Poleć znajomym

KONKURS – Faceci mają lepiej?

Autor: , 7 lipca 2011 w Mama i Tata, Komentarze (4) »

To nie stwierdzenie … raczej niewinna próba ustalenia, kto ma w życiu bardziej „pod górę”– ty czy twój facet? Pomóżcie nam choć trochę zbliżyć się do prawdy, a my nagrodzimy obydwoje.

Co trzeba zrobić, by wygrać?

Ile razy wypowiadaliście kategoryczny sąd w stylu „Mężczyźni/kobiety mają w życiu łatwiej”? Jeśli istnieje jeden uniwersalny argument, który pojawia się w kłótniach niemalże każdej pary to chyba właśnie ten. Ale czy potraficie to uzasadnić?

Przedstawcie nam swoje stanowisko, poparte przekonującymi dowodami. Może być poważnie, naukowo, zabawnie lub niedorzecznie – ważne, by zrobić to z szacunkiem dla „przeciwnika”:)

Wypowiedzi umieszczajcie na forum w wątku KONKURS – Faceci mają lepiej? do 17 lipca.

Co można wygrać?

To między innymi przy rytualnym goleniu zastanawiamy się, czy nie lepiej było urodzić się płcią przeciwną. By choć trochę osłodzić wam trudy codziennej pielęgnacji, mamy dla was 5 zestawów najnowszych maszynek marki BIC.

Miss Soleil i Bella Soleil to kobiecy design połączony z niezwykłą precyzją golenia i ochroną delikatnej skóry kobiety. Niezależnie poruszające się ostrza dopasowujące się do kształtu ciała i szerokie paski nawilżający gwarantują bezpieczeństwo golenia i eliminują ryzyko podrażnień.

Comfort 4 i Comfort Flex 3 to precyzja, komfort i bezpieczeństwo najwyższej klasy dla najbardziej wymagających mężczyzn. Ruchome główki i trzy niezależnie poruszające się ostrza dopasowują się do kształtu twarzy i zapewniają odpowiedni nacisk ostrzy. Szerokie paski nawilżające gwarantują gładkość i eliminują ryzyko podrażnień.

Nie zapomnijcie też o polubieniu Fajnej Mamy i BIC na Facebooku.

Tagi: pielęgnacja, konkurs, mama i tata

Komentarze

 1. agf 7 lipca 2011, 17:36

  Oooo, fajny konkursik :) Taki życiowy :D

 2. snoopy90 7 lipca 2011, 22:00

  dobre :) czekam az mnie wena wezmie

 3. mamaela 7 lipca 2011, 22:50

  Muszę to przemyśleć i napiszę coś może sensownego na ten temat :)

 4. Margolcia 8 lipca 2011, 14:11

  fajny konkurs.. taki inny heh :)