Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

wyglad piersi po ciazy i karmieniu - kto doda otuchy?

Zgłoś nadużycie #51 23 czerwca 2013, 10:58

Konto usunięte
Cześć! Ja przed ciążą miałam 75 d w ciąży 75 e a po ciąży znów wróciłam do d na szczęście zostały w miarę jędrne zobaczymy jak będzie teraz chociaż u mnie to chyba geny, bo moja mama wykarmiła mnie i 4 mojego rodzeństwa ma teraz 61 lat i dalej ładny biust ;) dziewczyny a wy się nie martwcie tak jak karanga napisała cycki do góry ;) obecność naszych dzieci nam wszystko wynagrodzi obwisłe piersi rozstępy etc etc :D

Zgłoś nadużycie #52 23 czerwca 2013, 11:02

Konto usunięte

julia.85 napisał(a)

Cześć! Ja przed ciążą miałam 75 d w ciąży 75 e a po ciąży znów wróciłam do d na szczęście zostały w miarę jędrne zobaczymy jak będzie teraz chociaż u mnie to chyba geny, bo moja mama wykarmiła mnie i 4 mojego rodzeństwa ma teraz 61 lat i dalej ładny biust ;) dziewczyny a wy się nie martwcie tak jak karanga napisała cycki do góry ;) obecność naszych dzieci nam wszystko wynagrodzi obwisłe piersi rozstępy etc etc :D

gratuluje blizniakow ;)

Zgłoś nadużycie #53 24 czerwca 2013, 12:45

Black_rose Supermama
Ja karmiłam 2 miesiące. Startowałam z jędrnego D, do pozazdroszczenia. Po ciąży E, a teraz znowu D. Fakt faktem że całą ciążę i potem ciapkałam piersi kremami i spałam w elastycznych stanikach, ale teraz musze przyzać,że tylko troche straciły na jędrności. Jak potraktuję kremem z Eveline to nawet moge powiedzieć, że wyglądają jak kiedyś. u mnie ewidentnie pomagają ktemy i masaż-ale to kwestia skóry i genów. Nigdy nie oszczędzam też na porządnej bieliznie. jednak przy D to trzeba solidny miec stanik bo od samej grawitacji ida w dol i skora sie naciaga :/ A gdy moj mezczyzna odwazy sie czasem cos napomknaąć ze jakas aktorka mu sie podoba itp to kwituje krotko i jakze prawdziwie... "kochanieeee... moze ja nie mam tylka jak JLo ani ust Angeliny ale za to Ty nie wygladasz jak Brad Pitt czy Johny Depp ;) a i tak mi sie podobasz :P "

Zgłoś nadużycie #54 24 czerwca 2013, 12:52

Konto usunięte
Hahah szczera kobieta z ciebie :D

Zgłoś nadużycie #55 25 czerwca 2013, 8:45

Tilia Fajna mama

Black_rose napisał(a)

Ja karmiłam 2 miesiące. Startowałam z jędrnego D, do pozazdroszczenia. Po ciąży E, a teraz znowu D. Fakt faktem że całą ciążę i potem ciapkałam piersi kremami i spałam w elastycznych stanikach, ale teraz musze przyzać,że tylko troche straciły na jędrności. Jak potraktuję kremem z Eveline to nawet moge powiedzieć, że wyglądają jak kiedyś. u mnie ewidentnie pomagają ktemy i masaż-ale to kwestia skóry i genów. Nigdy nie oszczędzam też na porządnej bieliznie. jednak przy D to trzeba solidny miec stanik bo od samej grawitacji ida w dol i skora sie naciaga :/ A gdy moj mezczyzna odwazy sie czasem cos napomknaąć ze jakas aktorka mu sie podoba itp to kwituje krotko i jakze prawdziwie... "kochanieeee... moze ja nie mam tylka jak JLo ani ust Angeliny ale za to Ty nie wygladasz jak Brad Pitt czy Johny Depp ;) a i tak mi sie podobasz :P "

święte słowa :-)

Zgłoś nadużycie #56 27 czerwca 2013, 15:20

katalina Zaprawiona w bojach

Black_rose napisał(a)

Nigdy nie oszczędzam też na porządnej bieliznie. jednak przy D to trzeba solidny miec stanik bo od samej grawitacji ida w dol i skora sie naciaga :/ A gdy moj mezczyzna odwazy sie czasem cos napomknaąć ze jakas aktorka mu sie podoba itp to kwituje krotko i jakze prawdziwie... "kochanieeee... moze ja nie mam tylka jak JLo ani ust Angeliny ale za to Ty nie wygladasz jak Brad Pitt czy Johny Depp ;) a i tak mi sie podobasz :P "

