Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Wrześniówki 2016

Zgłoś nadużycie #1011 5 lutego 2016, 12:40

Nati89 Gotowa na wszystko
Hej wiem, że nie jest Ci łatwo, ale faktycznie jeśli uda się bez zabiegu będzie o tyle lepiej mi się wydaje.
Wszystkie wspieramy Cię tam myślami jak tylko się da.
Odpoczywaj i uważaj na siebie.
Pozdrawiamy gorąco :*

Zgłoś nadużycie #1012 5 lutego 2016, 12:42

rudziutka126 Początkująca
anula 3maj się cieplutko! ja też kiedyś poroniłam i wiem, że łatwo nie jest! musisz być silna! ściskam Cię bardzo mocno!

Zgłoś nadużycie #1013 5 lutego 2016, 15:10

Aga32 Fajna mama
Cześć dziewczyny :)
Anulka, dobrze że się samo zaczęło oczyszczać, szybsza regeneracja, by przygotować organizm na nowe, czego bardzo Ci życzę :)
Na zaparcia kiwi dobre :)
Ja przeziębiona :/

Zgłoś nadużycie #1014 5 lutego 2016, 18:50

Aga_W Zaprawiona w bojach
Anula szczerze wspolczuje, sciskam mocno a Ty trzymaj sie twardo.

Zgłoś nadużycie #1015 5 lutego 2016, 18:52

Aga wspolczuje, ja dopiero z przeziebienia sie wykaraskalam... Tantum verde isla i woda morska moga zdzialac cuda :P
Lekarka na mocny suchy kaszel sinecod mi pozwolila, oczywiscie tylko jak jest na max fatalnie.

Zgłoś nadużycie #1016 6 lutego 2016, 1:11

Kaari Fajna mama

anula1980 napisał(a)

Hej dziewczęta.  
Miałam dać znać co i jak.
Niestety nie jestem już wrześniowa mama ale tak miało widocznie być.  Dziś dostałam krwawienia i boli brzucha. Mocne wiec leżę.  Dostałam zwolnienie i w poniedziałek idę na USG. Jeśli uda się bez zabiegu to choć tyle dobrze.
Brałam gorące kąpiele wxoraj zrobiłam mocna serię brzuchow żeby to jakoś przyspieszyć i wywołać i udało się. 
Psychicznie słabo ale to nie koniec świata i tak sobie to tłumacze.  
Ciesze się czytając ze u was ok.
Buziaczki.

Anula cieszę się, że się odezwałaś. Mam nadzieję, że obejdzie się bez zabiegu.
Trzymaj się i gdyby naszła Cię ochota to pisz tu do nas śmiało.

Zgłoś nadużycie #1017 6 lutego 2016, 9:15

Dzien dobry!
Nocka przespana wybitnie bo z 20 min temu wstalam - znaczy sie synek zakomunikowal ze jest dzien :)
Dzis wyprawa do miesnego jedynie i spacerek jakis. Wiosne juz chce!!

Zgłoś nadużycie #1018 6 lutego 2016, 9:57

Dzień dobry :)
U mnie przez popoludniową drzemke wczoraj noc była urywana co godzinę...
Aktualnie wysłałam męża do sklepu na polowanie na śniadanie bo myśląc o opcjach dostępnych w domu mi Blee... A już tak za mną chodzi kiełbaska na gorąco i dużo musztardy.... Mniam

Zgłoś nadużycie #1019 6 lutego 2016, 18:22

Na obiad mielone z kasza gryczana i surowa z pomidorkow, cebulki i smietany. Kotlet - pies go drapal... ALEEE polaczenie kaszy z surowka i smietanka z niej... Delicje :) jadlabym do pękniecia ale powstrzymalam sie. No boskosc.

Mdlosci odpuscily ale wiem ze sie czaja i moga uderzyc w najmniej oczekiwanym momencie.

Ciaze temu :P 13 tydzien czyli luz juz teoretyczny i do tego mdlosci odpuscily - wybralismy sie nad morze. Dobrze ze dosc blisko mam bo cala droge sie meczylam i postoj byl obowiozkowy jak zaczelam przyvierac wszystkie kolory teczy.

Wiec wiem ze to ze teraz jest ok nie znaczy ze ta zmora nie wroci :)

Zgłoś nadużycie #1020 6 lutego 2016, 19:12

U nas na obiad hot dog XXL w wykonaniu męża... Oczywiście mój bez prażonej cebulki bo mi po niej fuj, ale za to z ogórkiem kiszonym, które są po prostu mega... Od obiadu mdłości brak, ale do południa masakra... W sklepie z wózkami i Kauflandzie myślałam, że pierwszy raz skończy się "kolorowo"...

Także spokojnie, ale nie wierzę że mdłości szybko miną

Zgłoś nadużycie #1021 6 lutego 2016, 20:39

one czekaja na odpowiedni moment....
juz ja je znam :P

milego wieczoru dziewczyny :)

Zgłoś nadużycie #1022 6 lutego 2016, 20:53

Zaatakują nie wtedy co trzeba ;)

Wzajemnie udanego wieczoru :)

Zgłoś nadużycie #1023 6 lutego 2016, 20:54

Anabanana Początkująca
Ja dziś mdłości do 14 miałam, wczoraj byłam u przyjaciółek one piły wódeczkę, ja nie, ale "kaca" miałam większego niż one... Męczą mnie poza tym koszmary np. Śniło mi się że byłam w ciąży (w zasadzie taka jest rzeczywistość), jakiś dzieciak gonił mnie z nożem i chciał mi wbić go w brzuch, a żeby przed nim uciec musiałam przeprowadzić się do Radomia...

