Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Wrześniówki 2015 :)

Zgłoś nadużycie #16751 17 września 2015, 21:05

Cola Fajna mama
Dianka, to zjedz :-) moze nie tabliczke, ale pare kawaleczkow czemu nie?

Zgłoś nadużycie #16752 17 września 2015, 21:05

atomcia Fajna mama
Leena kurde, to może coś jest na rzeczy? Mamy zagadkę jak nie wiem :-) Wyczytałam, że takie zachowanie może wskazywać na ciążę urojoną u suczki, ale Bella cieczkę miała w lipcu to chyba się jej po dwóch miesiącach nie przypomniało, że może być w ciąży? :-P Może to jakieś moje hormony czuje ??

Dianka hihi :-) Te hormony :-P

Zgłoś nadużycie #16753 17 września 2015, 21:07

Cola Fajna mama
Atomciu,.a mi sie cos kojarzy, ze ja kiedys cos na ten temat czytalam :-)

Zgłoś nadużycie #16754 17 września 2015, 21:23

diankaDB Fajna mama

Cola napisał(a)

Dianka, to zjedz :-) moze nie tabliczke, ale pare kawaleczkow czemu nie?

i bez tego moje wypróżnianie się jest drogą przez mękę.. :( już przed ciążą miałam wieczne problemy z zaparciami, a teraz dochodzi jeszcze strach o to szyte krocze, czy nic mi tam nie pęknie :/

Zgłoś nadużycie #16755 17 września 2015, 21:40

Cola Fajna mama

diankaDB napisał(a)

i bez tego moje wypróżnianie się jest drogą przez mękę.. :( już przed ciążą miałam wieczne problemy z zaparciami, a teraz dochodzi jeszcze strach o to szyte krocze, czy nic mi tam nie pęknie :/

Rozumiem :-( ja mam chwilowo klopoty po cc w tym temacie, ale mam nadzieje, ze przejsciowe i niedlugo sie ureguluje :-) . Wczoraj wcinalam suszone sliwki, zeby chociaz troche bylo lzej :-)

Zgłoś nadużycie #16756 17 września 2015, 21:41

agusiaczek30 Gotowa na wszystko
diankaDB podobno kazda kobieta sie stresuje po porodzie oddac stolec ale mozna sobie pomóc czopkiem to nie zaszkodzi takze nie boj sie jak wystąpi zaparcie to po prostu uzyjesz czopka
tak najprawdopodobniej wyglada moj skarb    http://skroc.pl/975d4

Zgłoś nadużycie #16757 17 września 2015, 22:08

Madzia818 Gotowa na wszystko
Ja czekoladę musiałam odpuścić bo Lile potem brzusio bolał :( ale nie powiem coli bym się napiła.Dianka a jak Twoje hemoroidy, mnie strasznie męczyły po porodzie, ale od wczoraj jest lepiej. Mam nadzieję, że już tak zostanie.Oj tak jest strach po porodzie, chociaż z Jula miałam większy strach, teraz już w miarę okej.

Zgłoś nadużycie #16758 17 września 2015, 22:21

mamuskaokruszka Gotowa na wszystko
Nie ucielo mi posa a Franka przywieźli ;) jest kochany cudowny malutki Na salę pogodowa wpuscii mnie po piątej po wpisaniu tony papierków. Urodziłam 10:25 sn byłam zmęczona i śpiąca bo od pierwszej już nie spałam te skurcze pod koniec to bardzo męczące byly imarzylam żeby się skończyło położna powiedziała ze jeszcze raz popre to powie jaki kolor włosów ma Franio ;) i śmiały się ze mnie ze mam własny system trzy po trzy na partych skurczach jeden wdech a 3 parcia ;) ale po trzech mialam synka na klacie. Leżę na wczesniakach bo lepsze warunki ciotka mi zapewniła nie byłam cięta i fruwam jak fryga ;) mam tylko jakiś szew w środku powedzialy że jest krwawiace otarcie i trzeba zaszyc już tak nie krwawienie ale lało się strasznie ;) Taka szczęśliwa jestem bo byłam pewna ze sama se tu będę post tworzyć a Wy będziecie brzdace tulic a tu taka niespodzianka ;)

Zgłoś nadużycie #16759 18 września 2015, 6:57

Cola Fajna mama
Ide dzisiaj w koncu do fryzjera :-) ... i mam juz ponad 10 kg na minusie :-)
Milego dnia :-)

Zgłoś nadużycie #16760 18 września 2015, 8:01

dinka Gotowa na wszystko
Cola miłego relaksu ;)
Jak tam dziewczynki nocka?
Dianka i jak tam pokusilas się na czekoladę ?

Zgłoś nadużycie #16761 18 września 2015, 8:19

aaolciaa Supermama
Ahoj Maminki i brzuchatki!

Ja również melduję się nadal w dwupaku! Jeja, nic się nie dzieje, a sama doszukuję się jedynie symptomów porodu... No nic nie poradzę, syna mam coś baaardzo upartego :)

Wczoraj byłam w szpitalu na ktg i nic! Dosłownie nic się nie działo, no żadnych skurczów :/

Wcia, pytałaś jak było z Oliwką. Oliwkę urodziłam dzień po terminie, ale tutaj mam nadzieję, że jednak chociaż ciut wcześniej przed terminem syn zechce ze mną współpracować ;)

Mamuskaokruszka, Ty to jesteś niemozliwa. Uwielbiam Cię czytać ;) Super, ze takie masz warunki! Ucałuj Frania!

