Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Wrześniówki 2016

Zgłoś nadużycie #1151 25 lutego 2016, 19:26

Aga32 Fajna mama
Kalissi brzuszki rosną, a Waga różnie u jednych tak (ja 2,5 na plusie) u innych nie :) Zaprosiłam Cię do moich znajomych, żebym mogła dodać Cię do grupy :)

Zgłoś nadużycie #1152 26 lutego 2016, 8:44

Kalissi Świeżo upieczona
Przyjęłam :) szukam teraz Zosi z tabelką aby się wpisać

Zgłoś nadużycie #1153 26 lutego 2016, 8:51

Kalissi Świeżo upieczona
Jestem wpisana do tabeli :) czekam tylko na przyjęcie do grupy na Facebooku.
Dziewczyny, kiedy ogłaszacie światu radosną nowinę? Podobno czeka się do końca trzeciego miesiąca, ale tak ciężko jest utrzymać tajemnicę ....

Zgłoś nadużycie #1154 26 lutego 2016, 9:28

Nati89 Gotowa na wszystko
U nas wiedzą od 6 tygodnia :) Aktualnie zaczynamy 14-ty i cieszę się, że najbliższe otoczenie wie :)

Zgłoś nadużycie #1155 26 lutego 2016, 13:22

zosia81 Zadomowiona
Kurcze, teraz juz rozumiem, o co chodzi - FB strasznie wciąga.
Jak juz się zacznie gadać tam, to cięzko wrócić tu, żeby cos naskrobać.
Nati, podziwiam, że siedzisz tak okrakiem od tygodni jedna noga na FB druga na forum.
My powiedzieliśmy już rodzinie (z wyjątkiem brata mojego męża, bo - niestety, niestety - mieliśmy z nim ostatnio scysję), w pracy tez juz wiedzą, prosili, żeby im powiedzieć wczesnie, jakby nam się udało. Teraz sukcesywnie mówimy znajmym - tak przy okazji.

Zgłoś nadużycie #1156 26 lutego 2016, 13:40

ja podobno zawsze umiałam się rozdwoić ;) uroki mojego zawodu :) ale na fb jest wygodniej...

Zgłoś nadużycie #1157 28 lutego 2016, 17:19

Aga32 Fajna mama
Czesc

Zgłoś nadużycie #1158 28 lutego 2016, 17:22

Aga32 Fajna mama
3 dzien próbuje sie odezwac i nie wchodza moje posty. :/ my po prenatalnych, wszystko jest w najlepszym porzadku, wielce prawdopodobne ze moimi lokatorami sa chlopcy :) kolejne zaskoczenie, ale poczekamy co powie nasza gin blizej 18 tc i wtedy bedziemy sie nastawiac psychicznie :)

Zgłoś nadużycie #1159 28 lutego 2016, 22:55

Kaari Fajna mama

zosia81 napisał(a)

Kurcze, teraz juz rozumiem, o co chodzi - FB strasznie wciąga.
Jak juz się zacznie gadać tam, to cięzko wrócić tu, żeby cos naskrobać.
Nati, podziwiam, że siedzisz tak okrakiem od tygodni jedna noga na FB druga na forum.
My powiedzieliśmy już rodzinie (z wyjątkiem brata mojego męża, bo - niestety, niestety - mieliśmy z nim ostatnio scysję), w pracy tez juz wiedzą, prosili, żeby im powiedzieć wczesnie, jakby nam się udało. Teraz sukcesywnie mówimy znajmym - tak przy okazji.

Cześć Dziewczyny! Ja też już tu bardzo sporadycznie wpadam bo jednak FB wciągnęło mnie na maksa. Także gdyby któraś jeszcze chciała dołączyć to zapraszamy do nas na FB bo tam się dużo dzieje ;)
Karolina55 a co u Ciebie? Bo widzę, że już Cię dawno na forum nie było.

Zgłoś nadużycie #1160 29 lutego 2016, 9:35

papa86 Świeżo upieczona
Hej dziewczyny :) strasznie mało tu zaglądam bo na tel trudno mi jakos a kompa nie używam za czesto :/ do tego ostatni okres chorobowy u wszystkich. Ale bardzo chętnie dołączyłabym do grupy FB bo tam często zaglądam z tel i byłoby mi wygodniej. Jest taka szansa? :)

Zgłoś nadużycie #1161 29 lutego 2016, 9:44

Kaari Fajna mama

papa86 napisał(a)

Hej dziewczyny :) strasznie mało tu zaglądam bo na tel trudno mi jakos a kompa nie używam za czesto :/ do tego ostatni okres chorobowy u wszystkich. Ale bardzo chętnie dołączyłabym do grupy FB bo tam często zaglądam z tel i byłoby mi wygodniej. Jest taka szansa? :)

Oczywiście :) Napisz do mnie na priv swoje imię i nazwisko to znajdę Cie na fb i dodam. Gdyby dużo osób było o tym samych danych to może powiedz jakie masz zdjęcie profilowe lub czy się wyswietla miejscowość żebym wiedziała, że to Ty :)

