Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Wypożyczalnia samochodów Kraków

Zgłoś nadużycie #51 13 września 2019, 16:35

czosnekwrg Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Sty, 2019 Posty: 292 Podziękowania: 0
Pojazd zawsze wypożyczamy bezpośednio z oferty http://dsd-wypozyczalniasamochodow.pl/ . Dysponują szerokim wyborem aut nowych , o znakomitym stanie technicznym. Czego chcieć więcej? :)

Zgłoś nadużycie #52 17 września 2019, 1:06

wonka Zadomowiona
Rejestracja: Kwi, 2017 Posty: 58 Podziękowania: 0
Tak się składa, że akurat miałam już okazję korzystać z wypożyczalni aut w Krakowie na wynajem długoterminowy auta z firmy https://www.hitachicapital.pl/pl/wynajem-dlugoterminowy-krakow Ich oferta wyróżniłą się na tle konkurencji dobrymi warunkami finansowania i dobrym doradztwem przy wyborze samochodu i podejmowaniu innych decyzji.

Zgłoś nadużycie #53 26 listopada 2019, 15:30

Melaska Zadomowiona
Rejestracja: Kwi, 2018 Posty: 69 Podziękowania: 1
W Polsce jeszcze nie korzystałam z takiej opcji, zawsze wynajmuje na wypadach wakacyjnych samochód na kilka dni, albo i na cały tydzień. Jeżeli chodzi o polskie wypożyczalnie, z Krakowa, to znajoma polecała mi firmę https://carfree.pl/wypozyczalnia-samochodow-krakow/pl Tu za dobrą cenę można wynająć auto w idealnym stanie.

Zgłoś nadużycie #54 8 grudnia 2019, 16:06

Ramona Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Gru, 2017 Posty: 159 Podziękowania: 0
Kraków ma co najmniej jedną wartą uwagi wypożyczalnię samochodów. Jest to wypożyczalnia samochodów Enterprise Rent-A-Car https://www.enterpriserentacar.pl/pl/wypozyczalnia-samochodow/lokalizacje/polska/krakow.html Firma na polskim rynku działa od 2014, ale na świecie od 1957 roku. To firma z dużym doświadczeniem i tradycjami. Bardzo dbają o renomę.