Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Wrześniówki 2016

Zgłoś nadużycie #1271 6 kwietnia 2016, 17:49

kala87 Początkująca
Ja już mam taki widoczny ale podobno w drugiej ciąży szybciej zaczyna być widać . Ja to mam zamiar sie pilnować bo w pierwszej ciąży se pofolgowałam i jak szlam do porodu to miałam 28 kg na plusie warzyłam 93 kg ile ja sie namęczyłam żeby to zrzucić. Na razie mama 3 do przodu warze 69 mam nadzieje ze 80 nie przekroczę ;p

Zgłoś nadużycie #1272 6 kwietnia 2016, 18:16

Kaari Fajna mama
Witaj Monia :) niezła akcja i super niespodzianka :) nie miałaś żadnych podejrzeń ani dolegliwości? Bo brak miesiączki pewnie Cię nie dziwił przy PCO. Na kiedy masz termin?
Kala po cichu już gratuluę córeczki-mam nadzieję, że Ci się potwierdzi.
U mnie póki co brzuch duży nie jest, więc ciążę widać w zależności od ubrania, ale ktoś kto mnie nie zna raczej nie pomyśli, że to ciążowy tylko, że mi się chyba tłuszczyk na brzuchu zebrał ;)

Zgłoś nadużycie #1273 6 kwietnia 2016, 18:17

Nati89 Gotowa na wszystko
Dziewczyny zapraszamy na fb ;) tam chwalimy się brzuszkami i malenstwami :)

Masz rację że w pierwszym trymestrze miałaś spokój - ja z tych panikujacych i z resztą nie tylko ja ;)
Aktualnie mam 2,5 kg na plusie... Na początku też z.wagi mi ubyło...

Zgłoś nadużycie #1274 6 kwietnia 2016, 18:30

monia_a Świeżo upieczona
Ja bardziej wyglądam, jakbym się objadła, niż jakbym była w ciąży, dlatego czekam aż troszkę urośnie, żeby nie było wątpliwości że tam jest dzidzia :D 28 kg to dużo...moja mama tyle przytyła z moją siostrą i wyglądała jak piłeczka...rodziła na koniec lipca i to było bardzo gorące lato, wszystko jej puchło i strasznie się męczyła. Przed nami też lato i trzeba będzie jakoś to przeżyć. Miałam się pilnować z jedzeniem ale odkąd jestem na L4 non stop coś podjadam ale czekolada i lody nigdy tak dobrze nie smakowały jak teraz :D 3 kg to niedużo przybrałaś :)

Zgłoś nadużycie #1275 6 kwietnia 2016, 18:38

monia_a Świeżo upieczona
Termin mam na 7 września. Nie miałam dolegliwości żadnych poza tym, że ciągle siusiu mi się chciało ale nie podejrzewałam ciąży :P Nawet pod koniec lutego mówiłam mamie, że może test zrobię a mama na to "nie rób...zrobisz sobie nadzieję, przecież bez miesiączki nie zajdziesz w ciążę itd" i stwierdziłam, że faktycznie bez sensu. Ale w marcu kupiłam test w promocji w rossmannie i stwierdziłam...a co tam hehe i 2 kreseczki :D

Dodam, że choruję na padaczkę i miałam atak w styczniu i w lutym...cud, że z dzidzią nic się nie stało. Tym bardziej cieszę się, że nie wiedziałam, że jestem w ciąży, bo bym panikowała.

Myślę, że zawitam na fb może jutro, a teraz idę pichcić kolację :) Trzymajcie się cieplutko!

Zgłoś nadużycie #1276 6 kwietnia 2016, 19:11

Tylko napisz którejś na priv dane żeby dodać Cie do grupy na fb :)

Zgłoś nadużycie #1277 6 kwietnia 2016, 22:53

Aga32 Fajna mama
Czesc dziewczyny :) Monia Ty to dopiero tu furore zrobilas ;) No zatkalo mnie, ze tak pozno odkrylas ciaze :) Ale faktycznie lepiej tak, bo sie nie musialas stresowac nadmiernie :)

Zgłoś nadużycie #1278 7 kwietnia 2016, 10:37

monia_a Świeżo upieczona
Już wysłałam dane Nati89 :)
Aga, no czuję się dosyć wyjątkowo. Jak w pracy mówiłam, że jestem w 14 tyg to wszyscy myśleli, że się przejęzyczyłam i że jestem w 4 :P

Zgłoś nadużycie #1279 9 kwietnia 2016, 16:08

Anabanana Początkująca
Dawno mnie tu nie bylo na fm, ale musialam sie dowiedziec co to za historia z Moni ciaza byla :D

Zgłoś nadużycie #1280 11 kwietnia 2016, 7:59

Aga32 Fajna mama
Hej, i kolejny tydzien wczoraj wskoczyl, dzis 19+1 dokladnie za rownych 20 tyg moj porod ;) Tyjemy i dobrze sie mamy :) Maluszki baraszkuja w brzusiu.

