Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Wrześniówki 2016

Zgłoś nadużycie #771 23 stycznia 2016, 22:02

Karolinaaaaaaa Początkująca
ja już chce do lekarza :) niech mi powie ,że to prawda :) i juz chce to ogłosic calemu swiatu :) juz kocham tego maluszka :) jeeju jakie to szczescie :) jak można skrzywdzic taka istotke :( (

Zgłoś nadużycie #772 23 stycznia 2016, 22:03

Nati napewno wszystko jest w porządku :)

Zgłoś nadużycie #773 23 stycznia 2016, 22:10

Konto usunięte
Masz rację Karolina...Jak tak wogóle można, tylko wredna su.. może zniszczyć nowe bezbronne życie.

Zgłoś nadużycie #774 23 stycznia 2016, 22:11

Kaari Fajna mama
Cześć Karolinaaaa :) mnie też pobolewa tak podbrzusze z tym, że głównie wieczorami no i też mam ciśnienie na pęcherz. Jak coś wypiję to dość szybko muszę lecieć do toalety-wcześniej tak nie miałam.

Zgłoś nadużycie #775 23 stycznia 2016, 22:14

markissa - dokładnie ! zabiłabym taką !
Kaari - hej :) strasznie mnie to irytuje , na poczatku myślałam ze po prostu przeziebiłam pecherz :)

Zgłoś nadużycie #776 23 stycznia 2016, 22:21

Konto usunięte

Karolinaaaaaaa napisał(a)

markissa - dokładnie ! zabiłabym taką !
Kaari - hej :) strasznie mnie to irytuje , na poczatku myślałam ze po prostu przeziebiłam pecherz :)

Ja najchętniej też.. ale cóż, nie możemy mamy dla kogo żyć i te maleństwa nas potrzebują ;-)
Co do pęcherza to ja już tak za często nie siusiam jak na samym początku

Zgłoś nadużycie #777 23 stycznia 2016, 22:29

Markissa napisał(a)

Ja najchętniej też.. ale cóż, nie możemy mamy dla kogo żyć i te maleństwa nas potrzebują ;-)
Co do pęcherza to ja już tak za często nie siusiam jak na samym początku

a my ich ! : ) jeeju jestem taaka szczesliwa ! :)

Zgłoś nadużycie #778 23 stycznia 2016, 22:30

mam tylko nadzieje ze test sie nie pomylił a moje objawy nie sa urojeniem :/

Zgłoś nadużycie #779 23 stycznia 2016, 22:48

Kaari Fajna mama

Karolinaaaaaaa napisał(a)

mam tylko nadzieje ze test sie nie pomylił a moje objawy nie sa urojeniem :/

Karolina nie martw się, prędzej test się pomyli i pokarze, że nie ma ciąży niż odwrotnie :)

Zgłoś nadużycie #780 23 stycznia 2016, 22:58

dziękuję :) bardzo mnie to buduje :)

Zgłoś nadużycie #781 24 stycznia 2016, 5:03

Nati89 Gotowa na wszystko
Cześć dziewczyny u mnie już po spaniu... Cóż ostatnio norma...

Ja też już teraz rzadziej chodzę do łazienki, pęcherz nieco odpuścił.
Dziewczyny będzie dobrze - będziecie się cieszyć u lekarza tak jak my ;) a później będziemy się dalej martwić żeby już było ok i tak zostało :)

Co do takich, które pozbywają się takiego szczęścia - mam alergię i aż się włos na głowie jeży :/

Zgłoś nadużycie #782 24 stycznia 2016, 9:29

AnALi Supermama
Zapraszamy do grupy nt.pokoi dzieciecych.
https://www.facebook.com/groups/1640238079594931/

Zgłoś nadużycie #783 24 stycznia 2016, 9:32

Anabanana Początkująca
Ja mam inne zdanie co do kobiet które usuwają ciążę. Nie ingeruję w życie innych,oczywiście nie akceptuje aborcji jako metody antykoncepcji jak to kiedyś bywało, jednak jeśli chodzi o wyjątkowe przypadki to nie będę oceniać. Każdy ma swoją moralność i się ze wszystkim sam ze sobą rozliczy. A wy dziewczyny nie myślcie o złych rzeczach i nie denerwujcie się, trzeba się w tej kwestii oszczędzać :)

Zgłoś nadużycie #784 24 stycznia 2016, 11:14

Kaari Fajna mama
Anabanana zgadzam się z Tobą, Poza tym uwazam, że usunięcie ciąży jest tragicznym przeżyciem dla kobiety więc nie mam to oceniać.

