Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Wrześniówki 2016

Zgłoś nadużycie #271 14 stycznia 2016, 10:46

Konto usunięte
Powiem wam cos...Wczoraj powiedziałam mojej Nadusi że mam w brzuchu dzidzie itd Pokazywałam jej zdjęcie kobiety w ciąży a później anatomie kobiety w ciąży wszystko jej wytłumaczyłam.
Później oglądałam sobie piersi a ona do mnie z tekstem "Jakie masz duże cycki od dzidziusia".
Wieczorem głaskała mnie po brzuchu i mówi dzidziuś dzidziuś no wyjmij dzidziusia no mamunia wyjmij.... hehehe

Zgłoś nadużycie #272 14 stycznia 2016, 11:14

Nati89 Gotowa na wszystko
Hehe teksty dzieci są niesamowite :) Skąd to biorą nie wiem, ale kurcze uwielbiam je :)

U nas chrześniak męża boi się kobiet w ciąży... Mnie jeszcze nie bo nie ma brzucha, ale od innych ucieka i nawet z nimi nie rozmawia... Zobaczymy później ;)

Zgłoś nadużycie #273 14 stycznia 2016, 13:19

zosia81 Zadomowiona

Markissa napisał(a)

Później oglądałam sobie piersi a ona do mnie z tekstem "Jakie masz duże cycki od dzidziusia".

Czyli nie tylko mój syn zwraca uwagę na takie rzeczy :D

Zgłoś nadużycie #274 14 stycznia 2016, 14:13

zosia81 Zadomowiona
Czy dobrze liczę, że jest nas 6?
Cicho tu jakoś i pusto
Poprzednie ciąże przechodziłam piszac na innym forum, które wtedy było w rozkwicie. Teraz tamto chyba już chyba wymiera, więc zalogowałam się na to. Czyżby to forum też jakoś cichło?

Zgłoś nadużycie #275 14 stycznia 2016, 14:14

Pozostałe miesiące działają, że ho ho... u nas jakoś cicho.

Zgłoś nadużycie #276 14 stycznia 2016, 16:00

Aga32 Fajna mama
Nati zdjęcia widziałam, śliczne.... Ehhh, kiedy to było u nas...
Ja myślę że się rozkrecimy, jest nas jeszcze mało, hehe nie każda czekała może na te 2 kreseczki, albo jeszcze żyją dziewczyny w nie wiedzy ;) Ważna jakość, nie ilość :P

Zgłoś nadużycie #277 14 stycznia 2016, 16:02

Aga32 Fajna mama

Markissa napisał(a)

Powiem wam cos...Wczoraj powiedziałam mojej Nadusi że mam w brzuchu dzidzie itd Pokazywałam jej zdjęcie kobiety w ciąży a później anatomie kobiety w ciąży wszystko jej wytłumaczyłam.
Wieczorem głaskała mnie po brzuchu i mówi dzidziuś dzidziuś no wyjmij dzidziusia no mamunia wyjmij.... hehehe

Markissa, my Adzie od razu powiedzielismy o dzidzi i jak na razie tylko się tym chwali ;) Pytań nie zadaje, nooo chyba że czy dobrze się czuje.

Zgłoś nadużycie #278 14 stycznia 2016, 19:10

Fajnie tak jak dzieci się cieszą i ten efekt "wow" przy przekazaniu wiadomości :)

U mnie na razie to mąż ucieszył się jak dziecko :) zobaczymy jak potem mu bąbel spać w nocy nie da ;)

Poza tym moje dobre samopoczucie zniknęło... Znowu mi strasznie niedobrze...

Zgłoś nadużycie #279 14 stycznia 2016, 19:20

zosia81 Zadomowiona

Aga32 napisał(a)

Nati zdjęcia widziałam, śliczne.... Ehhh, kiedy to było u nas...
Ja myślę że się rozkrecimy, jest nas jeszcze mało, hehe nie każda czekała może na te 2 kreseczki, albo jeszcze żyją dziewczyny w nie wiedzy ;) Ważna jakość, nie ilość :P

Tego się trzymajmy 😊

Zgłoś nadużycie #280 14 stycznia 2016, 20:47

U mnie wszędzie liczy się jakość :) a pewnie faktycznie wiele jeszcze nie wie, że coś się u nich zmienia ;)

