Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Wrześniówki 2016

Zgłoś nadużycie #171 9 stycznia 2016, 11:45

Aga32 Fajna mama

Nati89 napisał(a)

Kolejny pomiar ciśnienia 97/55, wczoraj rano 88/46...

Powiedzcie mi ktoś miał kiedyś podobnie? Bo nie wiem czy się martwić czy jak?

Nami ja miałam takie niskie w ciąży z Ada :) Spokojnie :)

Zgłoś nadużycie #172 9 stycznia 2016, 11:52

Nati89 Gotowa na wszystko
Bardzo Ci dziękuję :) U mnie po prostu zawsze było książkowe, wiem że teraz jest inaczej i nie jestem sama - stąd też moje obawy :) Bo chodzę jak zombie i w głowie mi się kręci...

Zgłoś nadużycie #173 9 stycznia 2016, 11:57

Aga32 Fajna mama

Markissa napisał(a)

O kochana Aga... Boże jak się cieszę że u ciebie wszystko ok :-D już nie mogę doczekać się tej twojej wizyty. Aga a u was w rodzinie są jakieś bliźniaki?
Fajnie jest mieć taką super ginke.

Ja też jestem na marcówkach 2013 na fb :-) Świetny pomysł co do tej kopii, ja tu wcześniej też miałam konto ale nie wiem z jakiej paki zostało usunięte :|

Markissa, nie ma bliźniaków. U mnie owulacja stymulowana clostilbegytem, w związku z brakiem owulacji (pecherzyk rośnie i zamiast pękać się wchłania). Przy tych tabletkach często ciaze mnogiej występują. Ot taka ja skomplikowana :)

Zgłoś nadużycie #174 9 stycznia 2016, 11:58

Aga32 Fajna mama

Nati89 napisał(a)

Bardzo Ci dziękuję :) U mnie po prostu zawsze było książkowe, wiem że teraz jest inaczej i nie jestem sama - stąd też moje obawy :) Bo chodzę jak zombie i w głowie mi się kręci...

Nati  lekarzowi to zgłoś, żeby się upewnić czy jest ok

Zgłoś nadużycie #175 9 stycznia 2016, 12:21

No tak też zrobię... Żeby mieć jasność 100%

Zgłoś nadużycie #176 9 stycznia 2016, 12:27

diamonds Początkująca
Bardzo proszę o wypełnienie anonimowej ankiety dotyczącej żywności funkcjonalnej :) poniższa ankieta ma formę testu :) dzięki czemu można sprawdzić swój stan wiedzy na temat tej nowej żywności jak również dowiedzieć się czegoś nowego w tym temacie
Zapraszam i dziękuję za każdą udzieloną odpowiedź :)
link:
http://www.survio.com/survey/d/A8P9P2V9I2U9T6K7K

Zgłoś nadużycie #177 9 stycznia 2016, 12:27

diamonds Początkująca
Bardzo proszę o wypełnienie anonimowej ankiety dotyczącej żywności funkcjonalnej :) poniższa ankieta ma formę testu :) dzięki czemu można sprawdzić swój stan wiedzy na temat tej nowej żywności jak również dowiedzieć się czegoś nowego w tym temacie
Zapraszam i dziękuję za każdą udzieloną odpowiedź :)
link:
http://www.survio.com/survey/d/A8P9P2V9I2U9T6K7K

Zgłoś nadużycie #178 9 stycznia 2016, 13:00

Konto usunięte
Aga to musisz przyzwyczajać się do myśli że mogą być bliźniaki ;-)

Zgłoś nadużycie #179 9 stycznia 2016, 13:03

Konto usunięte
Dziewczyny byłam dziś z małą na spacerze. I wywaliłam się 2 razy.... może cos się stać dzidziusiowi ?? ? Ja to jak zwykle panikuje :-(

Zgłoś nadużycie #180 9 stycznia 2016, 13:33

Aga32 Fajna mama
Eee, nie. Mi dr wczoraj robiła usg dopochwowe, a później chciała sprawdzić czy to 2 przez brzuch, tak mocno przyciskala... Wiec my obchodzimy się jak z jajkiem, a to chyba aż tak nie trzeba.

Zgłoś nadużycie #181 9 stycznia 2016, 15:16

Mi też wydaje się, że aż tak nie trzeba...

