Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Wyposażenie pokoju dziecka

Zgłoś nadużycie #11 17 sierpnia 2017, 14:53

Szachista Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Maj, 2016 Posty: 133 Podziękowania: 0
Cześć. Jeśli szukacie jakiś ciekawych artykułów do wyposażenia poku dziecka, to polecam zajrzeć na https://www.babyconcept.pl/lampki-cotton-balls. Znajdziecie tam wysokiej jakości artykuły - bardzo oryginalne i designerskie - a poza tym zabawki! Wszystkie dostępne w sklepie prdukty są po prostu przepiękne i przecudowne. Pokój mojej cóci wygląda teraz jak z bajki :D mam nadzieję, że Wy również znajdziecie tu coś dla siebie.

Zgłoś nadużycie #12 19 sierpnia 2017, 16:37

Luna077 Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Sty, 2017 Posty: 98 Podziękowania: 0
Jeśli projektujecie pokój dla małego dzidziusia to warto również oprócz dekoracji zaopatrzyć się w gadżety, któe będą wpływały na bezpieczeńśtwo dzieciaczka. Na przykłąd na pewno warto zakupić kamerkę IP (https://sklep.ferguson.pl/pl/p/Smart-EYE-200-IP-Cam-bezprzewodowa%2C-obrotowa-kamera-IP/172). Dzięki temu w każdej chwili będziecie mogli na swoim smartfonie czy tablecie obserwować co sie dzieje w kołysce i czuwać nad bezpieczeństwem Waszego dziecka.

Zgłoś nadużycie #13 31 sierpnia 2017, 11:23

Szalycja Świeżo upieczona
Rejestracja: Sie, 2017 Posty: 2 Podziękowania: 0
Rożne porady na temat urządzania pokoju dziecka znajdziecie również na tym portalu https://www.tatento.pl Co powiecie na naklejki ze zwierzętami? Między innymi na ten temat będziecie mogły tam poczytać artykuły. :)

Zgłoś nadużycie #14 22 czerwca 2018, 16:04

Fida Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Kwi, 2017 Posty: 118 Podziękowania: 0
Do pokoju dziecka na pewno potrzebne są jakieś śliczne ozdóbki, obrazki itp. Ja już od dłuższego czasu zamawiam różne obrazki i obrazy ze strony internetowej. Mają tam właśnie dział dla dzieci https://obrazynasciany.pl/obrazy/dla-dzieci/# bardzo fajne i śliczne obrazki. Aż ciężko się zdecydować na jedno. :)