Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Wrześniówki 2016

Zgłoś nadużycie #811 25 stycznia 2016, 11:56

Nati89 Gotowa na wszystko
Aga ja niby spałam całą noc z jedną małą przerwą, ale przyznam Ci szczerze, że gdybym mogła spałabym dalej... pogoda działa na mnie strasznie... znowu mi ciśnienie spadło i czuję się troszkę słabo...

Co do mdłości u mnie też w kratkę... czasami nie wiem co robić bo tak mi fuj, że boję się obrócić... a inny dzień jak chociażby wczoraj cisza i spokój...

Zgłoś nadużycie #812 25 stycznia 2016, 11:59

M_i_A Świeżo upieczona

anula1980 napisał(a)

MIA jakoś 7 tydzień będzie.
Termin na około 5 września ale na kolejnej wizycie pewnie bedzie dokładniejszy termin. Ostatnia miesiączka 30 listopada.

U mnie om byla 13.12, wiec wychodzilby 5ty tydzien. Wczoraj na usg serduszka jeszcze nie bylo...

Zgłoś nadużycie #813 25 stycznia 2016, 12:42

Aga_W Zaprawiona w bojach
Nati miałabym podusie i kocyk to spalabym jak zabita caly dzien :) nawet w pracy.
i w nocy tez :P
ale w nocy oczywiscie sie budze, ta ok 4-5. i potem dzien zombi :)

w pracy non stop ziewam. jak stary krokodyl.... bloogooslawiooonyyy staaaan. albo spisz albo ziewasz albo fuj albo tu boli tam boli... kryminal.

Zgłoś nadużycie #814 25 stycznia 2016, 12:43

poza tym czy mam mdlosci czy nie, co otwieram lodowkei czuje JAKIEKOLWIEK jedzenie to mnie wykreca. strasznie upierdliwe... kurczak pieczony smierdzi, wedlina smierdzi. jeszcze ser zniese jako tako... kabanosy (uwielbiane) smierdza...

Zgłoś nadużycie #815 25 stycznia 2016, 12:56

mi wędlinę totalnie odrzuciło... mąż musi nadgonić z zapasami bo ja po prostu nie umiem... wczoraj na imprezie centralnie przed nosem mi naustawiali i myślałam, że nie wyrobię... już w ogóle jakieś tłuste kiełbaski czy coś.... bleee

pomidorów nie jem bo mi ble... po zielonych ogórkach mnie skręca... jedynie jako tako konserwowe wchodzą w grę, ale dlatego że kwaskowate są...

ser żółty jeszcze 2 tygodnie temu codziennie... bo nic innego nie umiałam, teraz już nawet i tego nie umiem - wolę topiony... i pieczywo jakieś ziarniste

co do pobudek u mnie już trzeci tydzień punkt 3... wyjątek stanowi przedostatnia noc kiedy obudziłam się po 1... walczyłam, dokimałam do 4:40 i potem koniec... dziś nieco nadrobiłam, ale i tak jestem zmęczona... ziewam tak jak mówisz... a jak widzę pogodę za oknem najchętniej przespałabym do wiosny ;)

Zgłoś nadużycie #816 25 stycznia 2016, 13:06

ja bym mogla owoce jest. bo nie smierdza :P marchewka tez ujdzie :P
o i pasztet :P
no i mleko i kakao :P to bez problemu.

ale od wczoraj marzy mi sie makaron z twarogiem :P

Zgłoś nadużycie #817 25 stycznia 2016, 13:28

Owoce to zawsze jak jestem głodna pomiędzy posiłkami ;) najlepiej jakieś mandarynki i jabłka... z bananami bywa różnie...

Mleko o każdej porze... kakao pycha ;)

Ja od wczoraj znowu mam ochotę na zapiekankę prosto z pieca z pieczarkami i serem :) mniam...

Zgłoś nadużycie #818 25 stycznia 2016, 13:31

Aga32 Fajna mama

anula1980 napisał(a)

MIA jakoś 7 tydzień będzie.
Termin na około 5 września ale na kolejnej wizycie pewnie bedzie dokładniejszy termin. Ostatnia miesiączka 30 listopada.

Hahah, Anula ja 29.11 ;) oj my blisko ;)

Zgłoś nadużycie #819 25 stycznia 2016, 15:06

zosia81 Zadomowiona
Czy Wy musicie mówić ciągle o jedzeniu? :)
Znęcacie się.
Bo ja jestem głodna jak szakal, ale jak myślę, że miałabym coś zjeść, to mnie skręca z obrzydzenia, a jak czytam o jedzeniu to też

Zgłoś nadużycie #820 25 stycznia 2016, 15:08

hehe przepraszam ;)

ja na jedzenie aktualnie patrzeć nie umiem... dziwnie się czuję...

