Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Wrześniówki 2015 :)

Zgłoś nadużycie #11 28 grudnia 2014, 13:09

amath89 Fajna mama
Ciężko mi uwierzyć, że zakładam ten wątek... Jeszcze oszołomiona, przerażona i targana niesamowitymi emocjami... Ale szczęśliwa :D
Zapraszam Wrześniówki :)

Zgłoś nadużycie #12 28 grudnia 2014, 13:19

trantitla Fajna mama
Nooooo wiec jeszcze raz gratuluje! Oby te Twoje i tych, co do Ciebie zaraz dolacza 9 miesiecy, byly piekne i nudne ;D na kiedy masz termin z OM? ;D jeja, jaram sie jakbym to ja znowu w ciazy byla ;p tak jak mowie, bede obserwowac, bo mam ogromny sentyment :) jakies objawy juz?

Zgłoś nadużycie #13 28 grudnia 2014, 13:23

amath89 Fajna mama

trantitla napisał(a)

Nooooo wiec jeszcze raz gratuluje! Oby te Twoje i tych, co do Ciebie zaraz dolacza 9 miesiecy, byly piekne i nudne ;D na kiedy masz termin z OM? ;D jeja, jaram sie jakbym to ja znowu w ciazy byla ;p tak jak mowie, bede obserwowac, bo mam ogromny sentyment :) jakies objawy juz?

Dzięki, to bardzo miłe :) Termin mi wylicza póki co na 7.09, zobaczymy co powie lekarz. Jutro idę na betę z krwi.
Też na początku miałaś takie poczucie odrealnienia?
Co do objawów, to mniej więcej od Wigilii pobolewa mnie brzuch tak jak przed okresem. Mam też takie poczucie pełnego brzucha, jak przy wzdęciach, choć niewiele jem.

Zgłoś nadużycie #14 28 grudnia 2014, 13:31

trantitla Fajna mama
Tez mialam takie uczucie ;) i towarzyszylo mi chyba az do momentu, kiedy malutka ze mnie wyszla i polozyli mi ja na brzuchu ;) do teraz zreszta czasem towarzyszy, patrze na nia i nie moge uwierzyc, ze to ja ja stworzylam, ze jeszcze niedawno kopala mnie od srodka ;) pobolewania jak na okres sa normalne, uczucie pelnosci tez ;) ja mialam termin z om na 3 wrzesnia, a z pierwszego usg na 6, jak widac termin z om byl tym prawdziwym :) Ale Ci zazdroszcze! Juz tesknie za ciaza, teraz nam pewnie bedzie trudniej zajsc, bo nabawilam sie hashi. Ojjjj kibicuje z calego serducha!

Zgłoś nadużycie #15 28 grudnia 2014, 13:48

Szpilkka Supermama
Ooo już Wrześniówki :-) Gratuluje!

Sierpniówka'15

Zgłoś nadużycie #16 28 grudnia 2014, 13:51

agnesj77 Fajna mama
witam pierwszą wrześniówkę 2015
czekam na kolejne
z przyjemnością będę Was sledzić i przeżywać to wszystko jeszcze raz

Ja nie miałam ani bólów brzucha ani uczucia pełności. Ok 2 miesiąca dostałam tylko wstrętu do mięsa i wędlin nawet patrzeć na reklamy w tv nie mogłam jak pokazywali szynkę itp Ale porannych mdłości nie miałam tylko przez kilka dni wieczorne. Wszystko przeszło ok 4 miesiąca.

Zgłoś nadużycie #17 28 grudnia 2014, 14:48

amath89 Fajna mama

trantitla napisał(a)

Tez mialam takie uczucie ;) i towarzyszylo mi chyba az do momentu, kiedy malutka ze mnie wyszla i polozyli mi ja na brzuchu ;) do teraz zreszta czasem towarzyszy, patrze na nia i nie moge uwierzyc, ze to ja ja stworzylam, ze jeszcze niedawno kopala mnie od srodka ;) pobolewania jak na okres sa normalne, uczucie pelnosci tez ;) ja mialam termin z om na 3 wrzesnia, a z pierwszego usg na 6, jak widac termin z om byl tym prawdziwym :) Ale Ci zazdroszcze! Juz tesknie za ciaza, teraz nam pewnie bedzie trudniej zajsc, bo nabawilam sie hashi. Ojjjj kibicuje z calego serducha!

Nie martw się Hashimoto, ja mam niedoczynność tarczycy od paru lat, diagnozowali mi też niby hiperprolaktynemię (choć zdania lekarzy były sprzeczne) i PCO, miałam cykle 40-120-dniowe i... zaszłam za pierwszym podejściem :D Przyznam, że olałam zalecenie ginekologa, żeby od 16 dnia cyklu brać luteinę na wywołanie miesiączki (bo cykle muszą być wyregulowane, bo inaczej mogą być bezowulacyjne itd...). Postanowiłam dać szansę swoim naturalnym, długim cyklom. I wygląda na to, że miałam owulację w 36 dc. :)
Dziękuję za wszystkie miłe słowa, jesteście kochane!

Zgłoś nadużycie #18 28 grudnia 2014, 15:41

Fleur Zaprawiona w bojach
jestem i ja :) jutro chyba polece do gin po pracy a jak mnie nie przyjmie to 12 ... glowa mnie boli od wrazen... i krzyz srrasznie dokucza... czy w 4 miesiacu bedzie widac na usg czy fasolka zagniezdzila sie w macicy czy gdzies indziej? cholernie boje sie pozamacicznej i wole chuchac na zimne ...

