Poleć znajomym

Konkurs: Tydzień z życia fajnej mamy

Autor: , 19 kwietnia 2011 w Mama i Tata, Komentarze (0) »

Weź udział w konkursie i zbierz jeden z 5 zestawów kosmetyków, przygotowanych z myślą o potrzebach świeżo upieczonej mamy i jej nowonarodzonego maleństwa.

Od pierwszych dni po porodzie priorytetem stało się dla Ciebie bezpieczeństwo i ochrona dziecka oraz jego właściwa pielęgnacja. Specjalnej opieki potrzebuje też twoje ciało, które przez 9 miesięcy przygotowywało się mozolnie do wydania na świat nowego człowieka.

Z myślą o potrzebach mamy i niemowlęcia, firma FLOSLEK przygotowała linię preparatów For mum for baby, która powstała w oparciu o składniki naturalnego pochodzenia i jest zgodna z najnowszymi wymogami Ministerstwa Zdrowia RP.

By otrzymać od nas 1 z 5 zestawów kosmetyków For Mum for baby, weź udział w konkursie, który będzie toczył się na forum serwisu FajnaMama.pl w dziale Na każdy temat.

Przez 2 tygodnie, od 20 kwietnia do 3 maja, w wątku zatytułowanym Tydzień z życia fajnej mamy, będziecie mogły opisywać, co przydarzyło się wam i waszym pociechom. Wpisów możecie dokonywać codziennie, a także nadrabiać "stracone" dni. Nie ma limitu słów; warunkiem koniecznym jest jedynie opisanie przynajmniej siedmiu dni w trakcie trwania konkursu.

Co będzie brane pod uwagę przy wyborze zwyciężczyń? Przede wszystkim zaangażowanie. Nie musisz być mistrzynią pióra, by wygrać.

Oczywiście należy też zarejestrować się w portalu Fajna Mama oraz polubić nas na Facebooku, jeżeli masz tam konto.

Zapraszamy :-)

Tagi: konkurs

Podobne artykuły:

 • Fajna Mama Tygodnia: kalinka86

  Fajna Mama Tygodnia: kalinka86

  Kalina mieszka za granicą, ale zasila szeregi polskich Fajnych Mam. Poznajcie jej szczęśliwą rodzinkę. Więcej »

 • Fajna Mama Tygodnia: kasiulka25

  Fajna Mama Tygodnia: kasiulka25

  Kasia jest niesamowita - nic więcej nie przychodzi nam do głowy, by opisać tę drobną, silną i przepełnioną miłością osóbkę. Poznajcie jej wspaniałą rodzinę. Więcej »

 • Fajna Mama Tygodnia: agf

  Fajna Mama Tygodnia: agf

  Radosna i przyjaźnie nastawiona do świata - nic dziwnego, że jej niespełna roczny synek bez przerwy się uśmiecha. Dołączyła do nas w lutym 2011 i dziś z trudem wytrzymuje nawet jednodniowe ... Więcej »

 • Fajna Mama Tygodnia: emilka21

  Fajna Mama Tygodnia: emilka21

  Zasila szeregi Październikowych Mam 2011 i wnosi w ich codzienne relacje ogrom pozytywnej energii. O wdzięczności i byciu dobrą mamą opowie wam emilka21... oczywiście z uśmiechem ... Więcej »

Komentarze