Poleć znajomym

Karmienie piersią - 7 naturalnych praw

Autor: , 1 grudnia 2011 w Dziecko, Komentarze (15) »

Zastanawiasz się o jakich siedmiu prawach mowa? Czy karmienie piersią może być aż tak skomplikowane? Odpowiedź znajdziesz w książce, dzięki której otworzysz się na nowe postrzeganie potrzeb twojego dziecka i ułatwisz wam obojgu zdrowy i radosny start we wspólne życie.

Jeśli jesteś młodą mamą lub dopiero oczekujesz przyjścia na świat swojego maleństwa, z pewnością czujesz się niepewnie w związku z karmieniem piersią. Choć karmienie piersią zdaje się być jedną z najbardziej naturalnych rzeczy na świecie bardzo często staje się również nie lada wyzwaniem.

Najnowsze wydanie książki "Karmienie piersią. Siedem naturalnych praw" to niezbędny przewodnik dla wszystkich kobiet, które właśnie urodziły lub spodziewają się dziecka. Zawarte w nim informacje i wskazówki ułatwią zrozumienie fizjologicznych i psychologicznych uwarunkowań karmienia piersią i sprawią, że karmiąca mama poczuje się pewnie w swojej roli.

Książka zawiera porady praktykujących ekspertek laktacyjnych dotyczące najbardziej efektywnych technik karmienia, sposobów uniknięcia najczęstszych problemów oraz radzenia sobie z nimi w razie ich wystąpienia.

Zrozumienie siedmiu naturalnych praw pomoże ci uniknąć i przezwyciężyć wszelkie trudności i pozwala w pełni cieszyć się karmieniem. Dowiesz się jak znaleźć wygodną, relaksującą pozycję karmienia, utrzymać właściwy poziom produkcji mleka, przezwyciężyć dyskomfort i zapobiegać zapaleniu piersi, używać we właściwy sposób laktatora oraz wybrać stosowny moment przejścia do stałych pokarmów.

Carrie Finger, dyrektor programu laktacyjnego w Aviva Institute, pisze:

„Zakochałam się w tej książce, każda jej strona to skarb. Matki znajdą tu to, czego potrzebują — naturalne prawa pozwalające zbudować więź opartą na karmieniu piersią. Zrozumienie pierwszych czterdziestu dni życia dziecka zmieniło moje podejście do rozmów z przyszłym rodzicami i szkolenia osób wspierających karmienie naturalne. Nareszcie pojawiła się książka, która przedstawia karmienie piersią bez zbędnych zasad. Mam ją zawsze przy sobie, żeby móc się nią z każdym podzielić!”

Wygraj książkę u nas!

Drogie Mamy! Czeka na was 5 egzemplarzy książki "Karmienie piersią - 7 naturalnych praw." Jeśli chcecie o nią powalczyć, na forum w wątku Konkurs - 7 naturalnych praw napiszcie, jakie są według was naturalne prawa bycia dobrym rodzicem. Niby proste, a jednak nie zawsze oczywiste. Mamy nadzieję, że znów sprowokujemy pełną refleksji dyskusję:) Na wasze wypowiedzi czekamy do 14 grudnia.

Tagi: karmienie piersią, konkurs, rodzicielstwo

Podobne artykuły:

Komentarze

 1. nacia1988 1 grudnia 2011, 11:11

  hoho nowy konkursik...

 2. mamaela 1 grudnia 2011, 12:25

  Fajny konkurs i fajna książka :)

 3. snoopy90 1 grudnia 2011, 15:35

  fajny konkurs :D ksiazka tez ciekawa :D

 4. aga2014 1 grudnia 2011, 17:10

  no ciekawie ksiazka swietna

 5. Mia 5 grudnia 2011, 12:44

  To na co szanowne mamy czekają? Walczyć!

 6. wiolka1991x 10 grudnia 2011, 15:45

  bardzo fajny konkurs :) naklania do doglebnej refleksji :)

 7. MKI (Gość) 30 grudnia 2011, 22:23

  IDIOTYZM ....tyle aby mleko matki było pełnowartościowe, tj. zawierało mikroelementy, białko o właściwej postaci itp matka jeszcze przed zajściem w ciąże powinna unikać leków, nie być chorą na przewlekłą chorobę, /antybiotyk, leki psychotropowe,uspokajające itp/ przy której podawane są leki w opisie których jest : nie podawać kobietom w ciąży inaczej drogie ekologiczne mamusie trujecie dzieci od urodzenia jeszcze z większą siłą niż przez łożysko czy wreszcie ktoś pomyśli a tak ogólnie karmienie, konsekwencje i sam wyglad kobiety jest lekko krowiasty,ps mam dziecko i nie są to rozważania bezdzietnej zawistnej baby

 8. snoopy90 1 stycznia 2012, 21:10

  wow! ale ześ zabłysła

 9. violinka07 30 sierpnia 2012, 10:14

  karmiaca mama by tak nie pisala ....co za porownanie....PORAŻKA

 10. ika (Gość) 7 stycznia 2014, 16:49

  Nie wyobrażam sobie aby nie walczyć o pokarm dla mojego dziecka, robię wszystko nawet piję femaltiker aby tylko nie utracić mleka.

 11. annn 17 marca 2015, 17:27

  Nie znam ksiażki, ale jak każda mama metodą prób i błędów sama dojdzie do tego co metod i co robić żeby znowu ich nie popełniać.Ja do pół roku . Nie jest na początku łatwo, ale wszystko do ogarnięcia. Do pół roku tylko był cyc i Vita D. Techniki karmienia piersią też nie da się nauczyć, trzeba samemu.

 12. magic (Gość) 6 sierpnia 2018, 14:39

  ja karmilam i na dworze jak zachodzila taka potrzeba. Teraz jak mam obolałe brodawki to zaczelam smarować kremem z motherlove, zdecydowanie lepiej się czuje i moge z przyjemnością karmic

 13. kornelkaa (Gość) 2 października 2018, 21:18

  dla mnie to coś pięknego! Ale oczywiście i trudnego... ale trzeba się cieszyc z tego, że mamy możliwość karmić. Jak tylko miałam problemy z obolałymi piersiami, to smarowałam je kremem z motherlove, bo ma świetny skład i jest bezpieczny dla maluszka.

 14. anna (Gość) 6 listopada 2018, 10:04

  oczywiście to jest prawda, ale mi żadna kapusta nie pomagala! miałam krem z motherlove, który sprawial ze mogłam dalej karmic a co ważne jest bezpieczny dla dziecka

 15. Alicja (Gość) 17 lipca 2019, 18:03

  Pamiętam jaka byłam zestresowana przy pierwszym dziecku. Wszystko było dla mnie nowością i potrzeba było czasu, żeby ochłonąć. Przy drugim dziecku zaczęłam pić lactosan mama, dlatego nie było kłopotów z karmieniem i płaczem.