Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Wybór nocniczka

Zgłoś nadużycie #11 21 maja 2014, 15:56

martynqq Początkująca
Hey, hey!

Piszę, bo mam problem. Moja córeczka
ma roczek i chciałabym nauczyć ją w końcu siadania na nocnik.
Niestety mała panicznie boi się, zaczyna płakać, a ja nie wiem co
robić. Myślę o wymianie nocnika, bo ten, który mam obecnie jest
zwykły, nie posiada żadnych dodatkowych elementów, jest –
rzekłabym – smutny, nudny, może w tym tkwi problem? Powoli
zastanawiam się nad jakimś lepszym egzemplarzem i szukając
jakiegoś zamiennika znalazłam to:

miał ktoś z Was okazję próbować? Czy rzeczywiście grafika lub
jej brak mogłaby mieć taki wpływ, a może nic to nie da? Jakie są
Wasze opinie na ten temat? Liczę na pomoc.

Zgłoś nadużycie #12 21 maja 2014, 21:40

kasia1984 Fajna mama
moja ma rok i jeszcze nie siedziala na nocniku, jeśli dziecko nie chce siadać to nie zmuszaj bo będzie efekt odwrotny i tylko się bardziej zrazi. moim skromnym zdaniem nocnik powinien być taki najzwyklejszy bo to w końcu nie zabawka tylko "przenośna mała toaleta" i tak to ma dziecko postrzegać, a wiem to z własnego doświadczenia :-)

Zgłoś nadużycie #13 22 maja 2014, 15:17

martynqq Początkująca
Dzięki za odpowiedź! :)
W takim razie jesteśmy w podobnej sytuacji – wiek maleństwa. Z jednej strony się z Tobą zgadzam – wszystko powinno przyjść naturalnie, a z drugiej nie chciałabym przeciągać tej sytuacji w nieskończoność.
Wprawdzie to tylko nocnik, ale nie da się ukryć, że wzory******************** wyjątkowo mi się podobają. Zobaczymy jak się sprawdzi. Na pewno niebawem podzielę się wrażeniami! :)

Zgłoś nadużycie #14 22 maja 2014, 18:49

Konto usunięte
w jednym poscie piszesz ze sie narazie starasz o dziecko i ciaza dopiero w planach a po paru dniach masz roczna coreczke. jak oczekujesz rad od nas to sie sprecyzuj.
roczne dziecko nie musi nawet patrzec na nocnik bo nie bedzie kumac o co chodzi, moje dopiero po 2 rz zaczelo lapac o co biega z siadaniem na nocniczek.
i wystarczyl zwykly, bez bajerow za 12 zl z pierwszego lepszego sklepu
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #15 27 maja 2014, 11:33

Milkusia2012 Fajna mama
Byłabym skłonna kupić taki interaktywny nocnik swojej córce, ale obawiam się, że większego efektu by nie było.
A powiedzcie mi, jak to było u Waszych dzieci: najpierw zaczęły oznajmiać, że chcą siusiu, czy bez tego zaczęłyście je sadzać na nocnik? Moja córa ma dwa lata i nie informuje, że chce, a z nocnika po sekundzie zeskakuje, jakby ją parzył. A jeżeli chodzi o nocnik i nakładkę, to jedno i drugie jest ładne z rysunkami - sama wybierała.

Zgłoś nadużycie #16 9 czerwca 2014, 22:24

Martakk85 Zadomowiona
Moja ma 1,5 roku i próbowałam z nakładką. Na razie nam nie idzie, ale poczekam na spokojnie. Nic na siłę
Recenzje książek dla dzieci, zabawek, przepisy, inspiracje dot. pokoju dla dziecka  Iza - łowca zabawek 

Zgłoś nadużycie #17 11 czerwca 2014, 15:35

Izabela85 Świeżo upieczona
Niech Pani da dziecku szansę, ale pewnie, że nic na siłę :)