Zgłoś nadużycie #821 25 stycznia 2016, 15:21

mjakmama Gotowa na wszystko
Ja również :D mogę jeść jabłka, kiwi, popcorn i popijać to kakao :D

Zgłoś nadużycie #822 25 stycznia 2016, 15:59

Konto usunięte
A ja ostatnio mam ochotę na pomidory :-P

Zgłoś nadużycie #823 25 stycznia 2016, 17:58

anula1980 Zadomowiona

mjakmama napisał(a)

Mój ostatni okres również 30 listopada, jak długie miałaś cykle ?? :) )
U mnie owulacja była kilka dni opóźniona natomiast serduszko juz pięknie w zeszły wtorek bylo widac :)

Miałam nieregularne cykle wiec ciężko stwierdzić kiedy owulacja była. Byłam na usg 14 stycznia i jeszcze nie było serduszka. Kolejne usg 3 lutego. A ty termin na kiedy?

Zgłoś nadużycie #824 25 stycznia 2016, 18:16

anula1980 napisał(a)

Miałam nieregularne cykle wiec ciężko stwierdzić kiedy owulacja była. Byłam na usg 14 stycznia i jeszcze nie było serduszka. Kolejne usg 3 lutego. A ty termin na kiedy?

Widzę wizytę mamy w tym samym dniu :)

Zgłoś nadużycie #825 25 stycznia 2016, 18:51

papa86 Świeżo upieczona
Już po wizycie. Ciąża wzorcowa wszystko pięknie wygląda :) termin na 12.09. Niestety w pierwszej ciąży miałam problemy z krzeliwością krwi i musiałam brać zastrzyki. teraz musze zrobić też badania żeby srawdzić czy i tym razem będzie taki problem. Jeżeli jednak okaze się że tak to muszę odstawić synka od piersi :( na samą myśl jest mi słabo.

Zgłoś nadużycie #826 25 stycznia 2016, 19:01

Najważniejsze, że jest maluszek i wszystko jest ok :) reszta się poukłada.

Gratuluję

Zgłoś nadużycie #827 25 stycznia 2016, 20:13

Anabanana Początkująca
To teraz moja relacja :) Z chłopakiem dostaliśmy w prezencie kołdrę i pościel od mojej "jeszcze nie teściowej" i musieliśmy się do niej przyzwyczaić, przez co niewiele udało mi się pospać, a w pracy miałam ochotę się zdrzemnąć na kibelku albo przy biurku. Niestety było dużo roboty więc wspomogłam się kawą z 90% mleka i 10% kawy (nadal mi smakuje) i ciągnąc nogę za nogą wykonywałam swoje służbowe obowiązki.

Jeszcze przed pracą, z rana czyli o 6:30 czułam się jak na kacu, było mi niedobrze ale nie na tyle żeby wtulić twarz w sedes. Byłam głodna ale w lodówce nic do mnie nie przemawiało, wiedziałam tylko że wędlina jest dla mnie blee, a parówki fuu, więc ugryzłam kawałek serka wiejskiego i tyle było ze śniadania. Dopiero drożdżówka z marmoladą w pracy mnie przekonała.

Wracając z pracy musiałam zatankować moje autko, zapach benzyny strasznie mi się nie podobał ale najgorsze nadeszło dopiero przy płaceniu. Koło lady wisiały kwaśne żelki. Dostałam takiego ślinotoku na ich widok, prawie mi pociekło. Musiałam je kupić i chociaż kilka zjeść...

Zgłoś nadużycie #828 25 stycznia 2016, 20:43

karolina55 Zadomowiona

M_i_A napisał(a)

U mnie om byla 13.12, wiec wychodzilby 5ty tydzien. Wczoraj na usg serduszka jeszcze nie bylo...

Bylam tez dzisiaj na usg, z tego co wyliczylam 6tydzien i 3 dni (ostatnie @ 11grudnia), ale zobaczylam tylko pusty woreczek :( teraz sie troche martwie, ze juz zostanie pusty :( kazala mi przyjsc na usg za 2 tygodnie zobaczyc jak sie sprawy maja..

Zgłoś nadużycie #829 25 stycznia 2016, 21:28

Zosia jak wizyta?

Zgłoś nadużycie #830 25 stycznia 2016, 22:00

M_i_A Świeżo upieczona

karolina55 napisał(a)

Bylam tez dzisiaj na usg, z tego co wyliczylam 6tydzien i 3 dni (ostatnie @ 11grudnia), ale zobaczylam tylko pusty woreczek :( teraz sie troche martwie, ze juz zostanie pusty :( kazala mi przyjsc na usg za 2 tygodnie zobaczyc jak sie sprawy maja..

Karolina nie zamartwiaj sie na zapas! Wczoraj ginka tlumaczyla mi ze na tym etapie kazdy dzien robi roznice. Mozliwe ze jajeczko zeszlo pozniej niz powinno, stosunek mial miejsce po jajeczkowaniu i juz masz kilka dni mlodsza ciaze. W pierwszej I drugiej ciazy na usg kierowali mnie dopiero ok 8 tygodnia, bo twierdzili, ze szybciej nie ma sensu - za wczesnie ☺ Czekaj spokojnie na kolejne badanie. Wszystko bedzie dobrze.
Ja zrobilam dzis drugi test. Ciaza potwierdzona. Plamienie nadal jest.