Zgłoś nadużycie #785 24 stycznia 2016, 12:11

Nati89 Gotowa na wszystko
A ogólnie dziewczyny jak nastroje i samopoczucie w dniu dzisiejszym?

Zgłoś nadużycie #786 24 stycznia 2016, 14:05

Hormiga Świeżo upieczona
witajcie Wrześniówki!
Przepraszam że się wtrącę, choć nie jestem Wrześniówką - wszystkim Wam serdecznie gratuluję i trzymam kciuki.
Głównie chciałam napisać do Kaari
kochana, byłyśmy przez chwilę razem na Marcówkach 2016, potem ja zniknęłam, bo okazało się, że straciłam dzidziusia i nie miałam nawet siły o tym napisać. Straciłam go w tym samym dniu co TY - 14.08.2015.
Dlatego jakoś bardzo Cię zapamiętałam i szalenie się ucieszyłam , gdy zobaczyłam, że Ci się udało, dlatego piszę. Bardzo się cieszę, trzymam mocno kciuki i kibicuję z całego serca, wierzę że teraz wszystko się uda!
Powodzenia!

Zgłoś nadużycie #787 24 stycznia 2016, 14:44

Kaari Fajna mama

Hormiga napisał(a)

witajcie Wrześniówki!
Przepraszam że się wtrącę, choć nie jestem Wrześniówką - wszystkim Wam serdecznie gratuluję i trzymam kciuki.
Głównie chciałam napisać do Kaari
kochana, byłyśmy przez chwilę razem na Marcówkach 2016, potem ja zniknęłam, bo okazało się, że straciłam dzidziusia i nie miałam nawet siły o tym napisać. Straciłam go w tym samym dniu co TY - 14.08.2015.
Dlatego jakoś bardzo Cię zapamiętałam i szalenie się ucieszyłam , gdy zobaczyłam, że Ci się udało, dlatego piszę. Bardzo się cieszę, trzymam mocno kciuki i kibicuję z całego serca, wierzę że teraz wszystko się uda!
Powodzenia!

Horminga bardzo Ci dziękuje za wiadomość-jest mi bardzo miło :) Myślę, że po takich życzeniach to już po prostu MUSI być dobrze :)
Bardzo mi przykro, że straciłaś swojego maluszka-mam nadzieję, że już nie będziemy musiały przez to nigdy przechodzić. Życzę Ci wszystkiego dobrego i napisz jak tam u Ciebie. Pozdrawiam serdecznie :)

Zgłoś nadużycie #788 24 stycznia 2016, 14:50

anula1980 Zadomowiona
Ja leczę potwrony ból gardła i odpoczywam po długiej podróży. Jutro do pracy po tygodniu urlopu.
Czuję się ok oprócz tego. Musze wrócić do ćwiczeń bo czuję się mega rozlazla. ...ale ja raczej z tych aktywnych wiec ciężko mi usiedzieć na tyłku.

Zgłoś nadużycie #789 24 stycznia 2016, 14:50

Kaari Fajna mama

Nati89 napisał(a)

A ogólnie dziewczyny jak nastroje i samopoczucie w dniu dzisiejszym?

U mnie dziś lepiej bo wczoraj z rana byłam nie do życia. Ja po tych 4 dniach spędzonych w domu na kurowaniu się to nawet cieszę się, że jutro jest poniedziałek hahaha :)

Zgłoś nadużycie #790 24 stycznia 2016, 14:52

Kaari Fajna mama

anula1980 napisał(a)

Ja leczę potwrony ból gardła i odpoczywam po długiej podróży. Jutro do pracy po tygodniu urlopu.
Czuję się ok oprócz tego. Musze wrócić do ćwiczeń bo czuję się mega rozlazla. ...ale ja raczej z tych aktywnych wiec ciężko mi usiedzieć na tyłku.

a masz jakieś specjalne ćwiczenia dla kobiet w ciąży? Ja wcześniej ćwiczyłam w domu, później miałam przerwę a teraz szczerze mówiąc boję się ćwiczyć żeby nic się nie stało.