Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Wstydliwe choroby

Zgłoś nadużycie #51 16 lipca 2019, 9:16

myszeczka Początkująca
wstydliwych chorób jest od groma. jedni wstydza sie chorob wenerycznych, inni grzybow i wirusów a jeszcze inni np nietrzymania moczu. ja tez mam problem, co prawda juz w trakcie leczenia ale jednak. okazalo sie podczas rutynowych badan ze mam wirusa HPV. jak wiemy moze powodowac raka szyjki macicy wiec stres jeszcze wiekszy, badania potwierdzily zmiany cin1 w nablonku szyjki. nie chcac czekac co sie rozwinie czy nie rozwinie zaczelam kuracje żelem papilocare bo jest do kupienia bez recepty. Cala trwac ma 6 miesiecy a ja jestem w połowie, potem kontrola i kolejne badania

Zgłoś nadużycie #52 16 lipca 2019, 21:20

tutula Gotowa na wszystko

emita napisał(a)

A co jak taką chorobę dopadnie dziecko? Czy są tu mamy których dzieciaczki miały problem z nocym moczeniem się jak już były starsze, tzn w wieku szkolnym.

Hej, ja już o tym tutaj pisałam. U nas był ten problem, ale powoli wychodzimy dzięki alarmom wybudzeniowym. Jeśli szukasz pomocy w tej kwestii to zerknij sobie na www.suchyporanek.pl

Zgłoś nadużycie #53 23 lipca 2019, 12:26

daynerystargeryan Gotowa na wszystko
Jeśli chodzi o wstydliwe choroby, to według mnie, ludzie nie powinni się wstydzić, ze są na coś chorzy - przecież sami tych chorób sobie nie wybierali. A wiecie jakie są bakterie w pochwie rodzaje ? Podobno infekcje dzielą się na te bakteryjne, grzybicze bądź mieszane. Wiedziałyście o tym?

Zgłoś nadużycie #54 29 lipca 2019, 10:52

madame Zaprawiona w bojach
To temat z pewnością bardzo delikatny. Warto zwrócić uwagę na to, że każdy z nas jest inny i to, co dla jednego będzie błahostką dla drugiego może okazać się dramatem. Zgadzam się ze stwierdzeniem, że takich rzeczy nie należy się wstydzić, jednak fajnie mówi się osobą, które danego problemu nie mają. Ostatnio szukałam jakichś informacji na temat jednej z chorób genetycznych i znalazłam je tutaj https://www.arte24.pl/zdrowie/jak-leczyc-fenyloketonurie/

Zgłoś nadużycie #55 31 lipca 2019, 22:13

MarkowskaJul Fajna mama
Witam, ostatnio zaczely mi sie problemy ze skora. Zaczalam sie zastanawiac czy to moze alergia na jakies srodki lub czy to wina slonca. Jednak lekarz stwierdzil,ze to łuszczyca. Nie jestem pewny jego diagnozy, jak sądzicie https://www.nowafarmacja.pl/blog/czy-luszczyca-swedzi Jakie są jej objawy? Czy to mozliwe?

Zgłoś nadużycie #56 7 sierpnia 2019, 16:13

emita Początkująca

tutula napisał(a)

Hej, ja już o tym tutaj pisałam. U nas był ten problem, ale powoli wychodzimy dzięki alarmom wybudzeniowym. Jeśli szukasz pomocy w tej kwestii to zerknij sobie na www.suchyporanek.pl

przejrzałam całą stronę wzdłuż i wszerz, podrukowalam materiały, widzę już małe postępy, nawet aplikacji używam, a raczej moja pociecha zaznacza czy noc była sucha czy nie.

Zgłoś nadużycie #57 9 sierpnia 2019, 21:16

Doris99 Zadomowiona
SuchyPporanek to na prawdę pomocna rzecz sam dzienniczek mikcji dużo daje, przede wszystkim informacje niezapomnianych a zapisanych różnych informacji dla lekarza

Zgłoś nadużycie #58 14 sierpnia 2019, 13:36

sowiana22 Początkująca
Wszystko zależy od tego,co dla kogo jest wstydliwe,dla niektórych kobiet takim kłopotem mogą być opadające piersi.Wiele kobiet po narodzinach dziecka, odchudzaniu, zmaga się z taką przypadłością i jest to dla nich dość wstydliwa sprawa.Na szczęście można sobie z tym problemem poradzić,wystarczy w klinice https://chirurgplastyczny-krakow.pl/podniesienie-piersi/ poddać się operacyjnej korekcie.Na wizycie konsultacyjnej,lekarz,podpowie jaką metodę wybrać,jak będzie przebiegał zabieg i jakie będą jego efekty.Klinika w Krakowie,to miejsce bezpieczne,gdzie wykwalifikowana kadra oferuje swoją pomoc i rady każdemu,kto się do nich zgłosi.