Grunt to sobie nie wkręcić że coś może być nie tak... Szkoda nerwów, a z maleństwem na pewno wszystko jest w porządku :)

Zgłoś nadużycie #182 10 stycznia 2016, 19:21

Aga32 Fajna mama
Jaki tu spokój ;) Ja dziś byłam w pracy, żeby ugotować zupę dla wolontariuszy WOŚP, później mieliśmy gości teraz bloga domowa cisza :)

Zgłoś nadużycie #183 10 stycznia 2016, 19:34

Sama wchodzę tu co jakiś czas, ale nic się nie dzieje :)

My dziś staramy się odpoczywać - goście poszli, mąż gra na gitarze i relaks pełną parą :)

Zgłoś nadużycie #184 10 stycznia 2016, 20:45

Konto usunięte
Aga a gdzie pracujesz?
Ja w weekendy czasu za bardzo nie mam... czas dla bliskich...

Zgłoś nadużycie #185 11 stycznia 2016, 9:07

zosia81 Zadomowiona
Witajcie w poniedziałek
Tak weekendy to nie najlepszy czas na siedzenie na forum...
Mnie przyznam szczerze najwygodniej jest zaglądać, co się u Was dzieje, kiedy siedzę pracy - długie godziny przed komputerem sprzyjaja takim rozrywkom.
Potem wieczorem w domu mam czas dla dzieci i dla domu, a weekendy tak szybko zlatują...
Czy Wy juz powiedziałyście rodzinie o ciąży? Bo my na razie trzymamy tę wieść dla siebie i czekamy co będzie dalej.
Ale juz niebawem trzeba będzie powiedzieć dzieciom i rodzicom. Moje dzieci to w ogóle mają jakis szósty zmysł...Mój syn-przytulas wczoraj wyskoczył z tekstem: "mamo piersi ci się jakos powiększyły...", a moja córka przy myciu zębów, patrząc na mnie siedzącą w wannie, zaczęła wspominać tamtą nieudaną ciążę (nie może jakoś przestac o tym myśleć, choć my nic o tym nie mówimy) "mamo, szkoda, że nie urodziłaś tamtego dzidziusia, chciałabym zobaczyć, jak taki dzidziuś wygląda"

Zgłoś nadużycie #186 11 stycznia 2016, 10:39

mjakmama Gotowa na wszystko
Witam dziewczynki :) )
Ja juz powiedziałam najbliższej rodzinie ponieważ nie umiem miec tajemnic a tym bardziej takich z których rozpiera mnie duma :D
Mi weekend tez bardzo szybko zleciał :) ) mam możliwość iść dzisiaj lub za tydzień do ginki i sie zastanawiam kiedy iść bo obawiam sie ze dzisiaj jeszcze za dużo nie zobaczę a za tydzień może juz będzie bić serduszko :)

Zgłoś nadużycie #187 11 stycznia 2016, 10:57

Witam,

Faktycznie jak już jest rodzina to i w weekend czas dla niej - domyślam się, że przy dzieciach jest co robić ;) i już niedługo liczę się o tym przekonać :)

U nas weekend pod znakiem odpoczynku jako tako... w sobotę wisiałam na mailu bo w końcu fotograf z wesela zaczął działać ze zdjęciami pełną parą :)

W rodzinie natomiast już wiedzą... Było zdjęcie USG więc i informowaliśmy ;) tyle, że moja mama już się domyślała dawno - czekała na informację od nas, szczęśliwa bo to pierwszy wnuk ;) okazuje się, że i teściowa przypuszczała, ale nic nie mówiła... podobno było po mnie widać, a ja jakoś nie zwróciłam na to uwagi ;)

Ja nie mogę się doczekać kolejnej wizyty... chcę po prostu żeby wszystko było ok.

mjakmama - nie wiem, może jeszcze warto poczekać chwilę :) chociaż u nas w 5 tygodniu i 6 dniu widziałam pikające małe serduszko :)

Zosiu - już niedługo dzieci się doczekają ;) coś czuję, że będzie niezła radość jak się dowiedzą :)

Zgłoś nadużycie #188 11 stycznia 2016, 12:17

zosia81 Zadomowiona
Ja mam wizytę 19.01
W sumie to może zaloguję się, zeby sprawdzić, czy nie ma przypadkiem jakiegoś wcześniejszego terminu, bo juz się nie mogę doczekać

Zgłoś nadużycie #189 11 stycznia 2016, 13:58

Konto usunięte
U nas rodzina się dowiedziała różnie... nie po mojej myśli bo chciałam żeby wszyscy dowiedzieli się tego samego dnia... no ale stało się jak się stało.

Ja już wizytę mam w środę, nie mogę się doczekać :-D

a co tam u was dziewczynki? Nati przesypiasz noce?

Zgłoś nadużycie #190 11 stycznia 2016, 14:06

zatroskanamama Zadomowiona
Witam . Według om 22.09 . Pozytywne dwa testy ciążowe . Wizyta 15.01