Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

**********WRZEŚNIOWE BĄBELKI 2013*******

Zgłoś nadużycie #31 6 stycznia 2013, 14:17

Konto usunięte
I jak dziewczyny, co tak tu cicho?

Zgłoś nadużycie #32 6 stycznia 2013, 14:32

kasia21051988 Zaprawiona w bojach
no wlasnie...czy ja mam objawy ciazowe?

MÓJ ANIOŁEK CÓRECZKA 8TC

Zgłoś nadużycie #33 6 stycznia 2013, 14:36

Ula79 Zaprawiona w bojach
Witajcie Wrześniówki!
Wrześniowa mama 2012 :)

Zgłoś nadużycie #34 6 stycznia 2013, 14:40

Misia82 Fajna mama
Witajcie na forum :)
Jezusicku jak ten czas szybko leci, niedawno co ja ( lutówka) się tu zalogowałam a tu już wrześnióweczki się pojawiły :) Dziewczynki gratulacje i powodzenia :)

Zgłoś nadużycie #35 6 stycznia 2013, 14:44

Konto usunięte

kasia21051988 napisał(a)

no wlasnie...czy ja mam objawy ciazowe?

Mnie lekko pobolewa brzuszek (ale tak delikatnie) ale piersi to szybciutko mnie bolały :) Wychodzi na to, że w ciążę zaszłam koło 20 grudnia a od wigilii mnie piersi bolały jak cholera :) A co najśmieszniejsze - pierwsze lewa, po kilku dniach prawa :) No i od Bożego Narodzenia zaczęłam mieć nudności i wymioty, dlatego test zrobiłam 3 dni przed terminem miesiączki i... wyszedł pozytywny :) Dziwne, bo przeważnie wychodzi dopiero po terminie, ale mam nadzieję, że to dobry znak! Ostatnio byłam w ciąży w zeszłym roku, to pierwszy test pozytywny wyszedł mi dopiero po miesiącu od terminu miesiączki (byłam u ginka i mówił, że nie widać ciąży i że może mi się okres spóźnia z jakiś innych powodów). Dopiero po miesiącu wyszedł mi test i beta, ale niestety ciąża się nie rozwijała, a na koniec poroniłam dzień przed terminem łyżeczkowania :(
Ale teraz jestem dobrej myśli, po roku starań mam nadzieję, że wreszcie się uda !!! :)

Zgłoś nadużycie #36 6 stycznia 2013, 14:46

Konto usunięte

Misia82 napisał(a)

Witajcie na forum :)
Jezusicku jak ten czas szybko leci, niedawno co ja ( lutówka) się tu zalogowałam a tu już wrześnióweczki się pojawiły :) Dziewczynki gratulacje i powodzenia :)

Witaj :) Szczęściaro, masz jeszcze miesiąc do porodu :) Jak ja się nie mogę doczekać już :) Jak się czujesz?

Zgłoś nadużycie #37 6 stycznia 2013, 14:52

kasia21051988 Zaprawiona w bojach
prawy mnie kul strasznie...jajnik wczoraj masakra...a cycki tak bolaly w piatek ze z bolu ryczalam...i mam duzo sluzu wy tez ?? ?? ?

MÓJ ANIOŁEK CÓRECZKA 8TC

Zgłoś nadużycie #38 6 stycznia 2013, 14:55

Konto usunięte

kasia21051988 napisał(a)

prawy mnie kul strasznie...jajnik wczoraj masakra...a cycki tak bolaly w piatek ze z bolu ryczalam...i mam duzo sluzu wy tez ?? ?? ?

śluzu też mam dużo a piersi tak bolą, że ciężko spać na brzuchu :) I rosną jak na drożdżach, z małego A na dość pokaźne B a tu jeszcze 8 miesięcy :)

Zgłoś nadużycie #39 6 stycznia 2013, 15:00

ewela81 Gotowa na wszystko
Gratuluję WRZEŚNIÓWKOM 2013 i życzę spokojnego wyczekiwania na wasze skarbeczki :) :) :)

STYCZNIÓWECZKA 2013 :) :) :)

Zgłoś nadużycie #40 6 stycznia 2013, 15:02

Misia82 Fajna mama

elizka83 napisał(a)

Witaj :) Szczęściaro, masz jeszcze miesiąc do porodu :) Jak ja się nie mogę doczekać już :) Jak się czujesz?

