Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

ZĄBKOWANIE

Zgłoś nadużycie #111 31 sierpnia 2017, 12:22

kuszczakowa Zadomowiona
Żel do smarowania dziąseł i Viburcol w kroplach albo w formie czopków. Gryzaczki też są dobre, ewentualnie jakieś duże chrupki kukurydziane, marchewka, czerstwa skóra z chleba - oczywiście wszystko pod kontrolą rodziców.

Zgłoś nadużycie #112 2 grudnia 2017, 1:01

veryAnka Zaprawiona w bojach
Żele jak najbardziej, bo faktycznie łagodzą i działają przeciwbólowo, ale tylko i wyłącznie z naturalnym składem. Patrzcie, żeby nie z lidokainą i bez niepotrzebnego cukru. Na przykład dologel jest taki z naturalny - ma walerianę, rumianek i bodajże propolis. Już nie pamiętam dokładnie co tam w nim było, ale bardzo nam ułatwił przetrwanie tych ząbków.

Zgłoś nadużycie #113 10 grudnia 2017, 12:50

listek Zaprawiona w bojach
Czy taki żel ma jakiś smak, drogi jest?

Zgłoś nadużycie #114 21 grudnia 2017, 13:11

loska Początkująca
U nas też dologel się sprawdził, smak ma delikatny, sama sobie po wyrywaniu 8semki smarowałam dziąsła bo mnie bolały, drogi też nie jest.

Zgłoś nadużycie #115 31 grudnia 2017, 15:14

Regalis Początkująca
Ostatnio za Dologel płaciłam 15zł za 25ml. Jest dość wydajny, więc nie jest to duża kwota. Jesli o smak chodzi to dla mnie nie ma smaku tylko lekki posmak. Ale to pewnie kwestia tej mieszanki ziół. Mój synek nie miał problemu ze smarowaniem. Dawał sobie bez problemu wsmarować w dziąsła po kilka razy dziennie.

Zgłoś nadużycie #116 31 grudnia 2017, 20:04

veryAnka Zaprawiona w bojach

listek napisał(a)

Czy taki żel ma jakiś smak, drogi jest?

Smak w niczym nie przeszkadza. Dzieci raczej lubią, a tym bardziej, że szybko odczuwają ulgę i wyciszają się. :)