Zgłoś nadużycie #59 19 sierpnia 2019, 18:02

Alicja01 Gotowa na wszystko
rozne są choroby, niestety w starszym wieku kazda z nich bywa niebezpieczna, nawet zwykla grypa. Moja babcia ostatnio zaczela bardzo chorowac, a nie moglam caly czas sie nia opiekowac dlatego postanowilismy aby wybrala sie do domu seniora Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu gdzie personel czuwa nad swoimi podopiecznymi przez całą dobę. Widze że babcia z dnia na dzien czuje sie lepiej

Zgłoś nadużycie #60 17 września 2019, 23:08

emita Początkująca
powiem wam że powoli krok po kroczku jet postęp, na pewno takie problemy wymagają czasu by je rozwiązać, ale motywuje mnie każda zmiana na plus, trzeba działać bo nieleczone moczenie się może spowodowac poważne problemy u dziecka

Zgłoś nadużycie #61 4 października 2019, 17:36

moni09 Zaprawiona w bojach
Choć może wydawać się to dziwne, naprawdę wiele osób wstydzi się cukrzycy! Choroba ta potrafi niezwykle uprzykrzyć życie, ale nie warto się poddawać! Polecam poznać sklep dla diabetyków w którym znajdziecie wszystko co niezbędne dla diabetyków.

Zgłoś nadużycie #62 12 listopada 2019, 14:21

veryAnka Gotowa na wszystko
Dziewczyny, a jaki alarm wybudzeniowy najlepiej kupić?

Zgłoś nadużycie #63 23 listopada 2019, 10:19

kampeno Zaprawiona w bojach
Dla mnie przez długi czas wstydliwą chorobą była otyłość.
Sporo ważyłam, ale pewnego dnia zmieniłam swoje życie na lepsze i to było najlepsze co mogłam zrobić. Czytałam dużo blogów takich jak https://migliori-integratori.it/ i powoli uczyłam się dobrych nawyków żywieniowych, a te złe odchodziły małymi krokami w niepamięć. Oprócz tego sporo teraz ćwiczę na siłowni. Pamiętajcie, że nigdy nie jest za późno żeby zmienić swoje życie na lepsze! :)

Zgłoś nadużycie #64 6 marca 2020, 20:13

aniulaxx Gotowa na wszystko
Według mnie nie ma czegoś takiego jak wstydliwe choroby. Trzeba potrafić rozmawiać o wszystkim. Najlepiej także pokusić się o pozyskanie informacji w internecie, oczywiście mam tutaj na myśli sprawdzone strony www. Osobiście polecam Wam przede wszystkim tą: https://zabiegowiec.pl/ znajdziecie tam masę wpisów właśnie z zakresu medycyny. Ja zawsze w pierwszej kolejności właśnie tam zaglądam.

Zgłoś nadużycie #65 22 kwietnia 2020, 20:26

myszeczka Początkująca
wstydliwych chorob nie mam ale wiele lat walczylam z plodnoscia i problemami hormonalnymi.. bolace okresy, pms, rozregulowany cykl.. rozpadaly mi sie zwiazki, sama siebie mialam dosc.. dopiero gdy sie przeprowadzilam i znalazlam nowego lekarza dowiedzialam sie ze mozna z tym walczyc za pomoca suplementu typu ovarin. podjelam probe naprawy swojego zycia i okazalo sie ze za pomoca prostych tabletek mozna wszystko !

Zgłoś nadużycie #66 23 kwietnia 2020, 14:35

Tamara800 Świeżo upieczona
Ja miałam kropelkowe nietrzymanie moczu po ciąży ;( nie wstydziłam się, ale nic nie pomagało. Uro-ginekolog i fizjoterapeuta pomogli, miałam również pessar kostkowy do ćwiczeń w domu i joga też wspomagała powrót do sprawności

Zgłoś nadużycie #67 1 lipca 2020, 17:06

telefon Świeżo upieczona
Obecnie wiele osób choruje na choroby przewlekłe, które trudno wyleczyć. Myślę jednak, że warto korzystać z nowoczesnych metod. Medycyna idzie do przodu, więc co chwilę słyszymy o nowościach. Na przykład choroba Alzheimera nie była do tej pory możliwa do wyleczenia a teraz można zapisac się na terapię. Więcej można dowiedzieć się tu: www.ortmedis.eu. Zachęcam do odwiedzenia strony.