Różnie bywa, ale szczerze ostatni miesiąc jest baaardzo ciężki, mnóstwo dolegliwości, więc się cieszcie " lekkością" :)

Zgłoś nadużycie #41 6 stycznia 2013, 16:39

kobietka66 Fajna mama
GRATULACJE dziewczyny :) ja się właśnie urodziłam we wrześniu to mój miesiąc a ja oczekuję dzidziusia na przełomie czerwca i lipca POZDROWIONKA

Zgłoś nadużycie #42 6 stycznia 2013, 16:49

agas Początkująca
Witajcie :) jestem nowa na forum i gratuluję wszystkim przyszłym wrześniowym mamusiom :) Postanowiłam się do was przyłączyć, z moich obliczeń wynika, że jestem w 5tc, we wtorek jestem umówiona do gina. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.
Pozdrawiam

Zgłoś nadużycie #43 6 stycznia 2013, 17:20

aga.b.81 Supermama
Gratuluję wszystkim dziewczynom, które urodzą swoje dzieciaczki we wrześniu! Ja mam taki sentyment do września, bo sama jestem z września i urodziłam córeczkę we wrześniu 2011 :) Poza tym to piękny miesiąc! Trzymam za Was kciuki!!!

Zgłoś nadużycie #44 6 stycznia 2013, 18:00

Konto usunięte

agas napisał(a)

Witajcie :) jestem nowa na forum i gratuluję wszystkim przyszłym wrześniowym mamusiom :) Postanowiłam się do was przyłączyć, z moich obliczeń wynika, że jestem w 5tc, we wtorek jestem umówiona do gina. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.
Pozdrawiam

Trzymam kciuki :) Ja idę jutro do ginka :) Na pewno będzie dobrze :)

Zgłoś nadużycie #45 6 stycznia 2013, 18:12

Konto usunięte
agas a pobolewa cię podbrzusze ?

Zgłoś nadużycie #46 6 stycznia 2013, 18:14

Marioleczka7 Gotowa na wszystko
Witajcie za specjalnie nie mam dolegliwości czasem mnie tylko lekko mdli ale ogólnie to spoko ja zaszłam w ciążę 10 grudnia i termin przewidywany na 3 września mąż będzie miał prezent na 40 urodziny które obchodzi 4 września do ginka idę w czwartek zobaczymy jak się dzidziuś ma czy jest wszystko ok :-) piersi bolą jak niewiem i rosną znacząco rośnie mi prawa pierś lewa dużo mniejsza ale też rośnie iboli :-( śluzu mam bardzo mało troszkę pobolewa brzuszek na dole ale to normalne . Piszę z komórki przepraszam za błędy i trzymajcie się : pozdrawiam mamusie z wiekiem ciążowym podobnym do mojego :

Zgłoś nadużycie #47 6 stycznia 2013, 18:36

agas Początkująca

elizka83 napisał(a)

agas a pobolewa cię podbrzusze ?

Wiesz skłamała bym, że nie, ale ten ból to taki minimalny :) , ogólnie to jestem senna i jakaś taka podenerwowana, ale myślę że to norma.

Zgłoś nadużycie #48 6 stycznia 2013, 18:43

Konto usunięte
też jestem poddenerwowana :) i mąż mnie wkurza nawet jak na niego patrze mimo, że bidulek nic nie zawinił :)

Zgłoś nadużycie #49 6 stycznia 2013, 18:45

Konto usunięte
Gratuluje mamusiom wrześniowym :) mało mdłości i dużo cierpliwości :) życzy sierpniówka ;p

Zgłoś nadużycie #50 6 stycznia 2013, 18:54

agas Początkująca
Najgorsze jest to, że obrywa się również mojemu Mateuszkowi, bo mnie irytuje, ale muszę się troszkę opanować, synek jeszcze nic nie wie, muszę najpierw potwierdzić u lekarza, że wszystko z fasolką ok.
Robiłam betę hcg 04 stycznia i miałam wynik 116,60 mlU/ml. Według was to dobry wynik, czy za mało?
Jutro idę powtórzyć badanie.