Zgłoś nadużycie #1281 12 kwietnia 2016, 15:24

Sandruska94 Świeżo upieczona
Hej :) To tak, mam 21 lat - młoda mamusia, ale i to ma swoje zalety :)
Starałam się tak z dwa lata o ile można to nazywać staraniem :P Po prostu zrezygnowałam z tabletek bo już mialam dośc - chciałam poczuć się jak prawdziwa kobieta o naturalnym biegu cyklu.
O dzidzi dowiedziałam się tak - okres mi się spozniał (zwykle to bylo 2-3 dni), nie martwiłam się, nawet nie wpadłam na to ze moge byc w ciazy bo już tyle testów było za mną ze juz myslalam ze moj kochany jest bezpłodny! Spoźniał mi się 5 dni, była impreza - wypiłam pare łyków drinka i od razu poczułam odruch wymiotny więc poleciałam do toately. Następnego dnia dwie kreseczki  na dwóch testach

Zgłoś nadużycie #1282 12 kwietnia 2016, 15:29

I czekam az brzuszek wyjdzie! :D Chudzinka ze mnie, nikt nie wie ze w ciązy jestem dopoki sie nie pochwale :P  
Na szczescie po 21 latach zycia doczekałam sie posiadania duzych piersi

Zgłoś nadużycie #1283 12 kwietnia 2016, 16:04

moja gin troszke sprawia ze nie czuje tej ciązy.. Ciągle mowiła " no, to nie wiadomo czy dziecko przezyje do 3go miesiąca bo teraz to wiele kobiet traci ciąze", "na razie nic nie wiadomo" " za miesiąc to moze moze.. "
Grr ! Spodziewałam się słow "gratulacje, jest pani w ciazy! :) " a usłyszałam "jest jajeczko.. nic nie wiadomo na razie"
Cieszę sie z ciazy oczywiscie :) Załuję ze nie do konca mam z kim dzielic radosc - mojego nie ma całymi dniami w domu a jak wraca z pracy to pada na twarz ze zmeczenia. Z domu jakos srednio chce mi sie wychodzic poniewaz prowadzenie auta stało sie dla mnie nieprzyjemne. Wczesniej byłam troche piratem drogowym, teraz jak jadę przepisowo to ktos mi siedzi na ogonie i mam wrazenie ze zaraz mi wjedzie w tyły. Albo trzeba gnać 20km/h wiecej albo uważac na innych wariatów. A z kolei komunikacja miejska jest dla mnie zagadką - nigdy nie jezdziłam regularnie autobusami i jakoś ciezko mi się przemóc. Z 15 mn do przystanku, raz za gorąco raz za zimno.. Zresztą wiekszość kolezanek pracuje. Nie mam co ze sobą zrobic.. Tez tak macie, co robicie całymi dniami ? Bo chyba wiele z was jest na zwolnieniu :P

Zgłoś nadużycie #1284 12 kwietnia 2016, 17:26

Hej ja ogólnie nie pracuję, kilka z nas na zwolnieniu a inne jeszcze chodzą do pracy.

Mówisz że nie masz z kim się cieszyć albo pogadać o ciąży... Dołącz do nas na fb tam co chwilę rozmawiamy i wymieniamy się zdaniami... Cieszymy się wizytami i w ogóle ;) w takiej grupie raźniej...

U nas brzuszek już jest, maluch też już się odzywa ;-) teraz już tylko czekam na poniedziałek na połówkowe i na płeć

Zgłoś nadużycie #1285 12 kwietnia 2016, 18:22

Mysle o fb jednak nie wiem jak tam z prywatnoscia? Grupa zablokowana przed innymi? Nie chce by ludzie wiedzieli o mojej ciazy :) Zawsze sie wszytskim chwalilam jednak teraz jakos chce to zachowac dla siebie i rodziny :D

Zgłoś nadużycie #1286 12 kwietnia 2016, 20:31

Grupa jest tajna - nikt z zewnątrz nie widzi co piszemy itp także jest totalnie spokojnie i nic nie wypływa ;) jedynie osoby stąd do niej należą :)

Zgłoś nadużycie #1287 12 kwietnia 2016, 21:09

Oki to jak się dostać do tej elity? :P

Zgłoś nadużycie #1288 12 kwietnia 2016, 21:10

Nazwa "wrześniówki 2016

Zgłoś nadużycie #1289 12 kwietnia 2016, 21:19

Wyślij mi dane na priv i się tym zajmę ;)

Zgłoś nadużycie #1290 13 kwietnia 2016, 18:43

Kaari Fajna mama
Sandruśka wpadaj do nas na grupę :) tak jak Nati pisała-jest ona zamknięta i dziewczyny też są w porządku. Nikt nic nie wynosi-także panuje miła i przyjazna atmosfera :)