Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Zioła na koncentracje.

Zgłoś nadużycie #51 12 stycznia 2019, 13:45

elbereth Zadomowiona
Od siebie na podstawie doświadczeń z ostatniego roku mogę zasugerować Gotu Kola na przykład ze sklepu Magiczny ogród . Wielu żeczy próbowaliśmy na sprawność umysłową i to zdecydowanie daje widoczne efekty.

Zgłoś nadużycie #52 10 lutego 2019, 16:15

doriana Zaprawiona w bojach
Tego nie znam ale coś czytałam o różnych ziołach leczniczych na portalu naturalnie o zdrowiu naturalnieozdrowiu.pl , tam jest bardzo wiele porad na przeróżne tematy dotyczące zdrowia, są nawet domowe metody leczenia niektórych dolegliwości takie jakie znała jeszcze moja babcia a o których coraz częściej się zapomina, szkoda, bo są bardzo skuteczne

Zgłoś nadużycie #53 16 lutego 2019, 18:32

agag221 Świeżo upieczona
Jak już ktoś wspomniał, zioła niewiele pomogą. Lepszą opcją będzie magnez.

Zgłoś nadużycie #54 17 lutego 2019, 10:27

Agusiek55 Zadomowiona
Nawet nie zdajecie sobie sprawy na ile dolegliwości, problemów zdrowotnych mogą pomóc naturalne zioła. Czasami też stosuje się odpowiednie ich mieszanki. Taka kuracja jest fajna ponieważ jest naturalna, jak będziecie leczyć się na jedno, to nie zniszczycie sobie innych narządów, a często tak jest przy łykaniu chemii. Zobaczcie sobie propozycje od https://www.herbavis.eu Na pewno ich naturalne zioła pomogą na wiele waszych problemów.