Poleć znajomym

Konkurs fotograficzny - Wiosna, wiosna!

Autor: , 16 marca 2012 w Ciąża i Poród, Komentarze (0) »

Rodzice robią prawdopodobnie więcej zdjęć niż profesjonalni fotografowie. Każda mina jest godna utrwalenia, każdy uśmiech inny - warto, by te wyjątkowe chwile były zachowywane w atrakcyjnej oprawie.

Chcemy, by nasze mamy wciąż rozwijały swoje umiejętności, dlatego ogłaszamy kolejny konkurs z nadzieją, że przyniesie świeże pomysły, mnóstwo inspiracji i cenne rady, jak fotografować coraz lepiej. Z pewnością pomoże w tym nagroda, którą przygotowaliśmy dzięki Wydawnictwu G+J Książki.

Nagroda

Laureatka konkursu otrzyma zestaw 4 poradników z serii zatytułowanej Niezbędnik fotografa. Każdy poradnik podejmuje oddzielny temat, dzięki czemu czytelnik ma okazję zgłębić wszystkie tajniki warsztatu fotografa. Oprócz wartościowych porad dotyczących paramentów popularnych aparatów i możliwości lustrzanek cyfrowych eksperci National Geographic podpowiadają, jak znaleźć to coś, co sprawia, że zdjęcia chce się oglądać. Kieszonkowy format poradników pozwala na zabranie ich ze sobą wszędzie tam, gdzie fotograficzne porady mogą się przydać. W serii ukazały się tytuły:

 • Robienie zdjęć
 • Ekspozycja
 • Fotografia czarno-biała
 • Fotografia barwna

Zasady konkursu

Za tydzień oficjalnie przywitamy wiosnę, ale już zbliżający się weekend będzie doskonałą okazją, by spędzić więcej czasu na świeżym powietrzu. Łapcie więc za aparat, pstrykajcie zdjęcia waszym maluchom podczas spaceru albo poproście innych, by uwiecznili wasze krągłe brzuszki. A potem wrzućcie maksymalnie 3 najlepsze fotki na nasze forum i napiszcie kilka słów o tym, na co zwracacie uwagę robiąc zdjęcia, zwłaszcza dzieciom.

Na wasze zgłoszenia czekamy do 1 kwietnia. Laureatkę wybierze jury redakcyjne. Pamiętajcie, że zamieszczając zdjęcia w serwisie, oświadczacie, że jesteście ich autorami lub macie prawa do ich publikacji.

Tagi: konkurs, robienie zdjęć, jak fotografować, zabawa na świeżym powietrzu

Podobne artykuły:

 • Domowe zabawy na jesienne dni

  Domowe zabawy
  na jesienne dni

  Jesień i zima nie muszą oznaczać pasywnie spędzonego czasu prze komputerem lub telewizorem. Zaangażuj wyobraźnię, zainspiruj dziecko i bawcie się na całego! Więcej »

 • Konkurs na Dzień Dziecka

  Konkurs na Dzień Dziecka

  Za tydzień święto najmłodszych. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym możecie wygrać wspaniały prezent dla swojego dziecka. Więcej »

 • Groźna zabawa w piaskownicy

  Groźna zabawa w piaskownicy

  W dziecięcych piaskownicach czają się jaja pasożytów, bakterie, zarodniki grzybów itp. paskudztwa, które zagrażają zdrowiu twojego dziecka. Sprawdź, jak możesz je przed nimi ustrzec. Więcej »

 • Zabawy z tatą latem

  Zabawy z tatą latem

  Zabawy z tatą to dla każdego malucha czas niezwykły. Latem, gdy pogoda dopisuje, mamy wolny weekend, popołudnie lub kilkudniowy urlop, spędź ten czas z dzieckiem. Masz tylko kilka lat, aby ... Więcej »

Komentarze