Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Żylaki

Zgłoś nadużycie #51 27 stycznia 2019, 10:37

IlonaS Świeżo upieczona
czy te metody są bezpieczne? - Varicolen

Zgłoś nadużycie #52 28 stycznia 2019, 13:35

myszeczka Początkująca
Z zylakami nie taka prosta sprawa.. u nas to chyba dziedziczne bo i babcia miala i mama miala no i u mnie tez sie pojawilu. Ja jednak swoje usuwalam laserowo w Dermedzie w Katowicach bo nie dosc ze są niezdrowe to jeszcze wygladaja paskudnie. Teraz nie mam po nich sladu i jest super

Zgłoś nadużycie #53 22 kwietnia 2019, 23:12

karolciaW Zadomowiona
U nas w rodzinie też genetyczne... na razie nie widzę u siebie ale wieczorami czasami nogi robią się ciężkie i jakby szerszą mam jedną kostkę. Byłam sobie badania robić i jest ok, ale lekarz stwierdził że raczej coś się z tego z czasem rozwinie. Noszę od miesiąca na wszelki wypadek rajstopy uciskowe, kupiłam sobie w sieci tutaj https://venoflex.pl/ i w sumie jak mam zakładać rajstopy to tylko takie. Są miękkie, bardzo wytrzymałe, żadnych oczek nie zauważyłam a piorę w pralce w woreczku do prania.. Dobrze się je zakłada też. Fajny produkt, a jak dzięki temu nie będę miała żylaków to na pewno będę nosić.

Zgłoś nadużycie #54 23 kwietnia 2019, 9:12

salunia Świeżo upieczona
Można pomyśleć o skleroterapii

Zgłoś nadużycie #55 22 maja 2019, 17:43

sallika Zaprawiona w bojach
Zapobiegawczo pobierzcie sobie kapsułki maxi3vena, one też skierowane są do osób ze skłonnością do żylaków, zapobiegają opuchnięciom, wzmagają przepływ krwi. Mi bardzo pomagają, bo też miałam niedawno problemy z nogami.

Zgłoś nadużycie #56 6 czerwca 2019, 14:09

loska Zaprawiona w bojach

salunia napisał(a)

Można pomyśleć o skleroterapii

Skleroterapia jest bardzo skuteczną metodą walki z żylakami, filimiki jak to wygląda można znaleźć na tym kanale https://www.youtube.com/channel/UCRPZR4Z62rXKHzXn9G8h3pA dużo przydatnej wiedzy i przystępnie podanej, klinika flebologii ma bardzo dobrych specjalitów i robią zabiegi nowoczesnymi metodami

Zgłoś nadużycie #57 11 czerwca 2019, 20:20

katarinaw30 Początkująca

loska napisał(a)

Skleroterapia jest bardzo skuteczną metodą walki z żylakami, filimiki jak to wygląda można znaleźć na tym kanale https://www.youtube.com/channel/UCRPZR4Z62rXKHzXn9G8h3pA dużo przydatnej wiedzy i przystępnie podanej, klinika flebologii ma bardzo dobrych specjalitów i robią zabiegi nowoczesnymi metodami

Tez miałam ten zabieg robiony, jest mniej inwazyjny niż zabiegi operacyjne. Na poczatek warto poddac sie diagnostyce usg Doppler, aby sprawdzic stan żył. Zresztą wszystko wytłumaczy lekarz na wizycie.

Zgłoś nadużycie #58 26 czerwca 2019, 19:35

Ale tak jak pisałam powyżej zapobiegawczo dobrze jest brać te kapsułki bo na prawdę lepiej jest zapobiegać niż później leczyć a to przecież długi proces.

Zgłoś nadużycie #59 30 czerwca 2019, 19:15

katarinaw30 Początkująca

sallika napisał(a)

Ale tak jak pisałam powyżej zapobiegawczo dobrze jest brać te kapsułki bo na prawdę lepiej jest zapobiegać niż później leczyć a to przecież długi proces.

Mi zadne kapsułki ani masci nie pomagały, nogi puchły, bolały i zaczeły pojawiac sie niebieskie żyłki a pozniej zylaki. Nie ma co eksperymentować ze swoim zdrowiem tylko od razu wybrac sie do flebologa. Zrobic diagnostyke - sprawdzic stan żył. Mi pomogli w Klinice Flebologii kompleksowo zajeto sie moim problemem. Został dokładnie przeprowadzony wywiad przez lekarz i odpowiednio dopasowane leczenie.

Zgłoś nadużycie #60 7 lipca 2019, 20:53

ritaa Zadomowiona
Ruszczyk jest od dawna znany na problemy żylne i jest bardzo skuteczny, w maxi3vena jest też hesperydyna, która poprawia stan naczyń i działa przeciwobrzękowo, w lecie to zawsze puchnęcie się nasila a chodzić w szortach czy spódnicy ze spuchniętymi nogami nie czułabym się komfortowo

Zgłoś nadużycie #61 11 lipca 2019, 12:48

arvena Początkująca
Szukasz sprawdzonego sposobu na żylaki? W sklepie internetowym z produktami uciskowymi https://medicinus.pl znajdziesz niezwykle skuteczne rajstopy, podkolanówki oraz pończochy, które pomogą Ci pokonać dolegliwości bólowe kończyn dolnych.

Zgłoś nadużycie #62 18 listopada 2019, 17:16

Sysia11 Świeżo upieczona
Dzień dobry,

Widzę tutaj sporo rekomendacji, aczkolwiek – część stron już nie działa, przez co mam utrudniony wybór. Sporo ostatnio widzę reklam suplementu diety Varicorin, tj.: https://valleymedicenter.com/pl/varicorin-opinie-sklad-i-dzialanie/ - czy faktycznie to dobra propozycja? Zastanawiam się – co jest skuteczniejsze: maści do stosowania miejscowego czy suplementy diety do stosowania wewnętrznego?

Będę wdzięczna za wszelkiego rodzaju rekomendacje, gdyż problem zdaje się nasilać z każdym dniem.

Pozdrawiam

Zgłoś nadużycie #63 27 stycznia 2020, 15:36

Bardzo mi pomagają tabletki maxi3vena,  usprawniają one  krążenie,
pomocne są dla osób z tendencją do żylaków.  Bardzo mi pomogły. Nogi
przestały mi tak puchnąć
i ciążyć, biorę regularnie po jednej kapsułce każdego dnia.

Zgłoś nadużycie #64 26 marca 2020, 10:58

annalu13 Świeżo upieczona
Czy macie jakieś doświadczenie związane z chirurg naczyniowy częstochowa? Potrzebuję wykonać usg doppler żył kończyn dolnych częstochowa.