Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Zęby

Zgłoś nadużycie #51 10 kwietnia 2019, 23:13

Cocodrillo1983 Świeżo upieczona
Chyba jak większość rodziców- zawsze będą obawy przed pierwszą wizytą u dentysty i to normalne, grunt to znaleźć takiego stomatologa który mimo wszystko ma odpowiednie podejście, już sam gabinet i cała otoczka ma bardzo duze znaczenie.

Zgłoś nadużycie #52 12 kwietnia 2019, 19:25

radiohead12 Świeżo upieczona
Wielkie dzięki za ciekawe informacje w tej sprawie. Na pewno przydadzą mi się.

Zgłoś nadużycie #53 9 maja 2019, 10:04

EmmiliaF Zadomowiona
A co stosujecie do czyszczenia zębów? Macie może jakieś swoje sprawdzone produkty, czy też bierzecie pierwsze lepsze rzeczy z drogerii, supermarketów? Ja zaczęłam się tym bardziej interesować i wybrałam markę https://www.sunstargum.com/pl/ Proponują tu wszystko co będzie potrzebne wam do odpowiedniego dbania o zęby i zdrowie jamy ustnej. Mają świetne pasty, nici dentystyczne, nawet specjalne szczoteczki międzyzębowe :) Jak już zabieracie się za zdrowie zębów to warto stawiać na sprawdzone produkty :)

Zgłoś nadużycie #54 13 maja 2019, 21:28

aniulaxx Gotowa na wszystko
My ząbki zawsze leczymy w klinice https://ficlinic.pl/ :) To jedyny dentysta, do którego moje dzieciaki chodzą z radością. Lekarze zawsze są mili i przede wszystkim wiedzą co zrobić, aby dziecko nie odczuwało podczas wizyty niepotrzebnego bólu. Dzięki temu już od małego udaje mi się zaszczepić w dzieciach nawyk do stałych wizyt u dentysty!

Zgłoś nadużycie #55 14 maja 2019, 13:42

dub21 Świeżo upieczona
Warto popytać w tej sprawie znajomych. Myślę, że to będzie bardzo dobre rozwiązanie.
Gdy kobieta długo w mężczyznach przebiera, zwykle najgorzej wybiera.

Zgłoś nadużycie #56 14 maja 2019, 13:43

dub21 Świeżo upieczona
Poszperajcie w tej sprawie w Sieci. Na pewno się coś sprawdzonego znajdzie.
Gdy kobieta długo w mężczyznach przebiera, zwykle najgorzej wybiera.

Zgłoś nadużycie #57 24 maja 2019, 0:36

daynerystargeryan Zaprawiona w bojach
Ja aparatu nigdy nie nosiłam, bo z natury mam dość proste zęby - natomiast moja siostra musiała założyć aparat w czasach szkolnych. Pamiętam, że bardzo narzekała na rany w buzi, jakie pojawiają się od noszenia go. Szukałam wtedy jakiś informacji, jak można przyśpieszyć gojenie się ran w jamie ustnej i trafiłam na artykuł : preparat na rany w jamie ustnej . Przyznam szczerze, że dowiedziałam się stamtąd o profilaktyce przy takich ranach, czego unikać, a co stosować w nadmiarze Myślę, że taka wiedza przyda się każdemu, kto planuje założyć aparat ortodontyczny.

Zgłoś nadużycie #58 2 czerwca 2019, 17:53

Paola_33 Supermama

daynerystargeryan napisał(a)

Ja aparatu nigdy nie nosiłam, bo z natury mam dość proste zęby - natomiast moja siostra musiała założyć aparat w czasach szkolnych. Pamiętam, że bardzo narzekała na rany w buzi, jakie pojawiają się od noszenia go. Szukałam wtedy jakiś informacji, jak można przyśpieszyć gojenie się ran w jamie ustnej i trafiłam na artykuł : preparat na rany w jamie ustnej . Przyznam szczerze, że dowiedziałam się stamtąd o profilaktyce przy takich ranach, czego unikać, a co stosować w nadmiarze Myślę, że taka wiedza przyda się każdemu, kto planuje założyć aparat ortodontyczny.

