Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

żylaki

Zgłoś nadużycie #11 2 lutego 2017, 11:00

ewek87 Świeżo upieczona
Proszę o pomoc i rady co zrobić z żylakami, jak skutecznie sie ich pozbyć. Jestem kobietą po 30 i nawet w rajstopach wszystko widać. Mam duzy komplks na tym punkcie i jestem w stanie zapłacic za zabieg, znalazłam w pobliżu Kielc oferte nowoczesnego zabiegu http://plusmed.info.pl/zabieg-wewnatrzzylnej-ablacji-para-wodna-skleroterapia-parowa-svs ale nie wiem na ile jest skuteczny...Pomocy

Zgłoś nadużycie #12 4 lutego 2017, 22:38

Kalincia Zadomowiona
A próbowałaś może kremu VARIVE? Tutaj masz opis: http://varive.pl/. Posiada świetny, naturalny skład, jak na przykład propolis, jad pszczeli, oliwa z oliwek, więc nie ma możliwości żeby się pojawiły jakieś alergie (a w niektórych kremach już się z tym spotykałam). Warto zasięgnąć, zanim udasz się na zabieg.

Zgłoś nadużycie #13 26 czerwca 2017, 13:22

ciekawiec Świeżo upieczona
Chyba najgorsze są żylaki odbytu, te co mam na nodze jakoś mnie nie przerażają bo I tak najczesciej chodze w spodniach . Staram się nie dopuszczać do zaparć, piję dicopeg 10g jestem na diecie mam nadzieję że mnie nie dopadną choc bardzo sie tego boje bo moja mama ma do nich tendencje I boje sie ze to rodzinne

Zgłoś nadużycie #14 27 czerwca 2017, 12:41

Pamelcia Gotowa na wszystko
żylaki to wbrew pozorom poważny problem, nieleczony może się zaognić więc jeśli coś nas niepokoi to należy się skonsultować z lekarzem.

Zgłoś nadużycie #15 19 listopada 2019, 18:38

Trusia Zaprawiona w bojach
A rajstopy takie specjalne nosicie?

Zgłoś nadużycie #16 25 listopada 2019, 20:46

Alicja01 Gotowa na wszystko
Wiem zep roblem z żylakami w starszym wieku jest dosyc powszechny.Moja babcia ma ogolnie problemy z nogami - obrzeki, zylaki itp. Odkad jednak przebywa na calodobowej opiece w domu seniora Pod Topolami https://podtopolami.eu to widzę ,że znacznie jej sie poprawilo. Dostaje też smaczne i domowe posilki , czesto organizuja tam ciekawe wydarzenia - ma wiecej energii i checi do zycia. No a nogi nie sa juz dla niej tak uciazliwe bo jest pod stala opieka rehabilitantow.

Zgłoś nadużycie #17 29 listopada 2019, 21:30

MisiaG Początkująca
O
mateńko przenajświętsza, polecam pijawki http://akupunkturapokrywka.pl/hirudoterapia/ po tysiąckroć!!!!
Naprawdę, sprawdzone, doświadczone, ukochane!

Zgłoś nadużycie #18 9 grudnia 2019, 8:43

sallika Zaprawiona w bojach
Kiedyś próbowałam nosić rajstopy ale nie dam rady bo źle sie w nich czuje , jednak dla mnie sa zbyt obciskające :) W każdym razie ja biorę maxi3vena, po tych kapsułkach nogi przestały mi ciążyć i już mi nie puchną. Kapsułki dobre są tez dla osób ze skłonnością do żylaków, także uważam, że warto je brać.

Zgłoś nadużycie #19 9 grudnia 2019, 13:11

alamamama Zaprawiona w bojach
U mojej mamy była konieczna operacja na żylaki. Babcia też to miała, ale już była za stara na operację. Ja również nie mam zbyt dobrego ciśnienia, więc po prostu staram się dużo ruszać, a też biorę tabletki maxi3vena na poprawę krążenia i wzmocnienie naczyń krwionośnych.

Zgłoś nadużycie #20 14 grudnia 2019, 10:45

Dagmara32 Gotowa na wszystko
Ja po skleroterapii nosiłam specjalne o 2 klasie kompresji. Teraz
noszę "jedynki". Tak zadecydował lekarz, bo po zabiegu trzeba je
koniecznie nosić. Potem wzięłam słabsze dla zapobiegania. Nogi w
nich nie puchną, nie bolą i wyglądają znacznie lepiej ;-) Generalnie
postawiłam na pończochy francuskie, tylko musiałam pamiętać ze
przy produktach francuskich trzeba zawsze wybierac klasę „o oczko
wyżej" czyli zamiast „dwójki” niemieckiej trzeba brać
„trójkę” francuską. Zobaczcie sobie zresztą na stronie
Venoflex.pl Tam jest naprawdę dużo fajnych produktów.

Zgłoś nadużycie #21 18 grudnia 2019, 16:09

ozzy Zadomowiona
ja wam moge polecic fajny zabieg, ktory pozwoli pozbyc sie zylakow- skleroterapia :) popularne na calym swiecie, duzo osob sie na to decyduje, bo wiadomo ze lepiej uniknac leczenia operacyjnego jesli jest taka mozliwosc, ja mialam wykonywany taki zabieg w katowicach w dermed i z czystym sumieniem moge wam polecic to miejsce, bardzo dobra opieka

Zgłoś nadużycie #22 13 stycznia 2020, 20:26

krystynia Zaprawiona w bojach
Hmmm no powiem wam, że żylaki to teraz ogromny problem. Sporo osób cierpi na tę dolegliwość, zwłaszcza kobiet mam wrażenie. Moja mama teraz nawet miała zabieg robiony laserowy na to https://klinikamiracki.pl/vasculife/ - i widać, że wraca do życia i nie cierpi nareszcie