Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Wrześniówki 2015 :)

Zgłoś nadużycie #16791 19 września 2015, 10:44

Leena88 Gotowa na wszystko
Dinka - to terminy nam się pokrywają, ja też mam wstępnie na 2.10 cc :) 2 tygodnie jeszcze tylko :)
Ale życzę Ci, żeby jednak tym razem ciąża sama się zakończyła - bez wywołania :*

Zgłoś nadużycie #16792 19 września 2015, 10:49

mamuskaokruszka Gotowa na wszystko
Hej dziewczyny trzymam za Was kciuki, szkrab to okruszek a glodomor straszny i nie wiem czemu ale noce to by cycyku spędził chyba się budzi dobrą rada po porodzie każde piętnaście minut wykozystajcie na sen bo z tym ciężko

Zgłoś nadużycie #16793 19 września 2015, 10:54

wcia Gotowa na wszystko
Leena, dziękuję że pytasz. Skurcze ustały- nic się nie dzieje. A ju żtakie były, że naprawdę myślałam, że coś z tego wyniknie. Bardzo mi to przypomina sytuację Madzi. Chyba się jeszcze trochę pomęczę i też może być tak, że Anielka przyjdzie na świat w październiku, w dodatku jako ostatnia z dziewczynek :) ech, chyba chce mieć spektakularne wejście :D

Agusiaczek, trzymam kciuki żeby Ksawuś zaskoczył mamusię ;)

Dinka, Twój Marcelek też mógłby zrobić mamie psikusa i już się zjawić.

Zgłoś nadużycie #16794 19 września 2015, 10:57

dinka Gotowa na wszystko
Mamuskaokruszka oj wiem coś o tym hehe w domu jeszcze dwójka dzieci będzie czekać na mnie hehe

Zgłoś nadużycie #16795 19 września 2015, 10:59

agusiaczek30 Gotowa na wszystko
Mi lekarz powiedział, że jak nie urodzę do 26 września to wtedy da mi skierowanie do szpitala, także myślę ze do tego dnia mój leniuszek się zdecyduje
tak najprawdopodobniej wyglada moj skarb    http://skroc.pl/975d4

Zgłoś nadużycie #16796 19 września 2015, 11:23

Nesunia Gotowa na wszystko
Rano z niecierpliwoscią sprawdzałam forum i fb z myślą, ze jakiś maluszek sie urodził, a tu cisza :) na sam koniec zostały nam niezłe uparciuszki.

U nas noc dzisiaj taka sobie. Mała wieczorem zasnęła ok 21 i spała do 24. Szybkie przebieranko, jedzonko i znów spać. Za to o 3 sie obudziła i do 6 stykała i płakała. Chyba bolał ja brzuszek. Zasnęła dopiero o 6 na cycusiu mamusi. Ja byłam juz tak wykończona, ze zrobiło ni sie zimno i dreszczy dostałam. Ale jak oba zasnęła, to i my położyliśmy sie i dopiero o 9 wstaliśmy. Te 3 godziny snu dały mi mnóstwo energii :) teraz mała przysypia na leżaczku a ja czekam aż sie pranie wypierze. Macierzyństwo nie jest łatwe, ale daje dużo szczęścia :)

Zgłoś nadużycie #16797 19 września 2015, 11:36

dinka Gotowa na wszystko
Nesunia dobrze,ze masz możliwość dospania do 9:00 :)

Zgłoś nadużycie #16798 19 września 2015, 12:49

Cola Fajna mama
Hehe, u nas dzisiaj jak jeden spal, to drugi wdtawal. Leos np o pierwszej stwierdzil, ze jest straaaaaasznie glodny i poszedl z tata jesc :-) . A jak juz w koncu zasnal to Florek sie obudzil i nie chcial zasnac :-) . W koncu Lepn wstal o 5.40 i koniec spania. P myslalam, ze padnie i jakos ublagal jeszcze pol godziny u Leoska :-)

Zgłoś nadużycie #16799 19 września 2015, 13:14

Cola Fajna mama
A tetaz Leos zlapal Florka za raczke i tacy przytuleni zasneli :-)

Zgłoś nadużycie #16800 19 września 2015, 13:48

musi wyglądać słodko :)

Zgłoś nadużycie #16801 19 września 2015, 15:34

Cola Fajna mama
Wygladalo slodko przez 5 minut :-) potem chcialam Florka odlozyc, ale nic z tego. Dzisiaj sie nie da, caly dzien na mamie :-)

Zgłoś nadużycie #16802 19 września 2015, 19:47

Cola Fajna mama
Alez dzisiaj tu cisza :-)

Zgłoś nadużycie #16803 19 września 2015, 21:20

Madzia818 Gotowa na wszystko
Wcia kochana jak czytam twoje posty widzę swoją sytuację, bolesne skurcze, wszystko robisz i cisza. Milej imprezki dzisiaj :) Cola to nockę mieliście kiepska, mam nadzieje ze dzis będzie znacznie lepiej.

Zgłoś nadużycie #16804 19 września 2015, 22:58

diankaDB Fajna mama
Caly dzien nie miałam czasu zeby tu zajrzeć a taka byłam ciekawa co u Was i czy przypadkiem Wcia jeszcze nie rodzi! :D oj, Kochana, bawi się z Toba Anielka tak jak ze mną Majeczka ;) ale naprawde podejrzewam, ze juz niedługo!!!!

