Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

zanikanie pokarmu po 4 miesiacu?

Zgłoś nadużycie #51 5 grudnia 2017, 22:56

magda906 Zaprawiona w bojach
Niestety, u mnie sytuacja wygląda podobnie. Moja laktacja maleje z każdym dniem i podejrzewam, że nic nie jest w stanie jej pomóc... Zaczęłam się już rozglądać za pokarmem alternatywnym. Które produkty moglibyście mi polecić? Czy mleko https://nuppi.pl/ będzie w porządku? Wyczytałam, że znajdują się w nim nukleotydy.

Zgłoś nadużycie #52 12 grudnia 2017, 11:24

listek Zaprawiona w bojach
no w 4 miesiącu to szybko najlepiej wtedy wspomagać się jakimiś herbatkami, napojami na laktacje ja piłam codziennie prolaktan prenalen i pomogło.

Zgłoś nadużycie #53 1 marca 2018, 17:11

fuksssja Zaprawiona w bojach
Sporo jest teraz takich preparatów pobudzających laktację, próbowałaś jakis? Najlepiej je internetowo zamawiać bo większy wybór a jest taniej, ja pamiętam na https://eapteka.pl/mama-i-dziecko/ciaza-i-karmienie-piersia/pobudzenie-laktacji robiłam zamówienia

Zgłoś nadużycie #54 29 marca 2018, 16:15

madziul Zaprawiona w bojach
Bardzo fajnie laktację wspiera prolaktan. Po kilku dniach od początku stosowania już jest odczuwalna różnica. Dziecko częstym ssaniem da znak, że potrzeba więcej pokarmu a dzięki prolaktanowi szybciej on napłynie.

Zgłoś nadużycie #55 6 kwietnia 2018, 14:22

tutula Zaprawiona w bojach
Zgadzam się, sama stosowałam i bardzo dobrze się sprawdzał :) W smaku tez mi jak najbardziej odpowiadaL :)

Zgłoś nadużycie #56 9 kwietnia 2018, 16:52

marian443 Świeżo upieczona
Warto się doradzić znajomych w tym obszarze tematycznym. Moim zdaniem to naprawdę może być całkiem niezłe rozwiązanie :)
choć życie nigdy nie jest sprawiedliwe, to jednak bywa interesujące.

Zgłoś nadużycie #57 15 kwietnia 2018, 21:20

madziul Zaprawiona w bojach
Moja położna bardzo go poleca. Mówi, że większość kobiet, które stosują prolaktan mają efekty, tylko wiadomo nie czekać na cuda a działać. Przystawiać dziecko, przystawiać i przystawiać, plus dobra dieta i dużo wody.

Zgłoś nadużycie #58 15 kwietnia 2018, 23:44

tutula Zaprawiona w bojach
Przystawiać koniecznie, bo co z tego, ze dostarczymy do organizmu odpowiednie składniki, jeśli nie dostanie on sygnału, że jest większe zapotrzebowanie na pokarm.