Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Wrześniówki 2016

Zgłoś nadużycie #1251 4 kwietnia 2016, 14:26

Nati89 Gotowa na wszystko
świeże powietrze potrafi działać cuda :) dobrze, że jest poprawa :)

Zgłoś nadużycie #1252 4 kwietnia 2016, 16:15

Polla Świeżo upieczona
Oj dopadło dopadło Nati :( Ale jutro już wstaję i jadę do pracy. Jestem jeszcze tylko do końca miesiąca i muszę podpinać kilka spraw. Może i na mnie tak samo jak i na Ciebie Aga pozytywnie zadziała wyjście z domu ;)

Zgłoś nadużycie #1253 4 kwietnia 2016, 17:29

Kaari Fajna mama
Polla niefajnie, że Cię dopadło :( ja niestety czuję powoli świdrowanie w zatokach i senność i wiem, że to zły znak. Ale ja się nie dam, o nie! Teraz jest ciepło więc niech choróbsko spada ;) Polla w ogóle to pomiędzy nami jest niewielka różnica, na kiedy Ci wypada z OM termin?

Zgłoś nadużycie #1254 4 kwietnia 2016, 18:25

Dziewczyny w końcu wiosna nie dać się chorobom! Spacery na świeżym powietrzu i będzie dobrze.
Trzymam kciuki 😊

Zgłoś nadużycie #1255 4 kwietnia 2016, 19:58

Polla Świeżo upieczona
Kaari na 18.09 :)
Nati myślę, że jak jutro wstanę skoro świt i walnę makeup to od razu ozdrowieję ;) Potem rześkie poranne powietrze i będzie dobrze ;)

Zgłoś nadużycie #1256 4 kwietnia 2016, 20:55

hehe to będzie szybkie zdrowienie ;) oby faktycznie zadziałało ;)

Zgłoś nadużycie #1257 5 kwietnia 2016, 2:05

karolina55 Zadomowiona
Widze wiekszosc Was cos bierze.. Chyba jakis wirus panuje w tej Polsce, moja kolezanka poleciala i tez w szpitalu az wyladowala na kroplowkach, tak ja wzielo.. Ja wybieram sie pod koniec maja, mam nadzieje ze mnie nic nie dorwie ;) szybkiego powrotu do zdrowia zycze!!

Zgłoś nadużycie #1258 5 kwietnia 2016, 7:09

Aga32 Fajna mama

Polla napisał(a)

Kaari na 18.09 :)
Nati myślę, że jak jutro wstanę skoro świt i walnę makeup to od razu ozdrowieję ;) Potem rześkie poranne powietrze i będzie dobrze ;)

Polla!!!! jaki piękny termin !!! Moja Ada jest z 18.09.2013r :) Wg om miałam ją mieć 13.09, a wg usg na 18.09. 17.09 pomyłam okna w domu i w nocy o 1.15 wody mi zaczęły odchodzić, urodziłam o 13.58. Więc delikatnie ujmując pomogłam jej wyjść w terminie :) A najlepsze jest to że koleżanka u tej samej gin miała termin na tydzień później i oczywiście też w terminie urodziła :)

Zgłoś nadużycie #1259 5 kwietnia 2016, 7:15

Aga32 Fajna mama
W ogóle to witajcie :) Wczoraj po tym spacerze padłam jak kawka :) Wieczorem czułam się super, a dziś znów nie śpię od 6.12 :( herbatka wypita, kanapeczki zjedzone zaraz baterię leków przyjmę i na 10 pędzę do fryzjera...a ja taka zakatarzona :/ Pierwszy raz w życiu idę do faceta :) De facto mojego ucznia, który spełnił po szkole swoje marzenia i się przebranżowił :)
Wczoraj wieczorem po długiej niepewności czy z małym wszystko ok odezwał się. Co prawda tata z nim musiał po męsku pogadać, ale skopał nas przecudownie. I już chyba będzie Jaś lub Mateusz :) Iga ciągle daje znaki ostatnio, bo jest bardzo nisko i świdruje mi w dole brzucha :)

Zgłoś nadużycie #1260 5 kwietnia 2016, 8:28

Dzień dobry...
Kurcze te przeziębienia wykańczają - cieszę się że u mnie po wszystkim, a za was mocno kciuki trzymam żeby szybko przeszło.
Ja dziś od 6 na nogach - moje maleństwo pierwszy raz konkretnie dało o sobie znać :) motylki i smyrania przy tym to pikuś :) mam dzięki temu tyle energii że na pewno nie dałabym rady spać dalej ;) w ogóle siedzę i wiecznie o maluchu myślę... myślę, że te ciekawsze aspekty ciąży dopiero przede mną - chociaż może co ja tam wiem u mnie to pierwszy maluszek...

