Poleć znajomym

Konkurs: Nie gorączkuj się!

Autor: , 24 stycznia 2012 w Mama i Tata, Komentarze (4) »

Brak apetytu, apatia, zaszklone oczy i przyśpieszony oddech - nie musisz nawet przykładać ręki do czoła, by zdiagnozować gorączkę. Od dokładnego określenia temperatury zależy jednak nasze dalsze postępowanie...

W okresie podwyższonej zachorowalności, zwłaszcza u dzieci, warto uzbroić się w dwie rzeczy: niezawodny termometr oraz wiedzę na temat prewencji i zwalczania infekcji. Mamy nadzieję, że nasz konkurs dostarczy obydwu.

Nagroda

Na zwyciężczynie konkursu czeka niezbędnik każdej mamy: precyzyjny, wielofunkcyjny termometr marki Medic Zone. Model FS 201 to prawdziwy „kombajn” pomiarowy „4 w 1”. Tym co odróżnia go od innych termometrów jest przede wszystkim możliwość pomiaru wilgotności w pomieszczeniu, w którym przebywa dziecko, co jak wiedzą wszystkie Mamy, jest niezwykle istotne w przypadku małych dzieci.

Medic Zone FS 201 mierzy nie tylko temperaturę u dziecka, ale również temperaturę w pokoju, w którym przebywa, a także temperaturę przedmiotów. Termometr jest uzbrojony w zaawansowaną technologicznie i wytrzymałą sondę na podczerwień; pozwala mierzyć temperaturę ciała na czole, temperaturę różnych obiektów w szerokim zakresie temperatur oraz pełni rolę termometru pokojowego z pomiarem wilgotności i temperatury w pomieszczeniu.

Wartość nagrody: 125 zł

Zasady konkursu

Drogie Mamy, liczymy na wasze doświadczenie. By stanąć do walki o nagrodę, opowiedzcie o znanych wam sposobach na w miarę zdrowe przetrwanie z dzieckiem sezonu jesienno-zimowego i zwalczania gorączki u małego dziecka domowymi sposobami. Inspiracji możecie szukać na stronie www.medic-zone.pl oraz w profilu Facebook Nie gorączkuj się, a odpowiedzi umieszczajcie do 12 lutego na forum w wątku Konkurs: Nie gorączkuj się! Spośród zamieszczonych wypowiedzi, jury wybierze tę, która okaże się najbardziej pomocna innym mamom pod względem merytorycznym.

O marce Medic Zone

Fundatorem nagrody jest Polfa Warszawa. Marka Medic Zone właśnie debiutuje na polskim rynku, sprzedawane będą pod nią produkty elektronicznego sprzętu medycznego do użytku domowego. Wśród produktów marki Medic Zone, poza termometrami elektronicznymi na podczerwień (dotykowymi i bezdotykowymi), znajdą się także ciśnieniomierze (wyróżniające się niebanalnym wzornictwem i użytecznymi dodatkowymi funkcjami) oraz wagi (z analizatorem tkanki tłuszczowej, czy pamięcią gwarantującą tworzenie profili i zapamiętywanie pomiarów osobno dla wszystkich członków rodziny). Gwarancją jakości produktów Medic Zone jest stojąca za tą marką bogata tradycja i doświadczenie Polfy Warszawa.

Tagi: Medic Zone, termometry, gorączka, chore dziecko, infekcje

Podobne artykuły:

Komentarze

 1. martula2223 24 stycznia 2012, 11:12

  o gorączce to ja wiem chyba wszystko - synek w szpitalu goraczkował prawie 3 tygodnie non stop - wypróbowywaliśmy wszystkie sposoby na zbicie gorączki. ale to opisze wam potem - jak już znajdę chwilkę czasu.

 2. agf 24 stycznia 2012, 11:17

  Och, wspaniała nagroda! Do naszego termometru nie mam do końca zaufania, a pomiar wilgotności powietrza jest super! Tym bardziej, że wciąż mamy problem z charczeniem w nosku niewiadomego pochodzenia i nawilżamy sypialnię :(

 3. magdalena majchrzak (Gość) 17 grudnia 2014, 13:59

  komentarjakpomagam zwalczyc ddziecku swojemy\u goraczke podaje mu lipomal ciepla cherbatke z cytrynka z miodem i zesoczkiem malinowym

 4. sto.club 8 listopada 2016, 11:55

  mój syn rzadko choruje,żeby mieć gorączkę ale u niego tylko czopki paracetamol wchodzą w grę, bo nie wypije żadnego syropu na gorączkę

  www.100club.pl