkurs: Woda dla dziecka

Autor: , 1 września 2011 w Dziecko, Komentarze (7) »

Choć upały z dnia na dzień mniej będą nam doskwierać, wciąż aktualne pozostaje pytanie, co powinny pić nasze dzieci. Mamy nadzieję, że uda nam się na nie odpowiedzieć dzięki temu prostemu konkursowi.

Soki, kompoty, napoje gazowane - te cieszą się chyba największą popularnością wśród małych konsumentów. A woda? Czy wasze pociechy kiedykolwiek po nią sięgają?

O konkursie

Wraz z producentem wody źródlanej Mama i ja ogłaszamy konkurs, który, mamy nadzieję, przybliży wam, jak istotna jest woda w diecie dziecka.

By wziąć udział w konkursie należy zarejestrować się w serwisie i odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego dzieci powinny pić wodę i jak je do tego skłonić? Inspiracji możecie szukać na stronie www.wodadladziecka.pl, a gotowe wypowiedzi umieszczajcie na forum w wątku Konkurs - Woda dla dziecka do 9 września.

Nagrody

Spośród wszystkich odpowiedzi wybierzemy 5, które w najbardziej przystępny sposób opiszą zalety i sposoby na zapewnienie dziecku odpowiedniej ilości wody. Na ich autorki czekają zestawy gadżetów od producenta:

 • koszulki dla mamy i dla dziecka
 • naklejki na samochód
 • pięknie wydane książeczki z imionami dla dzieci

Kilka słów o wodzie Mama i Ja

“Mama i ja” to wyjątkowa, niegazowana woda źródlana, przeznaczona dla kobiet w ciąży, młodych karmiących mam, a przede wszystkim dla dzieci do pierwszego roku życia. Charakteryzuje się niską zawartością sodu i niskim stopniem mineralizacji, jest pozbawiona bakterii chorobotwórczych, szkodliwych azotów i azotynów. Jej wyjątkowy skład sprawia, że stanowi idealną bazę do przygotowywania napojów i posiłków dla niemowląt. Posiada pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka.

Tagi: woda, napoje dla dzieci, konkurs

Podobne artykuły:

Komentarze

 1. snoopy90 1 września 2011, 12:44

  fajny konkurs,ciekawe nagrody :D

 2. martula2223 1 września 2011, 20:11

  fajnie by było mieć z małym takie same koszulki :D

 3. mamaela 3 września 2011, 18:53

  no koszulki są fajne :)

 4. martula2223 11 września 2011, 9:11

  ciekawe kto wygrał - nie mogę się doczekać - bo koszulek nigdy za wiele :D

 5. mamaela 12 września 2011, 19:52

  dziewczyny na forum - w na każdy temat, jest lista osób, które wygrały z prośbą o kontakt- zerknijcie na wyniki. Gratuluję pozostałym dziewczynom, które wygrały gadżety :)

 6. mamaela 26 września 2011, 15:10

  Koszulki przyszły do mnie dzisiaj, ale niestety książeczki z imionami w przesyłce nie dostałam- a szkoda poczytałabym jeszcze.... :) ale koszulki są super gatunkowo :) dziękuję!

 7. Izabela (Gość) 19 lutego 2015, 11:08

  Nie kupuję butelkowej wody bo ma dzbanek Dafi z filtrem , dzięki filtrowaniu mam czystą wodę, wolną od kamienia i zabrudzeń i tylko takiej używam do picia i gotowania.