Zgłoś nadużycie #1162 29 lutego 2016, 18:33

Aga32 Fajna mama
Koniec swiata wrzesniowki 2016 skonczyly sie na fm :/ a ja tak lubie tu pisac:/

Zgłoś nadużycie #1163 29 lutego 2016, 20:45

mirinda Gotowa na wszystko
czesc dziewczynki.mam na imie Magda mam 3 letnia coreczke i teraz druga dzidzia w drodze termin na 15 wrzesnia.postaram sie was nadrobic w wolnym czasie

Zgłoś nadużycie #1164 29 lutego 2016, 21:33

karolina55 Zadomowiona

Kaari napisał(a)

Cześć Dziewczyny! Ja też już tu bardzo sporadycznie wpadam bo jednak FB wciągnęło mnie na maksa. Także gdyby któraś jeszcze chciała dołączyć to zapraszamy do nas na FB bo tam się dużo dzieje ;)
Karolina55 a co u Ciebie? Bo widzę, że już Cię dawno na forum nie było.

Hej :) ja was sledze tutaj czasem, tylko jakos czasu brak, zeby cos naskrobac ;) praca i sen pochalaniaja moja wiekszosc czesc dnia hehe. U mnie wszystko w jak najlepszym porzadku, mialam w czwartek spotkanie z polozna, ale tylko ogolne pytania, nic ciekawego. Kazala czekac na list z zaproszeniem na usg, wiec nie wiem kiedy bede mogla cos w koncu zobaczyc..
Ogolnie wygladam jakbym sie dobrze najadla hehe, guzik w spodniach zostawiam rozpiety :P trzeba pomyslec o jakichs nowych ciuszkach niedlugo ;)

Zgłoś nadużycie #1165 1 marca 2016, 18:17

Aga32 Fajna mama
Czesc :) U mnie juz typowo ciazowe spodnie, zwykle za bardzo uciskaja :/ Staniki za male, dobrze ze mam jeden z ciazy z Ada :)
Witaj mirinda :) zapraszamy na fb, jesli posiadasz konto to prosze o dane na priv. U Ciebie podobna roznica miedzy dziecmi jak u mnie :) Super!

Zgłoś nadużycie #1166 1 marca 2016, 23:58

Kaari Fajna mama

karolina55 napisał(a)

Hej :) ja was sledze tutaj czasem, tylko jakos czasu brak, zeby cos naskrobac ;) praca i sen pochalaniaja moja wiekszosc czesc dnia hehe. U mnie wszystko w jak najlepszym porzadku, mialam w czwartek spotkanie z polozna, ale tylko ogolne pytania, nic ciekawego. Kazala czekac na list z zaproszeniem na usg, wiec nie wiem kiedy bede mogla cos w koncu zobaczyc..
Ogolnie wygladam jakbym sie dobrze najadla hehe, guzik w spodniach zostawiam rozpiety :P trzeba pomyslec o jakichs nowych ciuszkach niedlugo ;)

Fajnie, że wszystko dobrze :) czyli pierwsze podgladanie maluszka dopiero przed Tobą. Ja poki co jeszcze we wszystko się mieszcze ale wieczorami tez zdarza się odpiac guzik ;)

Witaj Mirinda na forum :)

Zgłoś nadużycie #1167 2 marca 2016, 8:46

Witam nowa mamę ;)
Super, że u reszty wszystko ok. Dobrze, że ktoś jeszcze o nas pamięta...

Zgłoś nadużycie #1168 2 marca 2016, 18:09

karolina55 Zadomowiona

Kaari napisał(a)

Fajnie, że wszystko dobrze :) czyli pierwsze podgladanie maluszka dopiero przed Tobą. Ja poki co jeszcze we wszystko się mieszcze ale wieczorami tez zdarza się odpiac guzik ;)

Witaj Mirinda na forum :)

Wlasnie dostalam list, usg za tydzien w srode, odliczam dni! :) No nie takie pierwsze bo juz bylam na jednym ok. 3 tyg temu, byl to 7 tydz 4dzien, wiec pewnie od tego czasu podrosla fasolka troche :) Wlasciwie to jest tylko jeden dzien roznicy miedzy nami! Mam ustawione tu na forum 11 tydz 5 dzien, to jest data od ostatniej @, ale na usg obliczyli inaczej, i niby jestem teraz 10 tydz 6 dzien.

Zgłoś nadużycie #1169 2 marca 2016, 18:40

A my meldujemy po wizycie że wszystko ok :-) maluch rośnie wszystko na swoim miejscu, płeć nieznana... Kolejna wizyta za trzy tygodnie

Zgłoś nadużycie #1170 2 marca 2016, 23:04

karolina55 Zadomowiona
Moze uda sie na nastepnym, tez nie licze na to, ze sie dowiem jaka plec ;)