Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Zabawki odpowiednie do wieku

Zgłoś nadużycie #31 21 marca 2017, 11:46

Zarin Zaprawiona w bojach
To jest chyba oczywiste, że zabawki muszą być dostosowane do wieku? Zresztą na opakowaniach zabawek np. lego elves jest informacja, od ilu lat można zabawek używać. Trzeba zwracać na to uwagę.

Zgłoś nadużycie #32 21 kwietnia 2017, 12:41

DanielaMT77 Świeżo upieczona
Odpowiedni dobór zabawek, w zależności od wieku dziecka jest szalenie istotny, szczególnie jeżeli chcecie zadbać o to aby wasze dziecko odpowiednio się rozwijało. Warto też wybierać odpowiednie zabawki :) Jeżeli tak jak ja dbacie o swoje pociechy zastanówcie się nad kupnem zabaw fundaMentalnych http://sklep.zabawyfundamentalne.pl/ . Jest to zbiór 400 zabaw edukacyjnych dla dzieci w wieku 0-6 wpływających na prawidłowy rozwój dziecka.

Zgłoś nadużycie #33 26 kwietnia 2017, 15:25

Pakt Początkująca
Pytanie, czego się dokładnie szuka i ile chce się wydać. Jeśli chodzi o rozgraniczenia wiekowe to w Biedronce co jakiś czas pojawiają się zabawki i akcesoria dla dzieci. Od jutra znowu będą tak jak tu Biedronka gazetka od 27.4.2017 Zawsze warto zobaczyć co mają :)

Zgłoś nadużycie #34 26 kwietnia 2017, 22:47

JolaA Zaprawiona w bojach
to prawda w sklepach jest mnóstwo tego, wiadomo ze niemowlakowi nie kupię zabawki dla ośmiolatka :)

Zgłoś nadużycie #35 Wczoraj, 17:02

sercowa Świeżo upieczona
Oj mam ten sam problem, długo dumałam nad prezentem i w końcu kupiłam z sklepu http://www.panzabawka.pl, edukacyjny fotelik malucha z Fisher Price. Cena była atrakcyjna więc się skusiłam. Mam nadzieje że będzie się nim długo bawił.