Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

zmiana stanowiska i wynagrodzeń umowy (o pracę na czas nieokreślony)

Zgłoś nadużycie #11 13 lipca 2015, 8:54

joldis Zaprawiona w bojach
Witam,
w firmie w której pracuję są planowane zmiany stanowisk włącznie z możliwością podwyżek. Jestem w ciąży. Zmiany planowane były od stycznia, ja na L4 jestem od końca maja. Dział kadr nie był w stanie na czas opracować wszystkich zmian wobec tego w lipcu mają być wyrównania wynagrodzeń pracownikom, którym przewidziane były podwyżki i obligatoryjnie zmiany stanowisk wg nowego wykazu i nowego zakresu obowiązków.  Jestem niemalże pewna, że jeśli planowana była dla mnie podwyżka- może być teraz, (gdy już wiedzą, że jestem w ciąży) zmieniona decyzja. Nie mam pewności czy mogą w trakcie mojego pobytu na L4 wezwać mnie do zakładu pracy by zmienić warunki mojej obecnej umowy i mogą zmienić mi stanowisko? Co jeśli dostanę jakąś podwyżkę? Jak to będzie rozwiązane, bo przecież mam obecnie zasiłek chorobowy pokrywany przez ZUS.

Zgłoś nadużycie #12 6 lutego 2019, 14:48

magda906 Zaprawiona w bojach
Zobacz sobie tutaj https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/ . Myślę, że na tym portalu znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania. Ja nie jestem ekspertem wiec wolałbym nie doradzać, tym bardziej, że w prawie cały czas sie coś zmienia i nie jestem na bieżąco.

Zgłoś nadużycie #13 7 czerwca 2019, 14:08

MarkowskaJul Fajna mama
Warto przed każdą zmianią stanowiska, wyliczyć sobie ile nam wyjdzie pieniążków na rękę, bo czasem może to się nie opłacać, zachęcam do korzystania z kalkulatora https://mojprogres.pl/kalkulator-wynagrodzenia . Szukajcie swojej wymarzonej pracy nie dajcie się zamknąć w jednej na kolejne 15 lat, bo w tych czasach trzeba być elastycznym!