Dianka, ja od oliwkowego porodu mam do dzisiaj problemy z wypróżnianiem. Ale faktycznie może wspomóż się czopkami? co?

Cola, no ładnie Ci waga spada. Oby i u mnie tak było. A fryzjer się należy świezo upieczonej mamusce! A co!

Atomcia, ja to w sprawie pieska, a raczej suczki nic nie pomogę. Ale sama uważam, że zwierze jest na tyle mądre, że może wyczuwać co się święci i to w taki sposób sygnalizuje...
Nasza Oliwcia już jest z nami ;)

Zgłoś nadużycie #16762 18 września 2015, 8:20

aaolciaa Supermama
Dinka, u mnie noce wyglądają ostatnio ciężko. Tzn Budzę się milion razy, myślę i myślę i oczywiście są wycieczki na siusiu. Ale nic poza tym :/
Nasza Oliwcia już jest z nami ;)

Zgłoś nadużycie #16763 18 września 2015, 8:28

dinka Gotowa na wszystko
Aaolcia u mnie noc podobna :/

Zgłoś nadużycie #16764 18 września 2015, 9:09

Leena88 Gotowa na wszystko
I u mnie nocki to tylko leżenie i wstawanie na siusiu.. Rano trochę pospałam :) Mykam na morfologię - muszę odświeżyć wyniki ;)

Zgłoś nadużycie #16765 18 września 2015, 10:17

agusiaczek30 Gotowa na wszystko
hej dziewczynki ja dalej w dwupaku :)
tak najprawdopodobniej wyglada moj skarb    http://skroc.pl/975d4

Zgłoś nadużycie #16766 18 września 2015, 11:01

Nesunia Gotowa na wszystko
Jejciu tylko garstka jest jeszcze w dwupaku :) te 9 msc tak szybko minęło, ze nawet nie wiem kiedy!

Za nami dzisiaj nieprzespana noc. Maleńka dzisiaj wyjątkowo budziła sie co 2,5 h. Wzięła sobie do serca zalecenia położnej :) ale za to szybciutko zasypiała po jedzonku. Tylko ja jakoś spać nie mogłam :/ za to rano dostałam niespodziankę :) Marcin pojechał na pocztę bo było awizo na mnie. Myślałam, ze to pracodawca odesłał akt urodzenia małej, a to była paczka od mojej cioci z Ameryki :) śliczne ubranka takie od 6 msc i więcej. Jak zobaczyłam ceny na metkach to aż sie za głowę złapałam. Ja sobie takich drogich rzeczy nie kupuje! Jest to strasznie miłe, tym bardziej, ze zaraz po urodzeniu kurier przyniósł mi od niej kosz kwiatów :) w ogóle to nie wiem co zrobić, bo ona bardzo chce przyjechać na chrzest. Zaprosilabym ja, ale chcemy zrobić mała uroczystość i boje sie, ze reszta rodziny sie obrazi :/

Zgłoś nadużycie #16767 18 września 2015, 11:31

dinka Gotowa na wszystko
Nesunia super niespodzianka ! :) oj znam ten dylemat i problem :/ jak zaprosisz jedną osobę np. ciotkę to inne ciotki już się obraża ! kurcze ,ale widać,ze bardzo jej zależy być u was...

Zgłoś nadużycie #16768 18 września 2015, 11:41

wcia Gotowa na wszystko
Atomcia, podobno zwierzęta wyczuwają takie rzeczy. Takie są ludowe teorie, ale coś musi być na rzeczy.

Aaolciaa, oby Synio urodził się niebawem, bo wiem jak mocno to jest uciążliwe.

Cola, zazdroszczę spadającej wagi. Chciałabym się już poczuć lekko :D Zrelaksuj się u fryzjera :)

Agusiaczek, może dziś lub jutro pojawi się Ksawuś, oby :)

Za mną dzisiaj ciężka noc :( najpierw aż płakałam, bo było mi gorąco, bo skurcze, przy których miałam silne mdłości i oczywiście ból pleców i krocza. Żaliłam się Pawłowi mocno. Ja naprawdę nie pamiętam już jak to jest nie być w ciąży... Spałam od 22 do 24:30 a potem od 6 do 7, jak zadzwonił Pawła budzik. Rano byłam na zakupach, czeka mnie jeszcze sprzątanie, obiad i nieco ogarnąć mieszkanie trzeba na jutrzejszą parapetówkę :) w takim razie czekaj Anielka do niedzieli :)

Zgłoś nadużycie #16769 18 września 2015, 11:57

Leena88 Gotowa na wszystko
Wcia - jak ja Cię rozumiem... jak to było przed ciążą ?? Nie pamiętam... :( A w nocy zalewałam się potem z gorąca - pomimo otwartego okna balkonowego! Nie wiem czemu... Zasnęłam dopiero nad ranem... Ale za to mniej mnie dziś znów spojenie boli, więc coś porobiłam w domu :)

Zgłoś nadużycie #16770 18 września 2015, 12:05

dinka Gotowa na wszystko
a ja dziś opyliłam pół tabliczki czekolady i robię krokiety z kapustą i pieczarkami ,a dla dzieci słodkie naleśniki :) a co tam ostatnie dni żeby obrzerać się :)