Zgłoś nadużycie #281 15 stycznia 2016, 8:58

zosia81 Zadomowiona
Melduję się w piątek :)
Jest dobrze. Od wczoraj moja aktualna ciąża trwa dłużej (licząc od dnia testowania) niż tamta nieudana. Wiem, że to ansolutnie nic nie znaczy, ale jakos mi lepiej z tą myślą.  Bałam się tego czwartku i powtórki z rozrywki.
No i jakos skrócił mi się wreszcie czas do wizyty u gin - to już we wtorek.
Mój mąż juz sie nie może doczekać, kiedy powiemy dzieciom. Strasznie chce zobaczyc ich miny. Wczoraj wieczorem mówił głównie o tym... :D :D

Zgłoś nadużycie #282 15 stycznia 2016, 9:11

Widzę każda niecierpliwie czeka na wizytę :) super, że to już we wtorek :)
Na pewno będzie dobrze ;)

Hehehe no miny dzieci będą bezcenne. Powodzenia :)

Jak tam w ogóle samopoczucie dzisiaj od rana?

Zgłoś nadużycie #283 15 stycznia 2016, 9:23

zosia81 Zadomowiona
U mnie świetnie. Nic nie boli, nie mdli, nikt rano nie marudził, nie ociągał się, lodu na drodze nie było.
W samochodzie śpiewaliśmy wszyscy razem z radiem (no dobra wyliśmy razem z radiem).
Miejsce do parkowania pod pracą było.
Do pracy dojechałam pierwsza, więc zastała mnie cisza i spokój.
I w dodatku mamy piątek :)
A u Ciebie?

Zgłoś nadużycie #284 15 stycznia 2016, 9:23

zosia81 Zadomowiona
Dobra, wiem, u Ciebie też piątek :)

Zgłoś nadużycie #285 15 stycznia 2016, 9:48

Hehe nareszcie piątek - ja z perspektywy tego że męża będę miała w końcu dwa dni dla siebie :)
Czujemy się dużolepiej - może się po prostu przyzwyczaiłam się z malcem do nowej sytuacji :) poza tym za oknem słońce więc i ogólnie nastawienie na dzisiejszy dzień lepsze :)
Widzę śpiewanie z radiem to przy dzieciach norma :) super, że humory dopisują od samego rana :)
Ciekawe jak tam reszta naszych koleżanek w ten wyczekiwany piątek :)

Zgłoś nadużycie #286 15 stycznia 2016, 10:40

zosia81 Zadomowiona
Dziewczyny macie jakieś książki o ciąży?
Nie chodzi mi o literaturę dla mnie, tylko bardziej taki poradnik, w którym byłyby pokazane stadia rozwojowe najlepiej tydzień po tygodniu - żebym mogła dzieciom pokazywać. Nasza Zuzinka jest bardzo zainteresowana wszystkimi tematami związanymi z ciałem, więc taką książkę przeglądałaby na pewno często.
W internecie nie da się zobaczyć, co książka ma środku, a na jeżdżenie po księgarniach i szukanie czasu brak.

Zgłoś nadużycie #287 15 stycznia 2016, 11:18

Aga32 Fajna mama
Cześć dziewczyny :) Jeszcze 2 dni do wielkiego spotkania z moim brzusiem od środka :) W niedziele kolo 15 jedziemy :) Ahhh... Przypaletalo się do mnie przeziębienie, gardło mnie boli we środę zimno mną rzucalo, o 19.39 kapie się ok 20 śpię :/ Zwolnienie przybywaj ;)

Zgłoś nadużycie #288 15 stycznia 2016, 12:15

Kurcze z przeziębieniami widzę nie ma żartów... u mnie teście chorzy a ja mam nadzieję minę to bokiem. Nie chciałabym, żeby się coś porobiło...

Mówisz niedziela wielki dzień :) okaże się ilu tych lokatorów gościsz aktualnie :)

Zgłoś nadużycie #289 15 stycznia 2016, 12:16

Zosiu ja niestety nie posiadam żadnych książek tego typu, więc nie mam nic godnego polecenia - jedynie jakieś gazetki od mamy z pracy no i tyle co z liceum z biologii... książkami się jeszcze nie interesowałam chociaż mąż uznał, że musiałby mi coś sprawić.

Zgłoś nadużycie #290 15 stycznia 2016, 15:22

Konto usunięte
Ja mam super książkę "Dziecko cud życia" Desmond Morris