Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

zdobyłam dla Was rabat na wózek

Zgłoś nadużycie #11 5 sierpnia 2014, 19:19

Konto usunięte
Jedna z firm dała rabat dla moich czytelników :) więc piszę...dla wszystkich przyszłych rodziców, którzy chcą kupić wózek firmy Silver Cross na hasło "pierwsza bryka" otrzymacie... aż 20 % rabatu. Zamiast 1550 zł zapłacie 1240 zł. Za tą cenę otrzymujecie stelaż, gondolę transformowaną na spacerówkę, fotelik samochodowy oraz torbę. W razie pytań proszę o kontakt mailowy: karolina@pierwszabryka.pl

Zgłoś nadużycie #12 27 grudnia 2018, 20:33

aniulaxx Gotowa na wszystko
Rabaty to naprawdę fajna sprawa :D Ja w sumie zawsze zanim coś kupię to sprawdzam, czy jest na to rabat. Bo jak można zaoszczędzić, to czemu nie? :) Jak szukam czegoś konkretnego to najpierw sprawdzam na https://lowcyrabatow.pl/ jakie są aktualnie promocje. Dzięki temu zaoszczędziłam naprawdę sporo pieniędzy!