Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

zespół policystycznych jajników

Zgłoś nadużycie #1831 27 listopada 2018, 13:27

majkaq Świeżo upieczona
Mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć.
Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne. Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe – Albert Einstein

Zgłoś nadużycie #1832 18 stycznia 2019, 8:51

beata333 Gotowa na wszystko
Oj to nie fajna przypadłość. Można się leczyć latami a leczenie nie jest też tanie. Wiadomo jak wszystko. Ale trzeba. Warto znać listę leków refundowanych https://ktomalek.pl/lista-lekow-refundowanych-2019 aby też lekarza poprosić by przepisywał cos w oparciu o nią.

Zgłoś nadużycie #1833 3 lutego 2019, 15:59

WheelPik Świeżo upieczona
uuuu, współczuje ;/

Zgłoś nadużycie #1834 28 lutego 2019, 11:06

sercowa Gotowa na wszystko
Możesz też pomyśleć o leczeniu integracyjnym. Stosuje się je nie tylko przy leczeniu nowotworów, ale też przy innych przewlekłych chorobach. Poczytaj sobie więcej o holistycznym podejściu pani doktor Preeti Agrawal z IMC: https://imc.wroc.pl/zespol/dr-n-med-preeti-agrawal/. Może to właśnie ona Tobie pomoże.

Zgłoś nadużycie #1835 27 marca 2019, 20:56

kelosol Zaprawiona w bojach
ja również mam ten problem... Od pewnego czasu zaczęłam się też zabezpieczać z moim facetem pigułkami vines, moja ginekolog powiedziała, ze to też jest genialna sprawa, na torbiele jajników własnie, bo one w tedy nie pękają

Zgłoś nadużycie #1836 23 czerwca 2019, 13:15

szelka Zaprawiona w bojach
Warto udać się do lekarza specjalisty, który potwierdzi waszą diagnozę. Osobiście myślę również, że dobrym rozwiązaniem będzie zażywanie odpowiednich leków i suplementów. W tym celu warto udać się do apteki https://www.ziko.pl/poznan-apteki-drogerie-ziko/glogowska-132-140/ , gdzie doświadczeni farmaceuci z całą pewnością wam doradzą.

Zgłoś nadużycie #1837 16 lipca 2019, 14:02

Kamila2020 Świeżo upieczona
U mnie natomiast, Pani ginekolog stwierdziła, że jeżeli aktualnie nie chce mieć dzieci, to nadal mogę przyjmować tabletki antykoncepcyjne i że na razie nie wdrażałaby większego leczenia. Ja rozumiem, że antykoncepcja pomaga w utrzymaniu "w miarę" normalnego poziomu testosteronu, ale jednak boje się, że gdy już zdecyduję się na zajście w ciąże, okaże się, że będą problemy, bo od początku nie podjęłam się leczenia. i wtedy może być za późno... czy oprócz antykoncepcji powinnam w jakiś inny sposób zadbać o to?

Zgłoś nadużycie #1838 25 września 2019, 15:59

Gabi89 Świeżo upieczona
Moja siostra ma szereg autoimmunologicznych schorzeń w tym pcos, starała się o dziecko prawie pół roku, przez dwa cykle dopochwowo aplikowała sobie żel wspomagający zapłodnienie prefert vaginal. Udało się jej, dlatego nie ma co tracić nadziei

Zgłoś nadużycie #1839 30 września 2019, 10:17

adzielka Zaprawiona w bojach
Można sobie tabletkami antykoncepcyjnymi trochę te jajniki wyregulować, ja brałam belarę dwa lata i potem zaszłam w ciążę po odstawieniu a miałam problem wcześniej. miesiączki raz na pół roku, ból, jak to przy pcos. Leczenie podstawa jak się chce mieć maluszka.