Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Wrześniówki 2014

Zgłoś nadużycie #31 10 stycznia 2014, 15:57

Sysia12 Gotowa na wszystko
Ja rowniez gratuluje bardzo serdecznie i zycze wszystkiego dobrego i zebyscie przechodzily te poczatki bez zadnych objawow a zwlaszcza bez mdlosci bo to masakra :) pozdrawiam serdecznie

Zgłoś nadużycie #32 10 stycznia 2014, 18:56

MKK Fajna mama
Ojej, ale ten czas leci, juz wrześnióweczki :) Gratuluję wszystkim Mamusiom i życzę spokojnych, nudnych ciąż :)

Zgłoś nadużycie #33 11 stycznia 2014, 16:35

rzaba Fajna mama
gratulcje dla wszystkich wrzesniowek ;) ) i witam na tym fajnym babskim forum ;)

Zgłoś nadużycie #34 11 stycznia 2014, 20:32

Patinia Gotowa na wszystko
ja również gratuluję Wrześniówkom - tym, które już tu są i tym, które lada chwila tu będą :) ja bardzo miło wspominam początki :) pozytywny test, pierwsza wizyta... a teraz z każdym tygodniem czas leci szybciej i szybciej :) trzymam kciuki za Was i oby przykrych objawów było jak najmniej :)

lipcówka 2014 :)

Zgłoś nadużycie #35 12 stycznia 2014, 9:09

Jetta Fajna mama
Dziekuje bardzo ! :)
NASZA TABELKA:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/10IqpZT1T5yPIZOsNMlQ8WgjBLG6EBZjri_ErDJwV...

Zgłoś nadużycie #36 12 stycznia 2014, 16:59

Loczek Fajna mama
hej wrześnióweczki :) ja idę jutro na wizytę do ginka...byłam na jednej ale nie u swojego i wiele nie zobaczyłam a to było kontrolnie przed wyjazdem do rodziny na mazury....ale ten gin wyliczył mi rzekomo termin na 30 sierpnia :) zobaczymy co jutro wyliczy mój gin :) w każdym bądź razie termin będę miała na pograniczu sierpienia i września :) i nie będę urywać że mam sentyment do wrześniówek bo mój synek jest z 8 września 2012 i wtedy należałam już tutaj do forum ale pod innym nickiem :) a teraz kolejna dzidzia i może jak los da to tez wrześniowe będzie :) będę zaglądać do Was :) i do sierpniówek :) mam nadzieję że będę mogła :) buziaki mamusie :*

p.s na prawdę teki sentyment mam do wrześniówek ojjj aż łzka w oku sie kręci jak sobie przypomne poprzednią ciążę :)
Kiedy już się przecierpi wszystko swoje, jeszcze trzeba przecierpieć cierpienia swoich dzieci. To właśnie znaczy być matką.

Zgłoś nadużycie #37 12 stycznia 2014, 17:07

Konto usunięte
Jetta, gratuluję skończonego 6-go tygodnia :)

Zgłoś nadużycie #38 12 stycznia 2014, 17:22

debet23 Fajna mama
Witam nową mamusie i gratuluję ja też mam córkę z 2012 Ale czerwca

Zgłoś nadużycie #39 12 stycznia 2014, 18:59

Szpilkka Supermama

Loczek napisał(a)

hej wrześnióweczki :) ja idę jutro na wizytę do ginka...byłam na jednej ale nie u swojego i wiele nie zobaczyłam a to było kontrolnie przed wyjazdem do rodziny na mazury....ale ten gin wyliczył mi rzekomo termin na 30 sierpnia :) zobaczymy co jutro wyliczy mój gin :) w każdym bądź razie termin będę miała na pograniczu sierpienia i września :) i nie będę urywać że mam sentyment do wrześniówek bo mój synek jest z 8 września 2012 i wtedy należałam już tutaj do forum ale pod innym nickiem :) a teraz kolejna dzidzia i może jak los da to tez wrześniowe będzie :) będę zaglądać do Was :) i do sierpniówek :) mam nadzieję że będę mogła :) buziaki mamusie :*

p.s na prawdę teki sentyment mam do wrześniówek ojjj aż łzka w oku sie kręci jak sobie przypomne poprzednią ciążę :)

może dzidzi też przeczeka w brzuszku do września i urodzi się przed urodzinami braciszka :-) ?
Pamiętamy Iskiereczko 6tc (*)        

Zgłoś nadużycie #40 12 stycznia 2014, 19:00

Loczek Fajna mama

Szpilkka napisał(a)

może dzidzi też przeczeka w brzuszku do września i urodzi się przed urodzinami braciszka :-) ?

no zobaczymy :) ja bym się nie obraziła :)
Kiedy już się przecierpi wszystko swoje, jeszcze trzeba przecierpieć cierpienia swoich dzieci. To właśnie znaczy być matką.