I to jest dobra rada. Ja próbowałam nosić aparat jako dorosła. Wytrzymałam tylko 2 tyg. I kazalam cholerstwo zdjęć. Nie żałuję. Jaki dzuecko meczylam sie 6 lat. Koszmaaar. Pom8gl tylko na górne zęby
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #59 2 czerwca 2019, 17:54

Paola_33 Supermama

I to jest dobra rada. Ja próbowałam nosić aparat jako dorosła. Wytrzymałam tylko 2 tyg. I kazalam cholerstwo zdjęć. Nie żałuję. Jaki dzuecko meczylam sie 6 lat. Koszmaaar. Pom8gl tylko na górne zęby
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #60 2 czerwca 2019, 17:54

Paola_33 Supermama

Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #61 2 czerwca 2019, 17:54

Paola_33 Supermama

Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #62 16 września 2019, 14:56

myszka2508 Gotowa na wszystko
Pierwsza wizyta u dentysty jest bardzo ważna i może rzutować na całe życie. Ja niestety zraziłam się do dentysty jako dziecko i teraz mam problem z zębami. Niestety ostatnio byłam na konsultacji w klinice smigiel.net i zaproponowano mi wstawienie implantów w miejsca ubytków. I właśnie rozważam.

Zgłoś nadużycie #63 25 października 2019, 17:55

Alicja01 Gotowa na wszystko
Co jak co ale powinnismy wiedziec jak myć zęby.Sa obecnie różne takie szczoteczki dostepne na rynku, jednak powinnismy wybrac taką,ktora spelni nasze oczekiwania. Jesli macie watpliwosci jaki typ szczoteczki wybrac - polecam zajrzec na ten artykul https://zdrowie.wprost.pl/zdrowie/10254890/jak-skutecznie-zapobiegac-prochnicy-i... Ja po przeczytaniu dowiedzialam sie ze jest taki przyrzad jak irygator - z pewnoscia pomoze mi lepiej utrzymywac czystosc zębów zwlaszcza, ze od niedawna nosze aparat a uwierzcie mi -samo szczotkowanie nie usunie wszystkich resztek z jedzenia.

Zgłoś nadużycie #64 6 listopada 2019, 23:42

Paola_33 Supermama
Dzieci rzadko kiedy DOVRZE, dokładnie, i wystarczająco długo myją zęby.
Albo zapominają o szczotkowaniu języka albo zapomną o płynie do płukania ust, po...
Nasze pilnujemy.
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #65 6 listopada 2019, 23:42

Paola_33 Supermama
Dzieci rzadko kiedy DOVRZE, dokładnie, i wystarczająco długo myją zęby.
Albo zapominają o szczotkowaniu języka albo zapomną o płynie do płukania ust, po...
Nasze pilnujemy.
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #66 11 listopada 2019, 17:03

mlodamama26 Świeżo upieczona
Moje dziecko też długo miało ok 11 zębów i bardzo powoli jej wychodziły
Podsłuchy

Zgłoś nadużycie #67 25 listopada 2019, 19:42

czosnekwrg Zaprawiona w bojach
Ostatnio miałam wstawiane implanty. Nie ukrywam, marzyłam o tym od bardzo dawna. Wstawioni mi implanty zaproponowane przez www.dentex.zdnet.pl . Mowa tutaj o wysokiej jakości zębach Akrylowych.

Zgłoś nadużycie #68 27 listopada 2019, 19:28

Nina85 Zaprawiona w bojach
Niestety samą szczoteczką czasem bardzo ciężko jest umyć zęby, szczególnie w przestrzeniach między zębowych. Tam najczęściej gromadzi się jedzenie i ciężko się go pozbyć. U mnie pomógł irygator - szybko i skutecznie usuwa zalegające jedzenie i osad. Fajny irygator oferuje firma Camry https://www.adler.com.pl/index.php/Main/Produkt/cr_2172 . Ma dużo funkcji, jest prosty w obłudze i ma dobrą cenę.

Zgłoś nadużycie #69 10 grudnia 2019, 15:39

Mytychowa Gotowa na wszystko
Są takie sytuacje w życiu, ze musimy nosić aparat na zęby i niestety nie da się od tego wymigać. Dlatego jak masz jeszcze jakieś wątpliwości to poczytaj taki artykuł https://strefa.biz/zdrowie-i-uroda/invisalign-opinie-cena-plusy-minusy/ , by przekonać się że to dobry pomysł.

Zgłoś nadużycie #70 11 grudnia 2019, 11:11

myszka2508 Gotowa na wszystko
Mimo wszystko najważniejsza jest higiena jamy ustnej i dokładne mycie zębów. Dentyści zalecają używanie szczoteczek elektrycznych. Na https://www.domowystomatolog.pl/product-pol-1980-Alfa-Sonic-Power-Control-Toothb... jest dostępna soniczna z pięcioma trybami pracy. Ktoś taką ma? Chciałabym taką kupić w prezencie, warto?