Poleć znajomym

Klub Mamuśki

Autor: , 26 lutego 2012 w Mama i Tata, Komentarze (7) »

Fajnamama.pl z zapałem tropi wszystkie wartościowe wydarzenia, które dotyczą was i waszych dzieci. Ostatnio wpadła nam w oko ciekawa inicjatywa społeczna pod nazwą Klub Mamuśki i z przyjemnością obejmujemy ją patronatem.

"Mamy to aniołowie na praktykach” - dowiadujemy się ze strony pierwszego we Wrocławiu Klubu Mamuśki. Jego założycielka, mama dwóch żywiołowych szkrabów, doskonale wie jednak, że nawet aniołowie potrzebują chwili wytchnienia i empatycznego wsparcia.

Nikt natomiast nie rozumie mamy lepiej niż druga mama. Stąd pomysł na zorganizowanie klubu, który dawałby tym najważniejszym w naszym życiu aniołom przestrzeń do odpoczynku i samorozwoju.

Od pomysłu do czynu i teraz wszystkie mamy z okolic Wrocławia (pozostałe również jeśli są gotowe dojechać) mogą regularnie zdobywać nową wiedzę i umiejętności, nawiązywać przyjaźnie, poplotkować o blaskach i cieniach macierzyństwa, a także najzwyczajniej w świecie pochwalić się swoimi maluchami.

W ramach KLUBU organizowane są cykliczne spotkania, podczas których w ramach warsztatów i wykładów poruszane są problemy dotyczące każdej z was: od kwestii zdrowia i urody poprzez pytania o wychowanie, żywienie dzieci na organizacji czasu i realizacji swoich marzeń, również tych zawodowych, skończywszy.

Klub Mamuśki to miejsce dla każdej z was – bez względu na to, czy dopiero poznajecie tajniki macierzyństwa, czy macie już spory bagaż maminych doświadczeń. Jest otwarty dla każdej mamy, która chce na chwilę oderwać się od natłoku codziennych spraw i wygospodarować czas dla siebie.

Więcej o działalności Klubu dowiecie się ze strony internetowej oraz naszego forum, na którym regularnie będziemy informować was o aktualnych wydarzeniach i organizowanych spotkaniach. Zapraszamy!

Tagi: macierzyństwo, Klub Mamuśki, spotkania mam

Podobne artykuły:

  • Klub Mamuśki: Pierwsza Pomoc

    Klub Mamuśki: Pierwsza Pomoc

    Sztuczne oddychanie, masaż serca i pomoc przy zakrztuszeniu będą głównymi tematami ostatniego przed wakacjami spotkania wrocławskiego Klubu Mamuśki. Więcej »

  • Fajna Mama Tygodnia: Kaffi

    Fajna Mama Tygodnia: Kaffi

    Szczęśliwa mama i żona, szalona księgowa i niepoprawna optymistka - poznajcie Kaffi, która jest z nami już ponad rok i mamy nadzieję, że tak zostanie. Więcej »

  • Fajna Mama Tygodnia: viktoria_82

    Fajna Mama Tygodnia: viktoria_82

    Bez swoich córeczek (i naszych Kwietniówek) nie wyobraża sobie życia, a my nie posiadamy się z radości, że są wśród nas takie dzielne, kochające mamy. Więcej »

  • Fajna Mama Tygodnia: GGG

    Fajna Mama Tygodnia: GGG

    Mówi, że do dzieci ma więcej cierpliwości niż do dorosłych i prawdę mówiąc, wcale nas to nie dziwi. Poznajcie Małgosię, mamę uroczej Jadzi. Więcej »

Komentarze

  1. mamaela 26 lutego 2012, 17:20

    O fajne, może wyrwę się za 3 dni na spotkanie ?? :)

  2. Black_rose 26 lutego 2012, 19:31

    jaka szkoda, że w okolicach Katowic nie ma takiego klubu!

  3. Klub Mamuśki (Gość) 26 lutego 2012, 20:06

    Już niebawem nasz klub będzie miał oddział w Gliwicach - więc niech uszy i oczy będą otwarte :)

  4. patusia 27 lutego 2012, 10:33

    jak dla mnie za daleko! :(

  5. Aga.W 28 lutego 2012, 23:19

    oj daleko daleko :)

  6. Dodzia 29 lutego 2012, 11:18

    fajnie by bylo ale za daleko szkoda

  7. Mag (Gość) 11 marca 2012, 22:03

    Zapraszam na pierwsze spotkanie Klubu Mamuśki na Śląsku. 29 marca godz. 19:00 Gliwice, "Tajemniczy Ogród" (ul. Zwycięstwa 52A, wejście od GCHu), info na naszej mamuśkowej stronie :) )