My dzis mieliśmy gości, przyjechali moi rodzice i brat. Zasypali nam ogromem prezentów, od siebie i od mojej siostry - strasznie mi bylo milo :) siostra nie przyjechała, chociaz bardzo jej zależało, ale i ona i jej synek ostatnio troche chorują i bała sie zeby nie zarazić Majeczki, wiec pogadalysmy tylko przez telefon i ma przyjechać następnym razem :)

Majeczka była dla gości o tyle gości na, ze prawie cala ich wizytę przespała a resztę wisiała na cycu nie dając się dziadkom sobą nacieszyć. No, ale może innym razem bedzie laskawsza i przynajmniej zaprezentuje im swój uśmiech numer 5, który mi serwuje zawsze po karmieniu :D

Nasluchalam się od taty mnóstwa komplementów i strasznie mi bylo milo :D zwykle prawi komplementy wyłącznie mojej mamie, a co do reszty świata jest dość powściągliwy, a tu zachwycał się moja figura po ciąży i śliczna buziulka Majeczki - mówił, ze jest identyczna jak ja w jej wieku. Nie mam tu żadnego zdjęcia zeby moc to zweryfikować wiec nie ocenie, ale też mi się wydaje ze Malutka jest podobna do mnie. Po Pawle ma chyba tylko oczka :)

Co do Pawla - wieczorem nadrobil lulajac Malenka, jakas marudna była a przy tatusiu się uspokoiła :)
ale to fakt, ze z niego leniuszek jakich malo i widzę w tym swój duzy błąd, bo sama go do tego przyzwyczaiłam.. A jeszcze dolozylam sobie kiedy ze względu na chore nogi nie mógł chodzic - doszło do tego, ze nawet jak dzwonił jego telefon to biegłam zeby mu go podać, zeby on mógł sobie grzecznie siedzieć na kanapie - i nawet do takiej głupoty się przyzwyczaił, jak dzwonil telefon to bylo: podasz? - mimo ze razem siedzielismy na kanapie a tel byl w innym pokoju.. I dopiero jak głośno powiedzialam ze gdybym sama tak sie zachowywala to tez bym wazyla sto kg a nie 50 i powinien się wstydzić, to ogarnal ze rzeczywiście to troche nie halo..
No, ale 'widzialy gały co braly' - co jak co, ale lenia z niego nie wypedze, nawet się nie ludze.. ;)

Zgłoś nadużycie #16805 20 września 2015, 7:05

wcia Gotowa na wszystko
Hej dziewczyny :)

U mnie skurcze w pewnym sensie ustaly, owszem sa, ale nie az tak bolesne, wiec ja juz nie wiem czy kiedykolwiek urodze! :( Mala, masz jeszcze tydzien!

Dianka, zazdroszcze Ci tak ekspresowego powrotu fo figury!!! Ja jestem z dnia na dzien coraz to wieksza, coraz pelniejsza, coraz bardziej opuchnieta. Marze z calego serca, aby juz moc zakladac swoje taliowane spodnice...
Super, ze taki mily dzien za Toba :) A, ze spioch po tatusiu... ciekawe czy to wszystkie Pawly sa takimi spiochami? :D No i dobrze, ze jest do Ciebie podobna, bedzie kolejna pieknoscia :)

Zgłoś nadużycie #16806 20 września 2015, 10:42

hej dziewczyny ja dalej w dwupaku i w ogolę ostatnio wstaje jakaś obolała wy tez tak macie ten brzuch już tak ciąży

Zgłoś nadużycie #16807 20 września 2015, 19:41

wcia Gotowa na wszystko
Ja chyba nigdy się nie rozpakuję. Już nie mam się w co ubierać, mam takie opuchnięte nogi, ledwo zmieściłam się w rajtki przed ciąży, a nosiłam 3. Jestem już mocno zmęczona, opuchnięta na maksa i nic... Pobolewa troszkę i tyle. Smutne to, ale co tam. Połaziłam dziś troszkę po ikei. Kupiłam pościel i kilka pierdół i ledwo wytrzymałam. Główka już jest tak nisko. No nic, jutro ktg- zobaczymy jak się rzecz ma.
Ja też chcę tulić już córeczkę! I chudnąć też chcę!

A jak reszta brzuchatek?

Zgłoś nadużycie #16808 20 września 2015, 20:08

Leena88 Gotowa na wszystko
Hej :) Ja całą noc i dzień walczę ze skurczami... Masakrycznie bolą (takie do krzyża promieniujące i ud), byłam na ktg (zapisały się 2 skurcze powyżej 80 w odstępie 12min), ale ponoć to przepowiadające, bo nieregularne... No ale szyjka mocno skrócona i rozwarcie na palec są, więc może się rozkręci... Lekarz kazał wrócić, jak do 21 będą nadal silne... No są... ale nie chcę jechać na marne znów, albo żeby mnie zostawili...

Zgłoś nadużycie #16809 20 września 2015, 20:16

atomcia Fajna mama
Wcia, ja już straciłam nadzieję, na to, że rozpakuję się przed terminem. Mam jakieś nieregularne skurcze, mniej lub bardziej bolesne, ale już się do nich przyzwyczaiłam i na nic się nie nastawiam. Jest mi już meeeeega ciężko, gadam do tego mojego syna, żeby wychodził, a On nic :-( Każdego dnia się budzę i coraz ciężej... Przytulam Cię mocno, bo doskonale rozumiem jak się czujesz :-*
---
Leena, no czyżby czyżby? :-) Trzymam kciuki :-) Może choć Tobie zrobi się lżej ;-)

Zgłoś nadużycie #16810 20 września 2015, 21:08

wcia Gotowa na wszystko
Ooo Leena, może choć Ty się rozpakujesz! U mnie ucichło :(