:) )) racja, tyle, że ty faktycznie dbałas o piersi, ja również, ale znam kobiety, które nie robią dosłownie NIC żeby poprawic wygląd biustu, a można choc kupic porządna bielizne jak piszesz... i w tym przypadku mąż/partner chyba ma prawo cos napomknąć podobnie jak kobieta, która widzi totalnie zapuszczonego faceta w tej samej koszuli 10 lat :D
w każdej sytuacji trzeba dbać o siebie i tyle :)

Zgłoś nadużycie #57 27 czerwca 2013, 18:51

credible Supermama

Black_rose napisał(a)

hehe dobre :P

Zgłoś nadużycie #58 27 czerwca 2013, 22:57

Syska Supermama
Oh Johny :* on to jest cudowny. Oj zjadlabym go na deser ;) haha

"Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem , ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem"

Zgłoś nadużycie #59 25 lutego 2014, 16:26

nanu Supermama
A ja doradzę po skończeniu karmienia dobrać idealnie stanik (z pomocą dobrej brafitterki) i prawidłowo układać w nim piersi. Według mojej oceny w tej chwili (4 miesiące od zakończenia karmienia) piersi mi wróciły do stanu (i rozmiaru) sprzed karmienia i ciąży. Nie są takie obwisłe jak przez pierwszy miesiąc, gdy opróżniły się z mleka. Niczym ich nie smarowałam, wszystko zasługa prawidłowo dobranego stanika.

Dodam, że przed ciążą i obecnie mam rozmiar 65E, a w ciąży miałam F/FF

Zgłoś nadużycie #60 26 lutego 2014, 15:54

kasia1984 Fajna mama
moje cycki również wyglądają okropnie :-( zanim zaszłam w pierwszą ciążę miałam rozmiar 75B/C no i było ok a później się zaczęło nic mi tak nie rosło jak cycki miałam nawał pokarmu i to w każdej ciąży. teraz jestem w trakcie karmienia i mam rozmiar 70DD sflaczałe, obwisłe, wstrętne, zainwestowałam w dobry stanik i nie jest tak źle ale jak go nie mam to patrzeć nie mogę, ja chcę mieć takie cycole jak kiedyś

Zgłoś nadużycie #61 16 lutego 2015, 22:53

kolo01 Świeżo upieczona
No niestety biust po ciazy zmienia się diametralnie- też to przechodziłam. Mi pomógł balsam z efektimy pharmacare. Po nim moje piersi były takie hmm. mocniejsze, bardziej elastyczne. I ich widok był już znośny :D

Zgłoś nadużycie #62 16 marca 2015, 11:12

zajac Początkująca
kobitki jest naprawdę masa ćwiczeń na internecie, które poprawiają figurę, sylwetkę i delikatnie modelują biust. Nie ma co się załamywać. Kremy raczej nie działają, przetestowałam parę. Zdecydowanie najlepiej sprawdza sie aktywność fizyczna i dobrze dobrane biustonosze.

Zgłoś nadużycie #63 22 stycznia 2018, 22:44

jestembetty Zaprawiona w bojach
Mysle, ze trzeba regularnie wykonywać masaz piersi np. z użyciem zwykłej oliwki z drogerii, żeby poprawić ich jędrność. Albo podnieść je z pomocą implantów, czyli operacja plastyczna ;) ta druga opcja jest dosc popularna, zwłaszcza wśród kobiet po ciąży. Dobrze jest zapoznać się z tematem implantów- są rożne marki, ale moim zdaniem jedną z lepszych jest Mentor. Oferują dożywotnią gwarancję i m.in. z ich implantami nie ma problemów w przypadku badania pod kątem diagnostyki raka piersi.

Zgłoś nadużycie #64 10 grudnia 2018, 13:34

elbereth Zadomowiona
Czasem niestety ćwiczenia niewiele mogą pomóc i nie jest możliwe dojście do dawnych kształtów w ten sposób. Są za to dostępne różne zabiegi modelowania biusto i warto się zapoznać z możliwościami, a dopiero potem wyrokować. Sporo informacji można znaleźć na przykład tutaj .

Zgłoś nadużycie #65 8 stycznia 2019, 1:29

wemiko Zaprawiona w bojach
To naturalne, że po ciąży piersi nie będą wyglądały rewelacyjnie, jednak zawsze można je naprawić przy pomocy zabiegów, jakie oferuje klinika urody https://klinikiurody.com.pl/