Zgłoś nadużycie #1261 5 kwietnia 2016, 22:27

Aga32 Fajna mama
Nati dobrze myslisz, wszystkie ciekawostki przed nami :)

Zgłoś nadużycie #1262 5 kwietnia 2016, 23:49

kala87 Początkująca
Hej dziewczyny ja dziś miałam to pierwsze usg ale dalej nic pewnego nie wiem to badanie polegało chyba tylko na tym żeby sprawdzić czy dzidzia tam jest , jak zapytałam czy zdrowe to mi położna powiedziała ze to tylko takie podstawowe badanie i ze za 4 tygodnie mi wiecej powie bo będzie bardziej szczegółowe...... Dodala jeszcze ze to moze byc dziewczynka ale nie na 100% . Jesli to sie potwierdzi to spelni sie moje marzenie ;p

Zgłoś nadużycie #1263 6 kwietnia 2016, 14:15

monia_a Świeżo upieczona
Hejka Dziewczyny :) Troszkę późno ale dołączam do Was.
Na wstępie gratuluję Wam wszystkim szczęścia jakie nosicie pod serduszkiem i podwójne gratulacje dla Agi za podwójne szczęście!

Równo miesiąc temu zobaczyłam pierwszy raz w życiu 2 kreseczki na teście, a dwa dni później, czyli w dzień kobiet lekarz potwierdził, że zostanę mamusią

Zgłoś nadużycie #1264 6 kwietnia 2016, 14:15

monia_a Świeżo upieczona
Hejka Dziewczyny :) Troszkę późno ale dołączam do Was.
Na wstępie gratuluję Wam wszystkim szczęścia jakie nosicie pod serduszkiem i podwójne gratulacje dla Agi za podwójne szczęście!
Równo miesiąc temu zobaczyłam pierwszy raz w życiu 2 kreseczki na teście, a dwa dni później, czyli w dzień kobiet lekarz potwierdził, że zostanę mamusią

Zgłoś nadużycie #1265 6 kwietnia 2016, 14:31

monia_a Świeżo upieczona
Ucięło mi poprzedni post a w dodatku się zdublował, więc postaram się wkleić raz jeszcze, jak się nie uda to trudno...
"Hejka Dziewczyny :) Troszkę późno ale dołączam do Was.

Zgłoś nadużycie #1266 6 kwietnia 2016, 15:29

kala87 Początkująca
Witaj Monia moje gratulacje :) chyba późno w takim razie się dowiedziałaś o ciąży ? ;)

Zgłoś nadużycie #1267 6 kwietnia 2016, 16:09

monia_a Świeżo upieczona
Dziękuję :) Opisałam wszystko ale ucięło mój post, nie wiem czemu. Dowiedziałam się w 14 tygodniu ciąży, całkiem niespodziewanie. Myślałam, że zobaczę na USG pęcherzyk, a tam dzidzia, która miała prawie 8 cm...tyle czasu nosiłam w brzuszku, nie mając o tym pojęcia. Choruję na PCOS i niedoczynność tarczycy, dlatego się nie spodziewałam. Jestem najszczęśliwsza na świecie :)

Zgłoś nadużycie #1268 6 kwietnia 2016, 16:28

kala87 Początkująca
No to miałaś mega niespodziankę :) Koleżanka mi ostatnio mówiła ze jej znajoma sie dowiedziała w 30 tygodniu hehehe U mnie były takie mdłości ze nie dało sie tego nie powiązać z ciąża zwłaszcza ze to druga ;P

Zgłoś nadużycie #1269 6 kwietnia 2016, 16:45

Wow to akcja :) super że do nas dolaczylas... Dowiedzieć się w 14 tygodniu wow :) czyli miałaś spokojny początek skoro nie zorientowałaś się prędzej :)

Zgłoś nadużycie #1270 6 kwietnia 2016, 16:47

monia_a Świeżo upieczona
Jenyyy w 30 tyg to dopiero szok. Ja żałuję, że nie miałam okazji zobaczyć od pierwszego miesiąca dzidzi ale tak to przeżywam, że może i lepiej, że nie wiedziałam, bo ja jestem pesymistką i często sama się nakręcam negatywnie, że coś będzie nie tak itp a tak to przynajmniej pierwszy trymestr się nie stresowałam :) Ja w styczniu miałam mdłości ale brałam lek - metformax i to przez niego. A tak żadnych objawów.

Jestem ciekawa czy macie już pokaźne brzuszki? Bo ja dopiero taki mini dostałam w tamtym tygodniu. Teraz rano mam praktycznie płaski, dopiero w ciągu dnia staje się trochę widoczny. Przed ciążą ważyłam 63 kg, w styczniu schudłam do 59, a teraz ważę 61, więc wydaje się mało...