Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

wymiana walut - jak zarabiać?

Zgłoś nadużycie #31 31 października 2018, 16:22

opiekunnestbank Świeżo upieczona
Rejestracja: Wrz, 2017 Posty: 3 Podziękowania: 0
Szanowna Pani, faktycznie Klienci Nest Banku oraz osoby nieposiadające u Nas konta bankowego mogą liczyć na kilka ofert lokat. Obecnie w Nest Banku mamy m.in. promocyjną Nest Lokatę Witaj na okres 3 lub 6 miesięcy dla Klientów Nest Banku, którzy założą u Nas konto bankowe. Lokaty dostępne są: 30 dni od otwarcia konta - lokata na 3 miesiące oraz 60 dni - lokata na 6 miesięcy. Oprocentowanie każdej z nich wynosi 4,00% w skali roku, a minimalna kwota lokaty to 1000 zł (maksymalnie aż 10 000 zł). W przypadku lokaty na 6 miesięcy, promocyjne oprocentowanie 4,00% obowiązuje w całym okresie trwania lokaty przy założeniu spełnienia określonych warunków promocji, a mianowicie wpływu wynagrodzenia na Nest Konto Klienta, w kwocie nie niższej niż 2 500,00 zł w co najmniej jednym miesiącu kalendarzowym. Po zakończeniu każdej z dwóch lokat można je odnowić na warunkach standardowej Nest Lokaty. Cała oferta lokat dostępna jest na stronie banku nestbank.pl/indywidualny/oszczednosci/lokaty.html

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl

Zgłoś nadużycie #32 10 listopada 2018, 22:58

klarysaa Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Wrz, 2016 Posty: 153 Podziękowania: 4
W Waszym banku mam rachunek i jestem zadowolona. Wymiany walut zaś dokonuję przez kantor online. Konfiguracja bardzo dobra, bo pieniądze z kantoru docierają na konto bardzo sprawnie. Zdarza mi się z kantorem internetowym negocjować kurs- jak do tej pory zawsze z pozytywnym skutkiem. Czy banki też to umożliwiają?