Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

**********WRZEŚNIOWE BĄBELKI 2013*******

Zgłoś nadużycie #37531 7 maja 2014, 12:22

IzaB Zadomowiona
Olensja to uważaj bo Danielek będzie miał rodzeństwo ;)
Zrobiłam dziś jarzynowa synkowi do 4 pojemnikow. Zamroże a jutro zrobie buraczkową i też zamrożę będę miała na kilka dni z głowy.
Jest taka piękna pogoda że wzięłam synka, tableta, gorące mleko z miodem i psa i grzejemy sie przed domem. Doszłam do wniosku ze mama i choroba to zupełnie nie pasujace do siebie okreslenia. Mama nie moze byc chora. Pozdrawiam was słonecznie.

Zgłoś nadużycie #37532 7 maja 2014, 13:04

Olensja Fajna mama

marysia0808 napisał(a)

Iza to szybciutko zdrowiej!! :) a Olu super że Ci się udało przenieść Danielka do swojego pokoiku, zawsze to więcej prywatności dla Was :) Kurczę też bym chciała żeby mój mąż wziął troszkę wolnego, pracuje do 18.00 więc pozostają nam wieczory i weekendy.
A właśnie gotuję obiadek dla małej żaby. Warzywka, różyczka brokuła i troszkę mięska. Czytałam wczoraj że już można wprowadzić winogrona więc może zrobię soczek z jabłka i winogron.

ja z bobovity daje soczek z winogronami :) i bardzo mu smakuje :) mój mąż ma wolne z nadgodzin :)
Zatrzymać czas na chwile zapomnieć się i śmiać :)

Zgłoś nadużycie #37533 9 maja 2014, 7:55

Olensja Fajna mama

IzaB napisał(a)

Olensja to uważaj bo Danielek będzie miał rodzeństwo ;)
Zrobiłam dziś jarzynowa synkowi do 4 pojemnikow. Zamroże a jutro zrobie buraczkową i też zamrożę będę miała na kilka dni z głowy.
Jest taka piękna pogoda że wzięłam synka, tableta, gorące mleko z miodem i psa i grzejemy sie przed domem. Doszłam do wniosku ze mama i choroba to zupełnie nie pasujace do siebie okreslenia. Mama nie moze byc chora. Pozdrawiam was słonecznie.

jeszcze nie planuje rodzeństwa dla Daniela :) i szybko to nie nastąpi....choć chciałam bym
u nas cały czas pada:/i tak ma do wtorku padać:/

Zgłoś nadużycie #37534 9 maja 2014, 10:56

marysia0808 Fajna mama
u nas też beznadziejna pogoda, co chwilę pada więc nawet na spacer nie da rady wyjść.

Zgłoś nadużycie #37535 9 maja 2014, 15:15

Olensja Fajna mama
Marysia mam to samo a chętnie bym poszła na spacer. Ale tak jest zawsze, ze jak mąż ma wolne to jest beznadziejna pogoda i nie ma jak ani gdzie wyjść a jak jest piękne słoneczko i cieplutko to ma pracę:/kurcze:/
na dworze pochmurno więc obiad jest kolorowy :D

Zgłoś nadużycie #37536 9 maja 2014, 17:20

marysia0808 Fajna mama
a co ciekawego dziś gotujesz?

Zgłoś nadużycie #37537 10 maja 2014, 17:57

marysia0808 Fajna mama
hej dziewczyny jak mija weekend? u nas pogoda dalej beznadziejna cały czas pada ale żeby sobie poprawić humor pojechaliśmy z mężem do sklepu dziecięcego (jak ja to uwielbiam) kupiliśmy małej taki pilot z przyciskami, niby pisze że od 9-miesiąca ale bardzo fajny, mówi liczby, kolory, śpiewa piosenki :) wzięłam też taki ochraniacz do łóżeczka na szczebelki bo mam ale tylko taki mały a jak Nadinka szaleje w łóżku to później głowę ma przy szczebelkach albo ręce lub nogi wkłada pomiędzy. Tak więc zakupy udane. Ale powiem wam że strasznie drogie takie sklepy dziecięce. Tutaj w Niemczech przeważnie kupowałam w Kiku i o wiele taniej.
Kładziecie do spania dzieciaki w śpiworki czy śpią wam pod kołderką? ja mam śpiworek od samego początku bo tak się wierci że kołdra by po 5 minutach była zrzucona.

