Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Zmarszczki mimiczne

Zgłoś nadużycie #31 18 kwietnia 2018, 21:30

JowitkaMama Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Maj, 2015 Posty: 157 Podziękowania: 0
Każdy się z nimi zmaga i są one nieuniknione w pewnym wieku. Jeśli bardzo Ci przeszkadzają to powinnaś wybrac jakiś zabieg który pomoże w ich usunięciu. Bardzo dobrą opinię ma ta klinika https://lipoline.pl/o-nas/ wybór zabiegów jest ogromny. Zawsze możesz poradzić się w tej kwestii specjalistów.

Zgłoś nadużycie #32 23 kwietnia 2018, 19:59

Elka084 Zadomowiona
Rejestracja: Sty, 2017 Posty: 56 Podziękowania: 0
Niestety zmarszczki mimiczne dotyczą praktycznie każdego. Rzadko kto ich nie ma. Niektórym to po prostu nie przeszkadza, a dla innych są zmora. Dla takich osób chyba najskuteczniejszym wyjsciem będzi botoks. Teraz jest to już dość popularny zabieg i w większości gabinetów jak ten w Zilonj Górze - http://www.medestetic.com.pl/botox-azzalure/ jest przeptrowadzany w sposób profesjonalny i bez żadnych obaw czy komplikkacji. Dlatego jak ktoś nie akceptuje swojego wyglądu to może skorzystać z takiego wyjścia.

Zgłoś nadużycie #33 24 kwietnia 2018, 9:54

eliss Zadomowiona
Rejestracja: Lis, 2017 Posty: 63 Podziękowania: 0
Nie tylko botoks się teraz stosuje na takie zmarszczki, ja bym zasięgnęła porady i umówiła się na konsultację do kliniki http://artederm.pl/ na Twoim miejscu bo możliwości jest teraz naprawdę dużo, nawet takich bez wstrzykiwania substancji do skóry, taki jak needle shaping czyli absolutny hit jeśli chodzi o medycynę estetyczną.

Zgłoś nadużycie #34 31 maja 2018, 4:57

kammil2256 Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Lis, 2016 Posty: 105 Podziękowania: 0
Kiedyś każda z nas będzie miała zmarszczki i chyba sie tego nie uniknie. Można pozbywać sie ich stosując zabiegi usuwania zmarszczek w dobrych klinikahc takich jak ta https://www.arsmedica.lublin.pl/ co na pewno w jakiś sposób przedłuży młodość!