Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

wyglad piersi po ciazy i karmieniu - kto doda otuchy?

Zgłoś nadużycie #51 23 czerwca 2013, 10:58

Konto usunięte
Cześć! Ja przed ciążą miałam 75 d w ciąży 75 e a po ciąży znów wróciłam do d na szczęście zostały w miarę jędrne zobaczymy jak będzie teraz chociaż u mnie to chyba geny, bo moja mama wykarmiła mnie i 4 mojego rodzeństwa ma teraz 61 lat i dalej ładny biust ;) dziewczyny a wy się nie martwcie tak jak karanga napisała cycki do góry ;) obecność naszych dzieci nam wszystko wynagrodzi obwisłe piersi rozstępy etc etc :D

Zgłoś nadużycie #52 23 czerwca 2013, 11:02

Konto usunięte

julia.85 napisał(a)

Cześć! Ja przed ciążą miałam 75 d w ciąży 75 e a po ciąży znów wróciłam do d na szczęście zostały w miarę jędrne zobaczymy jak będzie teraz chociaż u mnie to chyba geny, bo moja mama wykarmiła mnie i 4 mojego rodzeństwa ma teraz 61 lat i dalej ładny biust ;) dziewczyny a wy się nie martwcie tak jak karanga napisała cycki do góry ;) obecność naszych dzieci nam wszystko wynagrodzi obwisłe piersi rozstępy etc etc :D

gratuluje blizniakow ;)

Zgłoś nadużycie #53 24 czerwca 2013, 12:45

Black_rose Supermama
Ja karmiłam 2 miesiące. Startowałam z jędrnego D, do pozazdroszczenia. Po ciąży E, a teraz znowu D. Fakt faktem że całą ciążę i potem ciapkałam piersi kremami i spałam w elastycznych stanikach, ale teraz musze przyzać,że tylko troche straciły na jędrności. Jak potraktuję kremem z Eveline to nawet moge powiedzieć, że wyglądają jak kiedyś. u mnie ewidentnie pomagają ktemy i masaż-ale to kwestia skóry i genów. Nigdy nie oszczędzam też na porządnej bieliznie. jednak przy D to trzeba solidny miec stanik bo od samej grawitacji ida w dol i skora sie naciaga :/ A gdy moj mezczyzna odwazy sie czasem cos napomknaąć ze jakas aktorka mu sie podoba itp to kwituje krotko i jakze prawdziwie... "kochanieeee... moze ja nie mam tylka jak JLo ani ust Angeliny ale za to Ty nie wygladasz jak Brad Pitt czy Johny Depp ;) a i tak mi sie podobasz :P "

Zgłoś nadużycie #54 24 czerwca 2013, 12:52

Konto usunięte
Hahah szczera kobieta z ciebie :D

Zgłoś nadużycie #55 25 czerwca 2013, 8:45

Tilia Fajna mama

Black_rose napisał(a)

Ja karmiłam 2 miesiące. Startowałam z jędrnego D, do pozazdroszczenia. Po ciąży E, a teraz znowu D. Fakt faktem że całą ciążę i potem ciapkałam piersi kremami i spałam w elastycznych stanikach, ale teraz musze przyzać,że tylko troche straciły na jędrności. Jak potraktuję kremem z Eveline to nawet moge powiedzieć, że wyglądają jak kiedyś. u mnie ewidentnie pomagają ktemy i masaż-ale to kwestia skóry i genów. Nigdy nie oszczędzam też na porządnej bieliznie. jednak przy D to trzeba solidny miec stanik bo od samej grawitacji ida w dol i skora sie naciaga :/ A gdy moj mezczyzna odwazy sie czasem cos napomknaąć ze jakas aktorka mu sie podoba itp to kwituje krotko i jakze prawdziwie... "kochanieeee... moze ja nie mam tylka jak JLo ani ust Angeliny ale za to Ty nie wygladasz jak Brad Pitt czy Johny Depp ;) a i tak mi sie podobasz :P "

święte słowa :-)

Zgłoś nadużycie #56 27 czerwca 2013, 15:20

katalina Zaprawiona w bojach

Black_rose napisał(a)

Nigdy nie oszczędzam też na porządnej bieliznie. jednak przy D to trzeba solidny miec stanik bo od samej grawitacji ida w dol i skora sie naciaga :/ A gdy moj mezczyzna odwazy sie czasem cos napomknaąć ze jakas aktorka mu sie podoba itp to kwituje krotko i jakze prawdziwie... "kochanieeee... moze ja nie mam tylka jak JLo ani ust Angeliny ale za to Ty nie wygladasz jak Brad Pitt czy Johny Depp ;) a i tak mi sie podobasz :P "

:) )) racja, tyle, że ty faktycznie dbałas o piersi, ja również, ale znam kobiety, które nie robią dosłownie NIC żeby poprawic wygląd biustu, a można choc kupic porządna bielizne jak piszesz... i w tym przypadku mąż/partner chyba ma prawo cos napomknąć podobnie jak kobieta, która widzi totalnie zapuszczonego faceta w tej samej koszuli 10 lat :D
w każdej sytuacji trzeba dbać o siebie i tyle :)