Zgłoś nadużycie #19 28 grudnia 2014, 15:56

gusiaa Supermama
Jejciuuu;D
Gratuluje i spokojnych 9 miesiecy :)

Lutówka 2015
Aniołek (*) 9tc.. 1.03.14 :(

Zgłoś nadużycie #20 28 grudnia 2014, 16:23

Tasia170 Gotowa na wszystko

Fleur napisał(a)

jestem i ja :) jutro chyba polece do gin po pracy a jak mnie nie przyjmie to 12 ... glowa mnie boli od wrazen... i krzyz srrasznie dokucza... czy w 4 miesiacu bedzie widac na usg czy fasolka zagniezdzila sie w macicy czy gdzies indziej? cholernie boje sie pozamacicznej i wole chuchac na zimne ...

Chcialas napisac w 4 tyg :) I powinnas juz zobaczyc pecherzyk ciazowy. I nie mysl tyle o ciazy pozamacicznej.
A tak poza tym to moje najszczersze gratulacje dla wrzesniowek 2015 :)

Pozdrawiam :) Czerwcowka 2015

Zgłoś nadużycie #21 28 grudnia 2014, 16:29

Tasia o 4 tydzien chodzilo o czywiście. ... to takk z wrazenia.... nie przypuszczalam ze dzisiejszy dzien tak sie potoczy.... ufff

Zgłoś nadużycie #22 28 grudnia 2014, 16:40

Tasia170 Gotowa na wszystko
Test to pikus ;) Poczekaj az zobaczysz bijace serduszko,raczki,nozki :) To jest dopiero mega uczucie :) Jeszcze raz gratuluje :)

Zgłoś nadużycie #23 28 grudnia 2014, 16:59

Maaagda Supermama
Ja byłam na usg w 4tc i 2d i było widać samo ciałko żółte bez pęcherzyka ciążowego, pęcherzyk widziałam w 5tc i 2d, może poczekaj kilka dni, bo jak jeszcze pęcherzyka ni ebędzie to dopiero będizesz się denerwować

Zgłoś nadużycie #24 28 grudnia 2014, 17:01

trantitla Fajna mama

Fleur napisał(a)

Hej i Tobie gratuluje ;) powinno byc juz cos widac na usg, ale nie nastawiaj sie lepiej na razie. Tak ok 6 tyg bedziesz juz miala pewnodc :) druga krecha pieeeeekna! Na kiedy wychodzi Ci termin? Bo beta chyba juz wysoka, skoro taka krecha :D A moze bedzie dwojeczka ;)

Zgłoś nadużycie #25 28 grudnia 2014, 17:54

amath89 Fajna mama

trantitla napisał(a)

pobolewania jak na okres sa normalne, uczucie pelnosci tez ;) !

A kiedy Ci przeszły te bóle?

Zgłoś nadużycie #26 28 grudnia 2014, 18:10

trantitla no cossss ty, nie strasz :) w nsszych rodzinach nie bylo blizniakow... jutro moze byc za wczesnie... moze ppojde 12 stycznia to bedzie 6t i 3 dc. nie pozno? ? nie wiem czy mnie wczesniej przyjmą zreszta... termin wylicza mi na 6 wrzesnia

Zgłoś nadużycie #27 28 grudnia 2014, 18:29

trantitla Fajna mama
Ojjj ciezko mi powiedzorc, bo w styczniu mialam zapalenie pluc i ogolnie bylo ciezko...
Fleur w mojej rodzinie i rodzinie meza mojej kuzynki tez nie bylo, a w maju zeszlego roku urodzila dwie sliczne dziewczynki ;)

Zgłoś nadużycie #28 28 grudnia 2014, 19:45

Szpilkka Supermama

Fleur napisał(a)

W 4 tygodniu może nie byc jeszcze nic widac i tylko nerwy będą .... poczekaj do 6 tygodnia. U mnie 5tydz i 6 dzień był zarodek a dwa tygodnie później było serduszko.

Zgłoś nadużycie #29 28 grudnia 2014, 20:49

mozajka Początkująca
Witajcie. Chętnie dołączę do waszej grupy. U mnie termin wychodzi w okolicy 10 września. Do tej pory zrobiłam dwa testy i oba z + wynikiem. W którym tygodniu wybieracie się na 1. wizytę? Ja planuję pójść 14.01 ale nie wiem czy do tego czasu wytrzymam.

Zgłoś nadużycie #30 28 grudnia 2014, 20:56

amath89 Fajna mama

mozajka napisał(a)

Witajcie. Chętnie dołączę do waszej grupy. U mnie termin wychodzi w okolicy 10 września. Do tej pory zrobiłam dwa testy i oba z + wynikiem. W którym tygodniu wybieracie się na 1. wizytę? Ja planuję pójść 14.01 ale nie wiem czy do tego czasu wytrzymam.

Cześć, witamy kolejną wrześniówkę! :)
Ja zamierzam jutro zadzwonić do ginekologa i po prostu zaklepać najbliższy wolny termin. Chciałabym zapytać o parę rzeczy, np. o moje uporczywe bóle brzucha, czy mogę/powinnam brać no-spę itp.
Pozdrawiam