Coraz mniej dań mi smakuje. Z rana i wczesnym popołudniem jestem strasznie wybredna. Dopiero koło 16 wraca mi apetyt i mogę jeść prawie wszystko (np. łososia wędzonego na kanapce z twarożku, ciasteczka, lody).
Też tak macie że wieczorem coś wam super smakuje ale rano już nie możecie na to patrzeć, a później znów możecie to jeść?

JAJKA są SUPER zwłaszcza te na miękko, mogłabym jeść nonstop.

Zgłoś nadużycie #1024 6 lutego 2016, 22:28

Aga32 Fajna mama
Hej :) Anabanana nieźle ;)

Zgłoś nadużycie #1025 6 lutego 2016, 22:33

Aga32 Fajna mama
Od rana nie wchodziły moje wiadomości, dlatego poprzednia taka oszczędna ;) Ja w łóżku od 20, bo taka padnieta jestem przez ten katar :/ Ada moja astmatyczka usnela i się po chwili dusić zaczęła :/ powieki, policzki, okolice oczu w wybroczynach, tak popekaly krwinki :(

Zgłoś nadużycie #1026 6 lutego 2016, 23:14

Pedrova Zaprawiona w bojach
Cześć dziewczyny, ja jestem marcóweczką 2016 :)
Anula, u nas jest dziewczyna, która poroniła, a potem mieli sobie dać na luz z mężem, żeby organizm odpoczął, a ona w pierwszym cyklu znowu zaszła w ciążę, tym razem wszystko poszło super, a marzec tuż tuż :)

Ale pojawiłam się u was dziewczyny z innego powodu. Moja koleżanka "ma pomysła" i pisze biznesplan do programu unijnego po dopłatę na realizację. Potrzebne jest badanie rynku. Poniżej link do ankiety, jeśli możecie pomóc, będziemy wdzięczne :)

http://www.ebadania.pl/0900b09ae719e838
Prowadzę bloga Mama w XXI w. Zapraszam do czytania.

Zgłoś nadużycie #1027 7 lutego 2016, 10:37

karolina55 Zadomowiona

Anabanana napisał(a)

Ja dziś mdłości do 14 miałam, wczoraj byłam u przyjaciółek one piły wódeczkę, ja nie, ale "kaca" miałam większego niż one... Męczą mnie poza tym koszmary np. Śniło mi się że byłam w ciąży (w zasadzie taka jest rzeczywistość), jakiś dzieciak gonił mnie z nożem i chciał mi wbić go w brzuch, a żeby przed nim uciec musiałam przeprowadzić się do Radomia...

Coraz mniej dań mi smakuje. Z rana i wczesnym popołudniem jestem strasznie wybredna. Dopiero koło 16 wraca mi apetyt i mogę jeść prawie wszystko (np. łososia wędzonego na kanapce z twarożku, ciasteczka, lody).
Też tak macie że wieczorem coś wam super smakuje ale rano już nie możecie na to patrzeć, a później znów możecie to jeść?

JAJKA są SUPER zwłaszcza te na miękko, mogłabym jeść nonstop.

Tez mecza mnie straszne mdlosci.. Wymiotow jeszcze nie bylo i niech tak zostanie :) co do jedzenia tez jestem wybredna, to co jadlam wczesniej teraz nie moge o tym myslec. Nigdy nie wiem na co mam ochote, troche to denerwujace :P intensywne zapachy sa nie do zniesienia..
Jutro na usg :)

Zgłoś nadużycie #1028 7 lutego 2016, 11:40

Aga32 Fajna mama
Czesc, moja noc byla tragiczna :( Ada ze 4 razy sie dusila, tak kaszlala, dwa razy zwymiotowala :/ Twarz w czerwonych popekanych krwinkach :( ja ledwo zipie, a zaraz musimy na dyzur jechac, bo goraczka doszla:/

Zgłoś nadużycie #1029 7 lutego 2016, 12:12

dzien dobry!
Aga a jak ta astme usmierzacie mlodej?

moj mial podejrzenie astmy ale leczenie inhalacjami w zupelnosci wystarczylo i w kolejnym sezonie kaszlowym problemu juz nie bylo.

od wrzesnia do kwietnia kaszlal tak ze spalismy w mroz przy otwartym oknie, dusil sie, wymiotowal od kaszlu... spalam mniej niz jak byl noworodkiem.

potem porobilismy 3000 badan ktore wykazaly niewiele bo spirometrii sie takim maluchom nie zrobi... nasza lekarka i alergolog fajnie nam rozpisaly inhalacje - ktore bardzo bardzo duzo pomogly (wiadomo - nie od razu) i w kolejnym sezonie - problemu nie bylo.

u Was stwierdzona, leczona astma?

Zgłoś nadużycie #1030 7 lutego 2016, 12:15

u mnie nocka cudna. spalam i spalam... jednak spanie to moj zywiol :P
mdlosci brak.

ale to fakt, rano wiecej rzeczy mnie obrzydza niz wieczorem :P

u mnie dzis piekna pogoda ... slonce ptaszyny cwierkaja
chlopaki na dworze, ja czekam az mi glowa przeschnie i tez ide sie podworkowac. a co! :)

milego dnia!