Zgłoś nadużycie #37538 10 maja 2014, 21:18

Olensja Fajna mama
kolorowe warzywa na patelni usmażyłam z ryżem z curry :)
ja chce danielkowi kupić taki telefon zabawkowy który gra bo cały czas piloty wkłada do buzi a potem nie działają :)
Marysia sklepy z artykułami zawsze są drogie :) ja uwielbiam smyka :) w opolu jest ogromny smyk a ile tam rzeczy :D zakochać się idzie :) ja kupiłam tam wdzianko potworka dla synka :) taki pluszowy pajacyk :) cudny :D tylko szkoda że mi już wyrósł z tego :(
jak Danielek miał 2m-ce to taki śpiworek przydawał się :) a teraz to by nie przeszło. Ja małego kładę spać tylko w bodach z krótkim rękawkiem :) nie lubi spać w śpioszkach, odrazu się odkrywa jak jest cały ubrany.
U mnie od wtorku pada:/ pogoda typowo łóżkowa

Zgłoś nadużycie #37539 11 maja 2014, 18:20

Aga32 Fajna mama
Hej! U nas też deszczowo :/ Byłam z Adą u mojej mamy i reszta dnia w domu :/
Moja mała śpi od początku pod kołderką- spokojny egzemplarz nam się trafił i nie kopie :)
Przedwczoraj w nocy miałam jazdę- budziła się nam co godzinę z wyjątkiem 3- wczoraj wyglądałam jak zombie :/ Ma kropkę w miejscu górnej prawej jedynki, ale nic więcej nie widać. Tylko marudol mamy...

Zgłoś nadużycie #37540 11 maja 2014, 21:04

Olensja Fajna mama

Aga32 napisał(a)

Hej! U nas też deszczowo :/ Byłam z Adą u mojej mamy i reszta dnia w domu :/
Moja mała śpi od początku pod kołderką- spokojny egzemplarz nam się trafił i nie kopie :)
Przedwczoraj w nocy miałam jazdę- budziła się nam co godzinę z wyjątkiem 3- wczoraj wyglądałam jak zombie :/ Ma kropkę w miejscu górnej prawej jedynki, ale nic więcej nie widać. Tylko marudol mamy...

może zaczyna się przebijać :)
ja już widzę zalążek wychodzącego 4ząbka :)
a mój mały po malutku jak stoi to i trzyma się mebli zaczął puszczać sie mebli i stoi do 3sekund :)

Zgłoś nadużycie #37541 11 maja 2014, 21:23

Olensja Fajna mama
Dziewczyny oglądałyście wczoraj finał Eurowizji? :D

Zgłoś nadużycie #37542 11 maja 2014, 21:36

aneczka2 Gotowa na wszystko
hej! macie sprawdzone butelki ? poradzcie prosze jakie kupic :)

Zgłoś nadużycie #37543 11 maja 2014, 22:01

Olensja Fajna mama
ja mam avanta :) kupiłam je razem z odparzaczem do butelek :)

Zgłoś nadużycie #37544 11 maja 2014, 22:22

IzaB Zadomowiona
A u Frania 8 ząbek idzie :) na 8 miesiąc 8 ząbek :)

ja nie oglądałam Eurowizji i kiedy zobaczyłam dzis kto wygrał teraz wiem ze nie ma czego żałować:/
Co do butelek to ja tez używam Aventu.

Zgłoś nadużycie #37545 11 maja 2014, 22:24

Olensja Fajna mama
ja akurat trafiłam na piosenkę Austrii i powiem że zszokowałam się troszkę, aż zatkało mnie

Zgłoś nadużycie #37546 11 maja 2014, 22:26

marysia0808 Fajna mama
hej ja też mam butelki z firmy Avent i jak dla mnie rewelacja, jedyny minus to taki że nie we wszystkich sklepach można dostać smoczki do butelek tej firmy. Ale słyszałam że Nuk też chwalą, antykolkowe i wszędzie dostępne smoczki do wymiany.
Olu oglądałam wczoraj Eurowizję i szczerze powiem że się trochę wkurzyłam że Austria wygrała - nie żebym była nietolerancyjna ale kurczę co to było kobieta czy facet?szkoda że Polska zajęła 14 miejsce. A mój faworyt to Szwecja, bardzo ładnie śpiewała :)

Zgłoś nadużycie #37547 11 maja 2014, 22:39

Olensja Fajna mama
mi się Rosja podobała :) Marysia to było "coś pomiędzy". Ja jestem tolerancyjna ale wszystko ma swoje granice. Ostatnio wszystko co kontrowersyjne stało się modne. Takie jest moje zdanie.

Zgłoś nadużycie #37548 11 maja 2014, 22:39

Olensja Fajna mama
ja wczoraj kupiłam z nuka szczoteczkę do czyszczenia ząbów w niemczech :)

Zgłoś nadużycie #37549 12 maja 2014, 11:45

marysia0808 Fajna mama
no i jak ta szczoteczka do zębów?kupiłaś taką silikonową z wypustkami?ja też widziałam takie nakładki na palec do masowania i czyszczenia ząbków

Zgłoś nadużycie #37550 12 maja 2014, 15:55

IzaB Zadomowiona
Ja kupiłam zestaw szczoteczek firmy babydream w rossmanie. Jest taka szczoteczka masująca z ogranicznikiem żeby na daleko sobie dziecko nie wsadzilo, kolejna taka z gumowym włosiem która teraz używamy do mycia pierwszych ząbków i kolejna taka normalna dziecieca.