Poleć znajomym

Konkurs na Dzień Dziecka

Autor: , 26 maja 2011 w Dziecko, Komentarze (2) »

Za tydzień święto najmłodszych. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym możecie wygrać wspaniały prezent dla swojego dziecka.

Na czym polega konkurs?

Konkurs będzie toczył się na forum serwisu FajnaMama.pl w dziale Na każdy temat od 26 maja do 5 czerwca. W wątku zatytułowanym Konkurs na Dzień Dziecka należy dokonać wpisu, w którym opowiecie o waszych ulubionych sposobach i znanych wam kreatywnych pomysłach (gry, zabawy, itd.)na spędzanie czasu z dzieckiem na świeżym powietrzu.

Bez względu na porę roku i pogodę, zawsze jest jakiś pretekst, by wyjść z domu i zachęcić malucha do aktywności. Jak zorganizować mu czas, by pobudzić wyobraźnię, gdzie pójść i jakie zapewnić rozrywki? Czekamy na wasze propozycje.

Przyszłe mamy również mogą wziąć udział w konkursie!

Co można wygrać dla dziecka?

Tym razem jest tylko jedna nagroda, ale za to jaka! Firma NitroTek, która zajmuje się importem oraz hurtową i detaliczną sprzedażą modeli zdalnie sterowanych i zabawek, ufundowała niezwykły zdalnie sterowany model pojazdu o wartości 190zł do zabawy zarówno na lądzie jak i w wodzie!

Amfibia może jeździć praktycznie po każdej powierzchni - asfalcie, szutrze, śniegu, błocie itd., a zatem jest doskonałym pretekstem do wyjścia z domu i zabawy na świeżym powietrzu. Na wzięcie udziału w konkursie wystarczy chwila, a taka nagroda może cieszyć przez lata … i to nie tylko twoje dziecko. Zapraszamy do zabawy!

Oczywiście należy też zarejestrować się w portalu Fajna Mama oraz polubić nas na Facebooku, jeżeli masz tam konto.

Tagi: konkurs, Dzień Dziecka

Podobne artykuły:

 • Sposoby na niejadka

  Sposoby na niejadka

  Do prawdziwej rozpaczy może doprowadzić dziecko, które nie chce jeść. Na wszystko mówi nie, zaciska buzię, pluje a nawet płacze. Ale na każdego niejadka są jednak sposoby. Więcej »

 • Dziecko na basenie

  Dziecko na basenie

  Zajęcia na basenie to dla maluchów wspaniała zabawa, ale też korzyści zdrowotne. Oto, jak się do nich przygotować. Więcej »

 • Magiczne prezenty z okazji Dnia Dziecka

  Magiczne prezenty z okazji Dnia Dziecka

  Myślałyście, że zapomnieliśmy o Dniu Dziecka? Nigdy! Dla naszych najmłodszych fanów mamy prezenty edukacyjne. Więcej »

 • Konkurs na Dzień Mamy

  Konkurs na Dzień Mamy

  Dla nas każdy dzień jest świętem mamy, ale 26 maja to dzień, który zasługuje na szczególną oprawę. Z tej okazji mamy dla was konkurs i przy okazji zapraszamy do współtworzenia 10 ... Więcej »

Komentarze

 1. wenus1988 26 maja 2011, 8:20

  Chetnie wezme udział... fajna zabawka :) w sumie mi by sie przydała na dzień dziecka nie musiałabym szukac niczego w sklepach no i pieniążki by sie zaoszczedziło :-)

 2. Lolimaa 13 czerwca 2011, 1:20

  Sama bym się takim cackiem pobawiła :)