Zgłoś nadużycie #41 12 stycznia 2014, 19:11

Loczek Fajna mama
mój Antos był typowym wrześniowym dzieciaczkiem :) a tu na pograniczu hehe acz kolwiek urodził się w terminie bo miała na 7 i na 10 wrzesnia termin a 8 urodziłam :)

Zgłoś nadużycie #42 13 stycznia 2014, 9:03

angel Gotowa na wszystko
Moje gratulacje wszystkim mama oczekujacym na malenstwo :-) zycze jak najmniej mdlosci :-)

Zgłoś nadużycie #43 13 stycznia 2014, 9:36

debet23 Fajna mama
Hej kobietki jak się czujecie ja juz lepiej.

Zgłoś nadużycie #44 13 stycznia 2014, 10:36

Loczek Fajna mama
hej..ja dzisiaj zaliczyłam pierwszego ciążowego pawika :/ o 11:40 wizyta u ginka

Zgłoś nadużycie #45 13 stycznia 2014, 11:05

debet23 Fajna mama
Oj uroki ciąży. Daj znać co i jak

Zgłoś nadużycie #46 13 stycznia 2014, 13:16

Loczek Fajna mama
ciąża o tydzień młodsza...według OM jestem w trakcie 8 tyg a według usg w trakcie 7 tygodnia....kosmkówka w porządku nic się nie odkleja....maluszka malutkiego widziałam coś tam pikało ale ledwo ledwo echo puścił i powiedział że dopiero co zawiązki się zrobiły i dla tego słabiutko słychać....22 na kolejną wizytę i wtedy założy książeczkę ciążową i wypisze zwlnienie...na razie nic nie zakładał i nie dawał zwolnienia bo jest jeszcze za wcześnie....zdjęcia usg nie dał mi pewnie się zapomniał a z tego wszystkiego nie poprosiłam....za tydzień na pewno mi da.....

Zgłoś nadużycie #47 13 stycznia 2014, 13:28

luxurious Supermama

Loczek napisał(a)

ciąża o tydzień młodsza...według OM jestem w trakcie 8 tyg a według usg w trakcie 7 tygodnia....kosmkówka w porządku nic się nie odkleja....maluszka malutkiego widziałam coś tam pikało ale ledwo ledwo echo puścił i powiedział że dopiero co zawiązki się zrobiły i dla tego słabiutko słychać....22 na kolejną wizytę i wtedy założy książeczkę ciążową i wypisze zwlnienie...na razie nic nie zakładał i nie dawał zwolnienia bo jest jeszcze za wcześnie....zdjęcia usg nie dał mi pewnie się zapomniał a z tego wszystkiego nie poprosiłam....za tydzień na pewno mi da.....

Loczek nom to super !! Gatulacje !! Widzisz maluch jest, serducho pika to musi byc wszytko dobrze!! A nie tam Cie nastraszyli ostatnio, w tym szpitalu :/
Mamy tak samo wizyty . Tez 22 ide do swojego lekarza. Na ktora godzine masz ??

Zgłoś nadużycie #48 13 stycznia 2014, 13:34

Loczek Fajna mama

luxurious napisał(a)

Loczek nom to super !! Gatulacje !! Widzisz maluch jest, serducho pika to musi byc wszytko dobrze!! A nie tam Cie nastraszyli ostatnio, w tym szpitalu :/
Mamy tak samo wizyty . Tez 22 ide do swojego lekarza. Na ktora godzine masz ??

na 11:40 tak samo jak dzisiaj :)

Zgłoś nadużycie #49 13 stycznia 2014, 13:35

Loczek Fajna mama
zastanawia mnie jak to się stało że jest tydzień młodsza ciążą bo jeden raz tylko sie niezabezpieczyliśmy heh

Zgłoś nadużycie #50 13 stycznia 2014, 13:37

AnnaKatarzyna Gotowa na wszystko
Gratuluje wrześniówki :) życzę Wam aby ciąże przebiegały bez komplikacji i aby przybywało Was tu każdego dnia :)