Zgłoś nadużycie #57 27 czerwca 2013, 18:51

credible Supermama

Black_rose napisał(a)

hehe dobre :P

Zgłoś nadużycie #58 27 czerwca 2013, 22:57

Syska Supermama
Oh Johny :* on to jest cudowny. Oj zjadlabym go na deser ;) haha

"Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem , ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem"

Zgłoś nadużycie #59 25 lutego 2014, 16:26

nanu Supermama
A ja doradzę po skończeniu karmienia dobrać idealnie stanik (z pomocą dobrej brafitterki) i prawidłowo układać w nim piersi. Według mojej oceny w tej chwili (4 miesiące od zakończenia karmienia) piersi mi wróciły do stanu (i rozmiaru) sprzed karmienia i ciąży. Nie są takie obwisłe jak przez pierwszy miesiąc, gdy opróżniły się z mleka. Niczym ich nie smarowałam, wszystko zasługa prawidłowo dobranego stanika.

Dodam, że przed ciążą i obecnie mam rozmiar 65E, a w ciąży miałam F/FF

Zgłoś nadużycie #60 26 lutego 2014, 15:54

kasia1984 Fajna mama
moje cycki również wyglądają okropnie :-( zanim zaszłam w pierwszą ciążę miałam rozmiar 75B/C no i było ok a później się zaczęło nic mi tak nie rosło jak cycki miałam nawał pokarmu i to w każdej ciąży. teraz jestem w trakcie karmienia i mam rozmiar 70DD sflaczałe, obwisłe, wstrętne, zainwestowałam w dobry stanik i nie jest tak źle ale jak go nie mam to patrzeć nie mogę, ja chcę mieć takie cycole jak kiedyś

Zgłoś nadużycie #61 16 lutego 2015, 22:53

kolo01 Świeżo upieczona
No niestety biust po ciazy zmienia się diametralnie- też to przechodziłam. Mi pomógł balsam z efektimy pharmacare. Po nim moje piersi były takie hmm. mocniejsze, bardziej elastyczne. I ich widok był już znośny :D

Zgłoś nadużycie #62 16 marca 2015, 11:12

zajac Początkująca
kobitki jest naprawdę masa ćwiczeń na internecie, które poprawiają figurę, sylwetkę i delikatnie modelują biust. Nie ma co się załamywać. Kremy raczej nie działają, przetestowałam parę. Zdecydowanie najlepiej sprawdza sie aktywność fizyczna i dobrze dobrane biustonosze.

Zgłoś nadużycie #63 22 stycznia 2018, 22:44

jestembetty Zaprawiona w bojach
Mysle, ze trzeba regularnie wykonywać masaz piersi np. z użyciem zwykłej oliwki z drogerii, żeby poprawić ich jędrność. Albo podnieść je z pomocą implantów, czyli operacja plastyczna ;) ta druga opcja jest dosc popularna, zwłaszcza wśród kobiet po ciąży. Dobrze jest zapoznać się z tematem implantów- są rożne marki, ale moim zdaniem jedną z lepszych jest Mentor. Oferują dożywotnią gwarancję i m.in. z ich implantami nie ma problemów w przypadku badania pod kątem diagnostyki raka piersi.

Zgłoś nadużycie #64 10 grudnia 2018, 13:34

elbereth Zaprawiona w bojach
Czasem niestety ćwiczenia niewiele mogą pomóc i nie jest możliwe dojście do dawnych kształtów w ten sposób. Są za to dostępne różne zabiegi modelowania biusto i warto się zapoznać z możliwościami, a dopiero potem wyrokować. Sporo informacji można znaleźć na przykład tutaj .

Zgłoś nadużycie #65 8 stycznia 2019, 1:29

wemiko Zaprawiona w bojach
To naturalne, że po ciąży piersi nie będą wyglądały rewelacyjnie, jednak zawsze można je naprawić przy pomocy zabiegów, jakie oferuje klinika urody https://klinikiurody.com.pl/

Zgłoś nadużycie #66 28 lutego 2019, 23:07

Alicja01 Gotowa na wszystko
wedlug mnie warto tedy nosic odpowiednią bieliznę. Tutaj http://orirose.pl/ można taką kupić - ja sama mam od nich pas poporodowy ktory bardzo mi pomogl w powrocie do mojej sylwetki sprzed ciazy

Zgłoś nadużycie #67 14 marca 2019, 13:57

malablues Świeżo upieczona
Słyszałam, że dobór odpowiedniej bielizny może pomóc :) dopiero rodzę za kilka miesięcy, ale już teraz zastanawiam się nad wyglądem mojego biustu po ciąży.... jak sądzicie, czy za pomocą takich biustonoszy do karmienia, mogę ładnie także wymodelować biust?

Zgłoś nadużycie #68 21 marca 2019, 19:33

malablues Świeżo upieczona

malablues napisał(a)

Słyszałam, że dobór odpowiedniej bielizny może pomóc :) dopiero rodzę za kilka miesięcy, ale już teraz zastanawiam się nad wyglądem mojego biustu po ciąży.... jak sądzicie, czy za pomocą takich biustonoszy do karmienia, mogę ładnie także wymodelować biust?